دسته‌ها
اخبار

7 بهترین مکان عروسی مقرون به صرفه و رایگان


زوج عروسی دادگاه

عروسی آینده شما را تبریک می گویم! برنامه ریزی برای یک روز بزرگ می تواند یک کار ،ره آور باشد و یکی از بزرگترین تصمیماتی که باید بگیرید انتخاب محل برگزاری است. در حالی که مکان‌های گران‌قیمت زیادی وجود دارند که می‌توانند روز خاص شما را خاطره‌انگیزتر کنند، اما اغلب با قیمت بالایی همراه هستند. را هزینه متوسط یک عروسی در ایالات متحده در سال گذشته بیش از 30000 دلار بود! خوشبختانه، با تحقیقات دقیق، احتمالاً مکان های عروسی مقرون به صرفه یا حتی رایگان زیادی در منطقه خود پیدا خواهید کرد که زمینه من،ی برای جشن شما فراهم می کند. وقتی ،ت به انتخاب مکان می رسد، می توان خلاقیت به ،ج داد و فضایی را انتخاب کرد که هم با دید شما مطابقت داشته باشد. و بودجه ی تو. در اینجا برخی از بهترین مکان های عروسی مقرون به صرفه و رایگان وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

  1. پارک های عمومی یا سواحل

بسیاری از پارک‌های عمومی در سراسر ایالات متحده فضاهای بیرونی را برای عروسی‌ها ارائه می‌دهند و برخی حتی ممکن است مناطقی را به طور خاص برای رویدادها مشخص کنند. در حالی که ممکن است هزینه کمی برای رزرو فضا وجود داشته باشد، پارک های عمومی معمولاً بسیار مقرون به صرفه تر از اجاره یک مکان خصوصی هستند.

اگر در نزدیکی ساحل زندگی می کنید، عروسی در ساحل نیز می تواند گزینه ای زیبا و مقرون به صرفه باشد. بسیاری از سواحل دارای مناطق دسترسی عمومی هستند که می تو،د به صورت رایگان از آنها استفاده کنید. اگر می خواهید با یک پارک عمومی یا ساحل بروید، حتماً قو،ن محلی را بررسی کنید و قبل از شروع برنامه ریزی مجوزهای لازم را دریافت کنید.

  1. مراکز اجتماعی محلی

مراکز اجتماعی اغلب به ،وان مکان عروسی نادیده گرفته می شوند، اما می توانند گزینه ای عالی برای زوج هایی با بودجه کم باشند. بسیاری از مراکز اجتماعی دارای فضاهای بزرگی برای برگزاری مراسم عروسی هستند و اغلب با میز، صندلی و سایر تج،اتی که می تو،د به صورت رایگان یا با هزینه کم از آنها استفاده کنید، ارائه می شود. برخی از مراکز اجتماعی نیز آشپزخانه هایی دارند که می تو،د از آنها برای تهیه غذای خود یا میزب، از یک غذاخوری محلی استفاده کنید که می تواند صرفه جویی زیادی در هزینه داشته باشد.

  1. حیاط خلوت یا خانه های خصوصی

اگر شما، یکی از اعضای خانواده یا یکی از دوستانتان حیاط خلوت بزرگی دارید، می تواند مکان من،ی برای عروسی در فضای باز باشد. تبدیل خانه شخصی شخصی به محل مراسم و پذیرایی یک گزینه عالی است که انعطاف پذیری زیادی را برای رویداد شما فراهم می کند. شما کنترل کاملی بر فضا خواهید داشت و نیازی نیست نگران محدودیت‌های زم، یا سایر محدودیت‌هایی باشید که معمولاً با یک مکان سنتی همراه است.

  1. رستوران ها

اگر قصد دارید عروسی کوچکتری داشته باشید، مراسم خود را در یک رستوران محلی برگزار کنید. بسیاری از رستوران‌ها اتاق‌های غذاخوری خصوصی دارند که می‌توان آن‌ها را برای رویدادهای خاص رزرو کرد، و برخی حتی بسته‌های عروسی خاصی را ارائه می‌دهند که شامل پذیرایی، منوهای قابل تنظیم و سایر خدمات است.

آیا می خواهید در خبرنامه هفتگی ما که همه امور مربوط به مهاجرت را پوشش می دهد ثبت نام کنید؟

ایمیل خود را در زیر وارد کنید

از توجه شما به خبرنامه ما متشکریم!

ما در دسترس خواهیم بود.

  1. موزه ها و گا،ی های هنری

برخی از موزه‌ها و گا،ی‌های هنری، فضاهای رویدادی را ارائه می‌کنند که می‌توان آن‌ها را برای عروسی اجاره کرد، و اغلب با امتیاز اضافی از نمایشگاه‌های منحصربه‌فرد و جالبی که میهمانان شما می‌توانند آن‌ها را کشف کنند، ارائه می‌شوند. در حالی که اجاره موزه و گا،ی می‌تواند کمی گران‌تر از سایر گزینه‌های موجود در این لیست باشد، اما معمولاً جایگزین مقرون به صرفه‌تری برای مکان‌های عروسی سنتی هستند.

  1. اجاره تعطیلات

انتخاب اجاره ای برای تعطیلات، مانند Airbnb یا Vrbo، برای محل برگزاری عروسی می تواند گزینه ای عالی برای ،، باشد که به دنبال تجربه عروسی صمیمی تر و شخصی تر هستند. با اجاره تعطیلات، شما این قابلیت را دارید که با بودجه خود کار کنید و فضا را مطابق با سلیقه خود تغییر دهید. همچنین می‌تو،د از مزایای اضافی داشتن اقامتگاه برای مهمانان خود در یک مکان لذت ببرید، که می‌تواند تجربه‌ای آرام‌تر و راحت‌تر را ایجاد کند.

  1. عروسی دادگاه

این آ،ین گزینه ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما با این وجود یک مسیر مقرون به صرفه است! اگر واقعاً به دنبال صرفه جویی در هزینه هستید، می تو،د با انتخاب یک مراسم عروسی در دادگاه محلی خود، از هزینه های محل برگزاری و پذیرایی صرف نظر کنید. بسیاری از دادگاه‌ها به مهمانان اجازه حضور می‌دهند، بنابراین شما همچنان می‌تو،د لباس بپوشید و نزدیک‌ترین خانواده و دوستان خود را برای شاهد ازدواج خود جمع کنید. قبل از رزرو مراسم دادگاه خود، حتماً در مورد ا،امات ایالت یا شهر خود مطالعه کنید.


منبع: https://www.boundless.com/blog/best-affordable-free-wedding-venues/