دسته‌ها
اخبار

ICE پرداخت اوراق قرضه را بسیار دشوار می کند. این دعوی می خواهد آن را تغییر دهد.


ممکن است ،ی فکر کند که ارسال اوراق قرضه در سیستم مهاجرت یک فرآیند ساده است. مقامات مهاجرت وثیقه تعیین می کنند. شخص مبلغ وثیقه را می پردازد و فرد زند، آزاد می شود. در واقعیت، هیچ چیز نمی تواند دورتر از حقیقت باشد.

روند ارسال ضمانت نامه در کل مشخص نیست، که منجر به سردرگمی در میان ،، می شود که سعی در پرداخت وثیقه دارند و باعث می شود افراد بیش از حد لازم در بازداشت بمانند.

آ دعوای حقوقی اخیر ثبت شده تحت قانون آزادی اطلاعات (FOIA) به دنبال عمومی ، روش های پرداخت اوراق قرضه اداره مهاجرت و گمرک ایالات متحده (ICE) است. فقط افراد خاصی که توسط ICE بازداشت شده اند واجد شرایط دریافت وثیقه هستند. اگر ICE از تنظیم وثیقه امتناع کند یا اوراق قرضه خیلی بالا باشد، ممکن است یک فرد از یک قاضی مهاجرت بخواهد که مبلغ اوراق را دوباره بررسی کند. پس از تنظیم ضمانت نامه، یک “متعهد” می تواند وثیقه را از طرف شخص بازداشت شده پرداخت کند. متعهد – برای مثال یک شرکت اوراق قرضه یا یک فرد – با اطمینان از اینکه مهاجر آزاد شده شرایطی را که ICE بر آنها تحمیل می‌کند، بازپرداخت می‌کند. دعوا بر فرآیندهای موجود پس از تنظیم اوراق قرضه متمرکز است. این مرحله تنها پس از انجام تمام مراحل اولیه لازم برای اخذ وثیقه توسط فرد انجام می شود.

دشواری های شدید در ارسال ضمانت نامه به موانعی برای پایان دادن به بازداشت یک فرد تبدیل شده است. این چالش ها تنها با فقدان اطلاعات در دسترس عموم تشدید شده است.

نمونه هایی در دادخواست FOIA تکان دهنده است.

صندوق های اوراق قرضه غیرانتفاعی به ،وان مثال، که به طور منظم اوراق قرضه را برای افراد پست می کند، گزارش می دهد که ICE فقط به بزرگسال، که شهروند ایالات متحده یا مقیم دائم قانونی هستند اجازه می دهد به ،وان متعهد خدمت کنند. این با اظهارات موجود در کتاب راهنمای ICE Bond 2014 که بیان می‌کند گروه‌های دیگری از غیرشهروندان – مانند افرادی که تحت نظارت هستند، در مراحل حذف، یا با توقف حذف – نیز ممکن است ضمانت نامه ارسال کنند، در تضاد است.

به دلیل فقدان راهنمایی منسجم، این سازمان های غیرانتفاعی رفتار تبعیض آمیز را مشاهده کرده اند. داوطلب، که رنگین پوست هستند و اقدام به ارسال پیوند کرده اند، در مورد هویت خود با سؤالاتی مواجه شده اند. در همین حال، داوطلبان سفیدپوست تحت نظارت مشابهی قرار نگرفته اند.

ساعات کار دفاتری که اوراق قرضه می‌پذیرند نیز مشخص نیست. برای پرداخت اوراق قرضه، یک فرد باید به صورت فیزیکی در یکی از دفاتر ICE در سراسر کشور که پرداخت اوراق قرضه را می‌پذیرد، حاضر شود. اگرچه یک یادداشت موجود ICE بیان می‌کند که این دفاتر پرداخت‌ها را بین ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر به وقت محلی پردازش می‌کنند، صندوق‌های اوراق قرضه گزارش می‌دهند که دفاتر ICE اغلب برای مدت زمان طول، در آن دوره باز نیستند یا نیاز دارند که اوراق قرضه تا ساعت 3 پردازش شود: 00 بعد از ظهر در منطقه زم، که فرد در آن بازداشت شده است.

برای پایان دادن به این فرآیندهای خودسرانه و ناعادلانه اوراق قرضه، این دعوای قضایی به دنبال این است که ICE با برخی از مقررات FOIA مطابقت داشته باشد که سازمان‌ها را م،م می‌کند تا به طور فعال رویه‌ها و راهنمایی‌های آژانس مانند پروتکل‌های پرداخت اوراق قرضه ICE را افشا کنند.

اولین ماده FOIA، که به ،وان مقررات “اتاق مطالعه” شناخته می شود، آژانس ها را م،م می کند تا سیاست ها و تفاسیر عمومی را ارائه دهند که توسط یک آژانس پذیرفته شده است اما در ثبت فدرال منتشر نشده است. این ماده همچنین یک آژانس را م،م می کند که دستورالعمل ها و دستورالعمل های ارائه شده به کارکنان آژانس را منتشر کند که بر اعضای عمومی تأثیر می گذارد. هر یک از سیاست‌های پرداخت اوراق قرضه ICE و همچنین کتابچه‌های راهنمای کارکنان و دستورالعمل‌های مربوط به پرداخت اوراق قرضه باید تحت این ماده در دسترس عموم قرار گیرد.

شرط دوم که گاهی اوقات به آن اشاره می شود تهیه آب سوسک، نیاز به سوابق آژانسی دارد که برای هر شخصی منتشر شده و سه بار یا چند بار درخواست شده است که در دسترس عموم قرار گیرد. یک کتاب راهنمای ICE Bond در سال 2014 از طریق FOIA برای حداقل یک درخواست کننده FOIA منتشر شد و حداقل سه بار جداگانه درخواست شده است. بر اساس این ماده، ICE باید کتابچه راهنمای کاربر را در وب سایت خود در دسترس قرار دهد.

ش،ت ICE در پیروی از FOIA و فقدان مداوم اطلاعات در مورد پروتکل های آژانس برای پردازش پرداخت های اوراق قرضه، از جمله ساعات کار دفاتر ICE و اشکال پرداخت های پذیرفته شده، عواقب ویرانگری در زندگی واقعی دارد. افرادی که سعی در ارسال اوراق قرضه دارند از نظر نژادی مورد توجه قرار گرفته اند و در معرض سیاست ها و رویه های متناقض قرار گرفته اند. مهمتر از همه، آنها نتوانسته اند به افراد بازداشت شده دسترسی داشته باشند که از حق اتحاد با اعضای خانواده و رهایی از بازداشت برخوردارند.

امیدواریم با این طرح و ارسال عمومی روش‌های پرداخت اوراق قرضه، افراد دیگر مجبور نباشند به راهنمایی‌های نادرست یا قدیمی تکیه کنند و یا در معرض هوس‌های افسران ICE قرار نگیرند. در عوض، آن‌ها آنچه را که قانون می‌طلبد، خواهند داشت: راهنمایی در دسترس عموم که زمینه بازی را برای ،، که به دنبال آزادی یکی از عزیزان یا اعضای جامعه از بازداشت ICE هستند، هموار می‌کند.

ثبت شده تحت: FOIA، مهاجرت و اجرای گمرک


منبع: https://immigrationimpact.com/2022/12/13/pay-ice-bond-lawsuit/