دسته‌ها
اخبار

8 دلیل برای مهاجرت به کانادا


اقامت دائم کانادا

  • صفحه اصلی
  • وبلاگ
  • 8 دلیل برای مهاجرت به کانادا در سال 2023

مهاجرت به کاناداسیاست کانادارشد اقتصادی

تاریخ انتشار: 17 نوامبر 2022


نویسنده: ربکا میجر

کانادا مرتباً در میان این کشورها قرار دارد محبوبترین مقاصدی برای مهاجرت تازه واردان بنابراین جای تعجب نیست که دلایل بسیار خوبی وجود دارد مهاجرت به کانادا. کانادا با کیفیت بالای زندگی، چندفرهنگی مشهور و طبیعت بیاب، خیره کننده، رتبه خود را در میان کشورهای جهان به دست آورده است. کشورهای برتر در جهان.

آیا واجد شرایط مهاجرت به کانادا هستید؟

کانادا دارای سابقه طول، مهاجرت است که به چندین دهه قبل باز می گردد. در واقع هویت ملی کانادایی بر پایه چندفرهنگی بنا شده و با مهاجرت در هم تنیده شده است.

این نه تنها از نظر تاریخی، بلکه نگاه به آینده نیز صادق است. در سال‌های آینده، انتظار می‌رود تعداد مهاجران تازه وارد به کانادا هر سال افزایش یابد. تا سال 2025، نزدیک به 500000 تازه وارد انتظار می رود که در کشور مورد استقبال قرار گیرند، بیشترین استقبال در یک سال.

به مهاجرت به کشور جدید فکر می کنید؟ در اینجا 8 دلیل وجود دارد که چرا کانادا باید در صدر فهرست شما باشد.

1. فرصت های شغلی

کانادا مدت‌هاست کمبود نیروی کار را تجربه کرده است که با همه‌گیری کووید-19 تشدید شده است. نرخ بیکاری به پایین ترین حد خود رسیده است. از سوی دیگر، نرخ مشاغل خالی در بالاترین حد خود قرار دارد و کانادا اخیراً نزدیک به یک میلیون شغل خالی را گزارش کرده است. در واقع تحقیقات نشان می دهد که مهاجرت برای پر ، فرصت های شغلی بسیار مهم است و رسیدگی به کمبود فزاینده نیروی کار.

نتایج بازار کار برای مهاجران اخیر به طور قابل توجهی در سال های اخیر بهبود یافته است. طبق آمار کانادانرخ اشتغال برای مهاجران اخیر از اوایل دهه 2010 تا 8 درصد افزایش یافته است، در حالی که درآمد در میان مهاجران اقتصادی اخیر 39 درصد افزایش یافته است.

ما به ،وان یک کشور برای حفظ رشد جمعیت خود به مهاجرت وابسته هستیم. ،ت برای مهاجرت ارزش قائل است به دلیل توانایی آن در تقویت اقتصاد و ایجاد شغل برای کانادایی ها.

2. آموزش عالی

کانادا به ،وان تحصیل کرده ترین کشور جهان رتبه بندی شده است! با حدود 56 درصد جمعیت شرکت در برخی از انواع مطالعات پس از متوسطه.

تحصیل در کانادا یک حق اساسی است و هر کانادایی حق تحصیل دارد. کانادا مدرسه ،تی رایگان سیستم و قو،ن اجباری مدرسه تضمین می کند که هر کانادایی به آموزش اولیه دسترسی دارد. علاوه بر این، کانادا نسبت به بسیاری از کشورها دسترسی بیشتری به تحصیلات پس از متوسطه دارد.

کانادا یک انتخاب عالی برای دانشجویان بین المللی برای تحصیل بیایند. مدارس کانادا کیفیت آموزشی بالایی ارائه می دهند و اغلب نسبت به سایر مقاصد تحصیلی محبوب مانند ایالات متحده مقرون به صرفه تر هستند. تحصیل در کانادا همچنین می تواند به دانشجویان بین المللی کمک کند تا برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند.

3. مراقبت های بهداشتی همگ،

مانند تحصیل، دسترسی به خدمات پزشکی یک حق اساسی برای کانادایی ها محسوب می شود.

سیستم بیمه سلامت ملی تضمین می کند که هیچ کانادایی شهروند یا اقامت دائم به دلیل هزینه ها از مراقبت های پزشکی خودداری می شود. برخلاف برخی از کشورها، در کانادا، درآمد سالانه شما تعیین کننده دسترسی شما به درمان پزشکی نیست.

هر استان و منطقه برنامه بهداشتی خاص خود را دارد که محصولات و خدمات مختلفی را پوشش می دهد. تازه واردان می توانند در سیستم بیمه درم، استان خود ثبت نام کرده و کارت سلامت دریافت کنند. ا،ر کانادایی ها مجبور نیستند برای ا،ر خدمات پزشکی و اورژانسی از طریق سیستم مراقبت های بهداشتی کانادا هزینه ای بپردازند. از طریق سیستم مراقبت های بهداشتی عمومی، کانادایی ها مجبور نیستند برای ا،ر خدمات پزشکی و اورژانس هزینه ای بپردازند.

4. موضع طرفدار مهاجرت

کانادا سال‌هاست که برای تکمیل جمعیت سالخورده خود و رسیدگی به نیازهای نیروی کار، موضعی طرفدار مهاجرت اتخاذ کرده است. در نتیجه، ،ت کانادا راه های بسیاری را برای کمک به تازه واردان برای مهاجرت به کانادا ایجاد کرده است.

یکی از پرطرفدارترین راه های مهاجرت از طریق آن است ا،پرس اینتری. ورود به است، ا،پرس انتری رایگان است و انجام این کار نه تنها فرصتی را برای درخواست مهاجرت به کانادا فراهم می کند، بلکه کاندیداهای واجد شرایط را برای دریافت نامزدی از یک برنامه نامزدهای است، (PNP). دریافت نامزدی PNP شانس دریافت آن را بسیار افزایش می دهد دعوت به درخواست (ITA) برای اقامت دائم

5. جمعیت چندفرهنگی متنوع

در سال 1988، کانادا قانون چندفرهنگی کانادا را تصویب کرد. این یکی از اولین ها در نوع خود در جهان است، و تعهد ،ت فدرال برای پرورش یک جامعه متنوع را در قانون به ثبت رساند.

کانادا به جمعیت چندفرهنگی خود افتخار می کند. امروزه، کانادا خانه مردمی از بیش از 200 کشور و طیف وسیعی از نژادها، مذاهب و فرهنگ است.

یک مطالعه قبلی که توسط اداره آمار کانادا انجام شده است نشان داده است که ا،ریت از مهاجران احساس تعلق در کانادا.

6. ایمنی

نرخ جرم و جنایت در کانادا بسیار کمتر از سایر کشورهای جهان است. همچنین و بسیار پایین تر است میزان خشونت با اسلحه نسبت به ایالات متحده در سال 2022، جنایات اسلحه در ایالات متحده سه برابر بیشتر از کانادا است.

کانادا به طور مداوم در نظرسنجی های جه، در مورد ایمنی، پیشرفت و کیفیت زندگی خوب عمل می کند. کانادا مرتباً در رتبه بندی قرار می گیرد 10 کشور امن در جهان به ،وان تعریف شده توسط شاخص جه، صلح.

کانادا همچنین رتبه دوم را در رتبه بندی امن ترین کشور برای گردشگران دگرباش ، در سال 2020 دارد. گزارش Statista.

7. نظام سیاسی باثبات

کانادا سیستم سیاسی بسیار با ثباتی دارد و برای دموکراسی ارزش زیادی قائل است. در سال 2020، رتبه پنجم را به خود اختصاص داد واحد اطلاعات ا،ومیست شاخص دموکراسی جه،، بالاتر از همه کشورهای آمریکای شمالی.

رهبران ما از طریق دموکراتیک انتخاب شده اند و ناآرامی سیاسی در کشور بسیار اندک است. وقتی کانادایی ها هستند آنها که از حکومت ناراضی هستند، می توانند آزادانه اعتراض و لابی برای تغییر کنند یا در انتخابات بعدی حزب دیگری را انتخاب کنند.

8. اقتصاد پر رونق

کانادا به ،وان یکی از بهترین ها شناخته می شود کشورهای با ثبات اقتصادی در جهان. در حالی که بسیاری از کشورها از اثرات اقتصادی پایدار ناشی از همه‌گیری کووید-19 رنج می‌برند، کانادا قوی‌تر از همیشه بازگشته است. در پایان سه ماهه چهارم سال 2021، اقتصاد کانادا بزرگتر از قبل از همه گیری بود و با سرعت 6.7 درصد رشد کرد.

برای حفظ رشد پس از همه‌گیری، کارفرمایان و استان‌ها به کارگران خارج از کشور برای پر ، شکاف‌های بازار کار نگاه می‌کنند. با اه، مهاجرتی بالاتر از همیشه و اقتصاد قوی، تازه واردان آینده نگر برای موفقیت در کانادا موقعیت من،ی دارند.

آیا علاقه مند به برداشتن اولین قدم در سفر مهاجرتی خود به کانادا هستید؟ فرم ارزیابی آنلاین رایگان ما را امروز تکمیل کنید!

ارزیابی رایگان


منبع: https://www.ca،im.com/blog/eight-reasons-immigrate-ca،a/