دسته‌ها
اخبار

داستان های موفقیت: تاییدیه NIW برای یک مدیر عامل کره جنوبی که فقط در 3 ماه در زمینه روان درمانی کار می کند، به لطف کار تیمی ما دریافت شد.


گواهی مشتری:

“خیلی ممنون از حمایت شما :)”


در 24 فوریههفتم، سال 2023، یک تاییدیه دیگر EB-2 NIW (نداشتن منافع ملی) برای یک مدیر عامل در زمینه روان درم، (اعلامیه تایید) دریافت کردیم.


زمینه عمومی: روان درم،

سمت در زمان تشکیل پرونده: مدیر عامل

کشور مبدا: کره ج،ی

کشور محل اقامت در زمان تشکیل پرونده: کره ج،ی

تاریخ اطلاعیه تایید: 24 فوریههفتم، 2023

زمان پردازش: 3 ماه، 2 روز


خلاصه پرونده:

“[The client’s] مطالعات به طور قطعی اثربخشی شن بازی درم، را در کاهش پرخاشگری در کودکان به اثبات رسانده است. او نشان داده است که کودک، که اجازه دارند احساسات منفی خود را در فعالیت‌های بی‌خطری مانند شن‌بازی‌درم، ابراز کنند، نسبت به کودک، که در معرض شن‌بازی‌درم، قرار نمی‌گیرند، رفتار تهاجمی کمتری از خود نشان می‌دهند. در کار خود در این زمینه، [the client] یک راه حل پیشگیرانه موثر برای رفتار پرخاشگرانه در کودکان ارائه کرده است.

من مجدداً از تحقیقات در حال انجام در مورد حمایت حدا،ری خود حمایت می کنم [the client]. او دریافته است که بازی درم، استرس و اضطراب را در کودکان در مقایسه با کودک، که بازی درم، انجام نمی دهند تا حد زیادی کاهش می دهد. به ،وان یک پزشک بازی درم،، کار او کمک زیادی به بهبود سلامت روان کودکان کره ج،ی کرده است و ادامه کار او در ایالات متحده همین فواید را برای کودکان ایالات متحده به ارمغان می آورد.

این گواهی‌ها گواه این است که کار مشتری ما از کره ج،ی برای معافیت از منافع ملی برای ایالات متحده و جامعه علمی ارزش و علاقه زیادی دارد. مشتری ما که به ،وان مدیر عامل در حوزه روان درم، کار می کرد، یک محقق نمونه بود که پرونده او حاوی اطلاعات زیر بود:

  • به ،وان یک متخصص در زمینه روان درم، کودک، تلاش پیشنهادی او استفاده از تجربیات بالینی و تحقیقاتی خود برای ادغام تکنیک های پیشرفته تحقیقات مغز با بازی درم، به منظور بهبود درمان های درم، برای کودکان دارای رفتار اجتماعی ناسازگار است.
  • تحقیقات او برای پیشبرد تلاش های پیشنهادی او از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا به چالش های مهمی می پردازد که کودکان و والدین آنها در سراسر جهان با آن روبرو هستند. به طور خاص، او شغل خود را صرف تحقیق در مورد استرس و تأثیر آن بر کودکان کرده است، موضوعی که از زمان شروع همه‌گیری جه، COVID-19 رایج‌تر شده است.
  • تلاش پیشنهادی او همچنین پیامدهای گسترده ای برای ایالات متحده دارد، جایی که طبق مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری، 9.4٪ از کودکان مبتلا به اضطراب و 8.9٪ مشکلات رفتاری در سال های 2016-2019 تشخیص داده شدند.
  • او همچنین حداقل سه بررسی را تا به امروز تکمیل کرده است و تحقیقات او منجر به 6 مقاله مجله با داوری شده (4 مورد از آنها اولین نویسنده) و یک کتاب شده است.
  • به گفته Google Sc،lar، این نشریات در مجموع 33 بار مورد استناد قرار گرفته اند، بنابراین نشان می دهد که این نشریات به طور گسترده در زمینه روان درم، کودک شناخته شده و مورد اعتماد هستند.
  • علاوه بر این، او تحقیقاتی را که مستقیماً مرتبط با تلاش پیشنهادی او برای استفاده از تجربیات بالینی و تحقیقاتی خود برای ادغام تکنیک های پیشرفته تحقیقات مغز با بازی درم، به منظور بهبود درمان های درم، برای کودکان دارای رفتار اجتماعی ناسازگار به مدت 7 سال دنبال کرده است.

همه این عوامل توسط کارشناسان ما در یک دادخواست فوق‌العاده در هم تنیده شده و برای قضاوت در USCIS ارسال شده است. در حالی که منتظر تایید بودیم، نمی دانستیم که پرونده او تنها در عرض 3 ماه و 2 روز از تاریخ درخواست تایید می شود. ما خوشحالیم که می‌تو،م به او کمک کنیم تا تأییدیه را بدون RFE دریافت کند. تیم ما برای او آرزوی موفقیت در آینده دارد.


گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی (Chen Immigration Law Associates) یک شرکت حقوقی مهاجرتی ایالات متحده است که به نمایندگی از شرکت ها، مؤسسات تحقیقاتی و افراد از تمام 50 ایالت ایالات متحده در مورد درخواست های مهاجرت I-140 اختصاص دارد. ما در دادخواست مهاجرت مبتنی بر اشتغال تخصص داریم و دارای سابقه ثابت شده در میزان موفقیت بالا برای دسته‌های: EB2-NIW (معافیت ملی)، EB1-A (بیگانه توانایی فوق‌العاده)، EB1-B (محقق/استاد برجسته) و O-1 (بیگانه از توانایی فوق العاده).

ده هزار تاییدیه I-140 ما بینش بی سابقه ای از روند داوری USCIS ارائه می دهد

با تایید بیش از 16000 پرونده EB-1A، EB-1B، EB-2 NIW و O-1، ما اطلاعات دست اولی در مورد روشی که USCIS در مورد پرونده های I-140 قضاوت می کند، داریم. از آنجایی که USCIS به طور مداوم استانداردهای داوری خود را برای دسته‌های EB-1A، EB-1B و EB-2 NIW تغییر می‌دهد، پایگاه داده عظیم شرکت ما از پرونده‌های موفق، بینش بی‌سابقه‌ای را در مورد روند قضاوت USCIS به شما می‌دهد. ما به دقت داده‌ها را برای همه پرونده‌های خود تجزیه و تحلیل می‌کنیم و نتایج تحلیل‌های خود را برای ارائه مشاوره‌های به‌روز به مشتریان و تطبیق استراتژی‌هایمان به‌گونه‌ای اعمال می‌کنیم که با چشم‌انداز دائماً در حال تغییر قانون مهاجرت در ایالات متحده مطابقت داشته باشیم. ما همیشه به به روز رس، ها، استراتژی ها و اطلاعات مهم دسترسی خواهید داشت تا بتو،د آگاهانه ترین تصمیمات را در مورد پرونده خود بگیرید.

ما به صدها و هزاران مشتری با مدارک و سوابق مشابه شما کمک کرده ایم

با تعداد بسیار زیاد درخواست‌های موفق ما، صرف نظر از اعتبار شما، صرف نظر از سابقه و زمینه تخصصی شما، بدون توجه به وضعیت ویزا یا ملیت شما، به احتمال زیاد به صدها یا حتی هزاران مشتری مانند شما کمک کرده‌ایم. مشتریان ما معمولاً از درک ما از تحقیقات و کار آنها تحت تأثیر قرار می گیرند. بینش و درک ما از این واقعیت ناشی می‌شود که قبلاً پرونده‌های زیادی را با ،اصری مشابه پرونده شما رسیدگی کرده‌ایم، و این به ما کمک می‌کند بهترین استراتژی‌ها را برای هر دادخواست فردی طراحی کنیم.

ا،ریت زیادی از مشتریان به دلیل ارجاع به ما مراجعه ،د

برای سال‌ها، شرکت ما مشتریان جدیدی را صرفاً بر اساس تبلیغات شفاهی، توصیه‌ها و تجربیات همکاری مثبتی که دوستان و خانواده‌شان با آنها به اشتراک گذاشته‌اند جذب کرده است. ما به شهرت خود افتخار می کنیم و سخت تلاش می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجربه ای از برنامه گرین کارت را ارائه می دهیم که مشتریان ما از به اشتراک گذاشتن آن با دوستان و همکاران خود خوشحال هستند. به این ترتیب موارد تایید شده ما از 600 مورد در سال 2013 به بیش از 3500 مورد در سال 2019 افزایش یافت.


برای مشاهده نظرات و تاییدیه های بیشتر مشتریان، لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید:

توصیفات مشتری

اعلامیه های تایید

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود اینجا را کلیک کنید


کپی رایت © گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی – WeGreened.com، کلیه حقوق محفوظ است.


منبع: https://www.wegreened.com/blog/niw/success-stories-niw-approval-obtained-for-a-south-korean-ceo-working-in-psyc،therapy-in-just-3-months-thanks-to-our-teamwork/