دسته‌ها
اخبار

71 درصد از مهاجران به لطف داوطلبان Pro Bono با کمپین عدالت مهاجرت، پرونده های خود را برنده می شوند.


هر سال در پایان اکتبر، ارائه دهندگان خدمات حقوقی گرد هم می آیند تا هفته Pro Bono را جشن بگیرند. این یک فرصت اختصاصی برای قدرد، از کار شگفت انگیزی است که داوطلبان ما انجام می دهند – کاری که پایه و اساس شورای مهاجرت آمریکا است. کمپین عدالت مهاجرت. در یک سیستم مهاجرتی که به گونه‌ای تنظیم شده است که برنده شدن برای گروه‌های خاصی از مردم تقریباً غیرممکن است، داوطلبان حرفه‌ای یکی از سنگرهایی هستند که به ارائه‌دهندگان خدمات حقوقی غرق شده کمک می‌کنند تا در صف رسیدگی و عدالت قرار گیرند.

داوطلبان ما از یک پزشک انفرادی که برای یادگیری یک مهارت جدید کار حرفه‌ای انجام می‌دهد تا شریک شرکت حقوقی که به مدت دو دهه حرفه‌ای را به ،وان بخشی از فعالیت‌های خود وارد کرده است. همه تفاوت هایی ایجاد می کنند – از دانشجویان حقوقی که بین ک، ها و تکالیف خود را تفسیر می کنند تا اعضای جامعه که صرفاً به این دلیل که به آنها اهمیت می دهند داوطلب می شوند. تک تک داوطلبان جزء کار کمپین عدالت هستند – و ما از آنها برای وقت و تعهدشان تشکر می کنیم.

از زمان ایجاد آن در سال 2017، کمپین عدالت و داوطلبان ما در کنار صدها مهاجر در مبارزه خود برای عدالت و روند قانونی در ایالات متحده قدم برداشته اند.

تنها در سال جاری، بیش از 200 داوطلب کمپین عدالت:

  • روی 221 پرونده برای افراد بازداشت شده در 14 بازداشتگاه در سراسر کشور کار کرد.
  • روی 335 پرونده برای افراد غیر بازداشتی در 32 ایالت محل س،ت کار کرد.
  • به مشتری، از 30 کشور مبدا که به 19 زبان مختلف صحبت می کنند خدمات ارائه می دهد.

و با کمک این داوطلبان:

  • 71 درصد از مشتریان در دادگاه مهاجرت موفق به دریافت پناهندگی یا کمک های دیگر شده اند.
  • 85 درصد از مشتری، که درخواست آزادی از بازداشت را دارند، این آزادی را از قاضی مهاجرت به دست آورده اند.

در سطح ملی در سال 2022، تنها 40٪ از مردم در دادگاه مهاجرت موفق به دریافت تسهیلات شده اند و تنها 32٪ از قاضی مهاجرت آزاد شده اند. این اعداد برای افراد بدون وکیل حتی کمتر است. مهاجران بازداشت شده بدون وکیل در سال جاری تنها 16 درصد شانس برنده شدن امداد و 13 درصد شانس آزادی را داشته اند.

این مثال کوچک از مشتریان و داوطلبان کمپین عدالت، تأثیر فوری کار حرفه ای بر زندگی مشتریان را نشان می دهد. بدون فداکاری داوطلبان حرفه ای ما، بسیاری از این افراد باید به تنهایی به جلو حرکت می ،د. از نظر آماری، این بدان م،ی است که به احتمال زیاد می باخت.

چندین سال گذشته برای ا،ر کشورهای جهان از بسیاری جهات سخت بوده است. با این حال، داوطلبان حرفه‌ای هر روز به حضور خود ادامه می‌دهند و به کمپین عدالت اجازه می‌دهند به خدمت به مشتریان ادامه دهد، به مردم کمک کند از بازداشت خارج شوند، با پرونده‌هایشان مبارزه کنند – و برای بسیاری از آنها پیروز شود. از صدها داوطلبی که امسال و هر سال با کمپین عدالت همکاری کرده‌اند، از شما متش،. ما بدون تو نمی توانستیم این کار را انجام دهیم.


منبع: https://immigrationimpact.com/2022/10/27/immigrants-win-cases-pro-bono-justice-campaign/