دسته‌ها
اخبار

RFE – مخفف که همچنان باعث سردرگمی و سردرگمی تمرین‌کنندگان می‌شود


طبق این مقررات، خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده (USCIS) این اختیار را دارد که در شرایط من،، درخواست‌های مدرک (RFEs) و اعلامیه‌های قصد انکار (NOIDs) را برای درخواست‌های مزایای مهاجرت صادر کند. را راهنمای سیاست USCIS در فصل 6 بیان می کند که آژانس همچنین در برخی موارد این اختیار را دارد که بدون صدور یک RFE یا NOID، انکار را صادر کند.

درخواست‌های شواهد (RFE) اغلب گیج‌کننده هستند زیرا آژانس همیشه منطق پشت صدور یک دادخواست را برای یک دادخواست بیان نمی‌کند در حالی که درخواست دیگری را که با حقایق بسیار مشابه و در شرایط مشابه ثبت شده است تأیید می‌کند. این ممکن است به این دلیل باشد که راهنمایی های ارائه شده به افسران در مورد چگونگی و زمان صدور RFE در بهترین حالت گیج کننده است. در بخش مربوطه از دستورالعمل سیاست USCIS آمده است:

یک افسر باید یک RFE یا NOID را زم، که حقایق و قانون حکم می کند صادر کند. یک افسر نباید در صورت نیاز از صدور RFE یا NOID اجتناب کند. با این حال، اگر افسر تشخیص دهد که شواهدی که قبلاً ارائه شده است، واجد شرایط بودن یا عدم صلاحیت برای درخواست را تأیید می کند، افسر نباید RFE یا NOID صادر کند. یک RFE یا NOID غیرضروری می‌تواند تکمیل پرونده را به تأخیر بیندازد و منجر به هزینه‌های غیرضروری اضافی برای ،ت و درخواست‌کننده سود شود.

نکته ای که به این معما اضافه می کند این است که در حالی که یک پاسخ موفق منجر به تایید می شود، هیچ بینشی در مورد کفایت شواهد ارائه شده ارائه نمی دهد. استاندارد شواهد «غلبه» در ا،ر مراحل مهاجرت قابل اجرا است. این استاندارد مبتنی بر این است که آیا واقعیتی که باید اثبات شود «احتمال بیشتری نسبت به عدم» یا «احتمالاً» درست است. با این حال، RFEهای صادر شده توسط این سرویس گاهی اوقات باعث می شود که انسان تعجب کند که آیا این سرویس در دادرسی های معمولی پیشرفت کرده است و استاندارد برتری را جایگزین بار شواهد بالاتری کرده است که معمولاً در ا،ر موارد جنایی قابل اعمال است.

به ،وان مثال، پس از سرمایه گذاری بیش از 50 میلیون دلار و ایجاد بیش از 50 شغل در ایالات متحده، یک مشتری شرکتی اخیراً یک RFE صادر کرد که درخواست اطلاعات شرکتی اضافی و به روز رس، شده بود. حس درونی مشخصات. همانطور که ا،ر پزشکان می دانند، پایگاه داده VIBE به یک شرکت خصوصی که دسترسی به اطلاعات را نگه داشته و کنترل می کند، برون سپاری شده است. فرآیند صرف تنظیم یک نمایه VIBE زمان می برد و بسیار دشوار است. علاوه بر این، این شرکت خصوصی بی‌وقفه شرکت‌کنندگان را به بازاریابی مستقیم برای خدمات پولی سوق می‌دهد. اگرچه USCIS یک سلب مسئولیت را در مورد ماهیت رایگان نمایه VIBE در وب سایت خود ارسال می کند، اما این سوال پیش می آید که چرا این پایگاه داده اضافی در وهله اول مورد نیاز است.

واقعیت جالب دیگر در مورد RFEهای صادر شده توسط USCIS این است که ا،ر آنها بر اساس ال،ایی هستند که توسط اداره عملیات مرکز خدمات (SCOPS) و دفتر مشاور ارشد (OCC) ایجاد شده اند. در زمان مدیر USCIS، آلخاندرو مایورکاس، این آژانس در سال 2010 پروژه ای را به انجام رساند. ال،ای RFE را بررسی و اصلاح کنید. در آن زمان، هدف از این پروژه، برقراری تعامل مستمر بود جلسات گوش دادن برای اطمینان از RFE ها:

  • سازگار در سراسر مراکز خدمات
  • مربوط به طبقه بندی در حال قضاوت است
  • سازگار با واقعیت ها و نیازهای موارد فردی
  • مختصر و واضح

پس از ده ها سال، ما شاهد تغییر اندکی در نحوه رسیدگی به صدور RFE توسط سرویس بوده ایم. در هر صورت، عدم هماهنگی بین مراکز خدمات افزایش یافته است و همچنان تمرین‌کنندگان را گیج و گیج می‌کند. ال،ای قدیمی به سادگی قو،ن را بدون ارائه هیچ وضوحی بازگو می کنند. حتی زم، که تجزیه و تحلیل نشانه ای از شواهد ارائه شده ارائه می شود، به سادگی فهرستی از چند سند است، اما دلیل کمبود آنها نیست. فاقد توصیف مبتنی بر حقایق است که چه اطلاعاتی مورد نیاز است یا شاخۀ شواهد را برآورده می کند.

برنامه های افزودنی اغلب با RFE هایی مواجه می شوند که مدارکی را درخواست می کنند که قبلاً با دادخواست اولیه ارائه شده است. هیچ ت، برای تأیید این واقعیت که USCIS ممکن است قبلاً این اطلاعات را در اختیار داشته باشد، انجام نمی شود.

در طول جلسه گوش دادن در سال 2010 (مسلماً، فقط یک جلسه در 12 آوریل 2010 برگزار شد)، USCIS با بازخورد از انجمن وکلای مهاجرت آمریکا در آن زمان، مدیر مایورکاس نشان داد که علاقه مند به گفتگوی بعدی است. دوازده سال بعد، زمان آن فرا رسیده است که از مدیر اور مندوزا جادو بخواهیم که لطفاً با AILA و جامعه ذینفعان مجدداً تعامل داشته باشد تا روند صدور رادیوهای صوتی را به ثبات و کارایی برساند.


منبع: https://thinkimmigration.org/blog/2022/11/30/rfe-the-acronym-that-continues-to-confound-and-bewilder-prac،ioners/