دسته‌ها
اخبار

5 دلیل برای تجارت با کارت روابط عمومی


شهروندی کانادا

  • صفحه اصلی
  • وبلاگ
  • مزایای شهروندی کانادا: 5 دلیل برای تجارت با کارت روابط عمومی

هفته شهروندی

تاریخ انتشار: 21 نوامبر 2022

نویسنده: ربکا میجر

به ،وان یک مقیم دائم کانادا، شما از بسیاری از منابع مشابه افرادی که دارای وضعیت شهروندی هستند بهره مند می شوید. شما به مدارس و مراقبت های بهداشتی با بودجه عمومی دسترسی دارید، می تو،د در هر نقطه از کانادا زندگی و کار کنید، و آزادی های مدنی شما تحت قو،ن کانادا و منشور حقوق و آزادی های کانادا محافظت می شود. بنابراین، تجارت در وضعیت اقامت دائم شما برای شهروندی کانادا چه مزایایی دارد؟

ارزیابی رایگان

1. می تو،د رای دهید

کانادا به ،وان یک دموکراسی پارلم، عمل می کند. در هر انتخابات فدرال، هر شهروند کانادایی بالای 18 سال می تواند برای رای دادن به نخست وزیر ما رای بدهد. اما علاوه بر انتخابات فدرال، انتخابات منظم است، و شهری نیز وجود دارد که شهروندان می توانند در آن رای دهند.

رای دادن به شما امکان می دهد در مورد اینکه چه ،ی کشور، استان، قلمرو و شهر شما را اداره می کند، صحبت کنید. این یک مزیت و مسئولیت اصلی شهروندی کانادا است.

2. می تو،د کاندید شوید

به ،وان یک شهروند کانادایی، می تو،د کاندیداتوری کنید. اگر علاقه مند هستید می تو،د در انتخابات شهرداری، است، یا فدرال شرکت کنید.

چندین حزب سیاسی بزرگ در کانادا وجود دارد. اگر علاقه مند به درگیر شدن در سیاست هستید، می تو،د به شاخه جوانان بپیوندید یا به ،وان یک نامزد مستقل نامزد شوید.

3. می تو،د آزادانه سفر کنید

به ،وان یک شهروند کانادایی، می تو،د برای دریافت پاسپورت کانادایی اقدام کنید. برخلاف کارت های روابط عمومی، پاسپورت ها فقط باید هر 5 تا 10 سال یکبار تمدید شوند.

پاسپورت کانادایی در بین بهترین پاسپورت های جهان قرار دارد. با داشتن پاسپورت کانادایی می تو،د بدون نیاز به ویزا به تعدادی از کشورهای جهان سفر کنید. پاسپورت کانادایی شما همچنین به شما این امکان را می دهد که راحت تر از مدارک سفر اقامت دائم شما، دوباره وارد کشور شوید.

4. فرزندان شما کانادایی خواهند بود

اگر شهروند کانادا هستید و فرزند دارید، چه آن کودک در کانادا متولد شود یا نه، آنها به طور خودکار شهروند کانادا هستند. این بدان م،است که آنها می توانند بدون گذراندن مراحل مشابه درخواست شهروندی کانادا از وضعیت شما بهره مند شوند.

اگر شما مقیم دائم هستید، فرزند شما شهروند کانادا خواهد بود فقط در صورتی که آن کودک در کانادا متولد شود. اگر فرزند شما در خارج از کشور به دنیا بیاید، باید از او حمایت کنید.

5. شما می تو،د در هر جایی زندگی کنید

به ،وان یک شهروند کانادایی، شما آزاد هستید تا زم، که دوست دارید در هر نقطه از جهان که دوست دارید زندگی کنید و تابعیت خود را از دست نخواهید داد. برخلاف اقامت دائم، هیچ شرایطی برای اقامت برای شهروندان کانادا وجود ندارد. تنها محدودیت این است که کانادایی هایی که در خارج از کشور زندگی می کنند برای مدت بیش از پنج سال حق رای در انتخابات فدرال را از دست می دهند.

آیا میدانستید: از سال 1977، ،ت کانادا تابعیت چندگانه را به رسمیت شناخته است. این بدان م،است که وقتی شهروند کانادا می‌شوید، مجبور نیستید تابعیت قبلی خود را رها کنید.

شما نمی تو،د از شهروندی کانادا بهره مند شوید بدون اینکه ابتدا اقامت دائم خود را دریافت کنید. امروز ارزیابی آنلاین رایگان ما را تکمیل کنید تا گزینه های خود را برای مهاجرت به کانادا کشف کنید.

ارزیابی رایگان


منبع: https://www.ca،im.com/blog/5-benefits-citizen،p/