دسته‌ها
اخبار

ICE پرداخت های اوراق قرضه را به یک سیستم الکترونیکی تغییر می دهد


هفته گذشته، اداره مهاجرت و گمرک ایالات متحده (ICE) اعلام کرد راه اندازی CeBONDS، سیستم جدیدی که مردم می توانند برای پرداخت اوراق قرضه و تضمین آزادی افراد در بازداشت مهاجرت استفاده کنند. سیستم جدید به افرادی که اوراق قرضه را پرداخت می‌کنند – که به آنها متعهد می‌گویند – اجازه می‌دهد تا بیشتر فرآیند را به صورت آنلاین بدون نیاز به پرداخت در یک دفتر محلی ICE طی کنند.

سیستم جدید باید برخی از مشکلاتی را که متعهدین بالقوه به طور مرتب در هنگام پرداخت اوراق قرضه تجربه می کنند، برطرف کند. اما ICE باید اطمینان حاصل کند که اجرای CeBONDS موانع جدیدی برای افرادی که سعی در پرداخت وثیقه برای آزادی عزیزانشان از بازداشت دارند ایجاد نمی کند. به همین دلیل است که اطلاعات واضح و قابل دسترس در مورد CeBONDS برای موفقیت این انتقال بسیار مهم است.

افرادی که به دنبال آزادی از بازداشت ICE با وثیقه نقدی هستند، باید از کمک متعهدی که مبلغ وثیقه را پرداخت می کند و اطمینان حاصل می کند که فرد آزاد شده با شرایط آزادی عمل می کند، کمک بگیرند. جوامع سراسر کشور برای کمک به پرداخت اوراق قرضه برای اعضای جامعه که توانایی پرداخت آن را نداشتند، صندوق های ویژه ای تشکیل دادند. متعهدین انفرادی یا نمایندگان صندوق ها باید برای پرداخت وجه به دفتر محلی ICE مراجعه کنند.

اغلب، متعهدین بالقوه در پرداخت اوراق قرضه با مشکلاتی مواجه می شدند، از فقدان ساعات کار مشخص شده تا سیاست های ناسازگار در مورد شکل پرداخت. این موانع می تواند منجر به تاخیرهای غیرضروری در آزادی افراد بازداشت شده شود. برای رفع این عدم شفافیت، گروهی از صندوق‌های اوراق قرضه و سازمان‌های م،ع با هم همکاری ،د برای وادار ، ICE به انتشار اطلاعات در مورد روش های پرداخت اوراق قرضه آن

سیستم جدید به متعهدین بالقوه اجازه می دهد تا چندین مرحله مورد نیاز برای پرداخت اوراق قرضه را به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه به دفتر محلی ICE انجام دهند. از 20 آوریل، متعهدین می توانند یک حساب کاربری در صفحه وب CeBONDS ICE ایجاد کنند و مراحل لازم را دنبال کنند. این شامل تأیید هویت، بارگذاری اسناد برای تأیید وضعیت مهاجرت متعهدین، و تکمیل الکترونیکی قرارداد متعهد، فرم I-352 است. ICE تأیید کرد که فقط شهروندان ایالات متحده، ،نان دائمی قانونی، سازمان‌های غیرانتفاعی خاص و شرکت‌های حقوقی می‌توانند اوراق قرضه را با استفاده از CeBONDS پرداخت کنند.

هنگامی که سیستم این موارد ارسالی مورد نیاز را در صفحه وب CeBONDs تأیید کرد، متعهدین باید به بانک مراجعه کنند و با استفاده از Fedwire یا ACH، که سیستم‌هایی برای انتقال الکترونیکی پول هستند، اوراق قرضه را پرداخت کنند. ICE ها وب سایت اطلاعاتی بیان می کند که افراد بازداشت شده «معمولاً تا پایان روز پس از تأیید و امضای تعهد آزاد می شوند».

CeBONDS در 20 آوریل عملیاتی شد. متعهدین همچنان ممکن است تا 31 مه 2023 به صورت حضوری پرداخت های اوراق قرضه را انجام دهند، اما ICE اعلام کرده است که از اول ژوئن دیگر پرداخت های حضوری را نمی پذیرد.

برای اینکه CeBONDS با موفقیت به تاخیرهای غیرضروری در آزادی افراد از بازداشت رسیدگی کند، ICE باید اطلاعات را به طور گسترده در دسترس قرار دهد. متأسفانه، ICE اعلام کرد که سیستم CeBONDS را در همان روزی که ICE CeBONDS را راه‌اندازی کرد، پیاده‌سازی می‌کند – که شروع خوبی نیست. علاوه بر این، صفحه وب CeBONDS در وب‌سایت فرود ICE نشان داده نمی‌شود، و متعهدین را م،م می‌کند تا اطلاعات را در ICE.gov جستجو کنند.

سوالاتی در مورد چگونگی رسیدگی ICE به شرایطی که CeBONDS ممکن است غیرقابل دسترس باشد، باقی می ماند. به ،وان مثال، متعهد، که دارای حساب بانکی نیستند یا فاقد دانش فنی لازم برای انجام مراحل ثبت نام هستند، ممکن است نیاز به جستجوی جایگزین داشته باشند. ICE می گوید که پس از 1 ژوئن، افرادی که به دنبال استثنا در استفاده از CeBONDS هستند می توانند برای راهنمایی با دفتر محلی محلی تماس بگیرند. اما آژانس نوع شرایطی را که مست،م یک استثنا است توضیح نمی دهد.

همانطور که وب سایت CeBONDS شروع به کار می کند، ICE باید آماده و مایل به ورود باشد تا مطمئن شود که هیچ اشکالی در سیستم وجود ندارد. ICE به کاربران توصیه می کند در صورت نیاز به کمک، پیامی را به یک آدرس ایمیل اختصاصی ارسال کنند یا با یک دفتر محلی تماس بگیرند. اما اغلب تماس تلفنی با پرسنل ICE در دفاتر مید، محلی دشوار است، و این احتمال می‌دهد که در مواقع اضطراری دستیابی به کمک فنی دشوار باشد. اشتباهات در وب سایت CeBONDS می تواند به این م،ی باشد که افرادی که باید از بازداشت آزاد شوند، صرفاً به دلیل یک مشکل فنی به بازداشت ادامه خواهند داد.

مانند پیاده‌سازی هر فناوری، موفقیت به این بستگی دارد که آیا این فناوری واقعاً کار می‌کند و چقدر برای ،، که به آن نیاز دارند قابل دسترسی است. ICE باید اطمینان حاصل کند که اجرای CeBONDS هیچ ،ی را از پرداخت وثیقه باز نمی دارد زیرا عدم انجام این کار می تواند آزادی افراد را از بازداشت به خطر بیاندازد.

ثبت شده در زیر: اداره مهاجرت و گمرک


منبع: https://immigrationimpact.com/2023/04/26/ice-electronic-cash-bond-payments/