دسته‌ها
اخبار

100 روز اول حزب جمهوری خواه مجلس: سیاست افراطی، شنیده های افراطی، بسیار ناامید کننده برای آمریکایی ها


این هفته، ا،ریت مجلس نمایندگان جمهوری خواه ۱۰۰ روز را با ا،ریت جشن گرفتند، اما برای همه مقاصد، جشن افراط گرایی، ناسیونالیسم سفید پوست، تئاتر سیاسی و ش،ت کامل قانونگذاری است. ا،ریت جمهوری خواهان مجلس بودند سریع برای کاری که به خاطر تمام «نظارت»هایی که در صد روز اول کنگره 118 انجام دادند، به پشت خود دست بزنند. متأسفانه، به نظر می رسد که آنها مفهوم «نظارت» را با تئاتر سیاسی خطرناک مخلوط کرده اند.

صدای آمریکا تمام 12 جلسه استماع مربوط به مهاجرت را که ا،ریت جمهوری خواهان در طول 10 هفته جلسه برگزار ،د تماشا کرد – ا،ر آنها ظاهراً در مورد مرز بودند، که جمهوری خواهان به دروغ معتقد است بزرگترین تهدید برای امنیت آمریکا و تنها بخشی از مسئله مهاجرت است. ارزش بحث داره

  • در هفت مورد از این جلسات، از جمله جلسه 19 آوریل در کمیته امنیت داخلی مجلس با آلخاندرو مایورکاس، وزیر امنیت داخلی، جمهوری خواهان از این فرصت برای تقویت نظریه توطئه جایگزینی بزرگ ملی گرایان سفید استفاده ،د.
  • در تمام 12 مورد، جمهوری خواهان اطلاعات نادرست درباره به اصطلاح “مرز باز” و فنت،ل منتشر ،د.

غیبت اعضای جمهوری‌خواه در ده‌ها ساعت جلسه استماع کنگره، راه‌حل‌های اساسی برای یک روند منظم در مرز یا بهبود مسیرهای قانونی بود. و مطمئناً هیچ زمان پخشی روی آنچه که FBI و امنیت داخلی بزرگترین تهدیدات تروریسم داخلی می‌دانند – افراط‌گرایی ملی سفیدپوستان – متمرکز نبود.

ما … را داریم رسیدها.

نماینده رتبه بندی کمیته امنیت داخلی مجلس نمایندگان، نماینده بنی تام، (D-MS) در سخنان افتتاحیه خود به خوبی تلاش های ا،ریت در صد روز گذشته را خلاصه کرد. جلسه استماع روز چهارشنبه:

متأسفانه، به نظر می‌رسد جمهوری‌خواهان قصد دارند کار سخت‌تری را حتی سخت‌تر کنند، شاید به این دلیل که فکر می‌کنند با سرزنش وزیر، پنج دقیقه حضور در فا، نیوز را به دست خواهند آورد. آنها وقت خود را صرف توئیت در مورد “دستاوردهای” خود در طول 100 روز اول کنگره 118 می کنند و تعداد حضورهای تلویزیونی خود را تبلیغ می کنند. این در حالی است که حتی یک لایحه از این کمیته عبور نکرده اند. نه یکی.»

رئیس‌جمهور کوین مک‌کارتی (رئیس کالیفرنیا) قول داده بود که در هفته اول کنگره در ماه ژانویه، قو،ن افراطی ضد مهاجرتی جمهوری‌خواهان را به ،وان بخشی از راه بی‌نظمی خود به سمت سنگر به اجرا بگذارد، اما مجبور شد این وعده را پس بگیرد. پس از اینکه مشخص شد او رای لازم برای تصویب قانون ممنوعیت پناهندگی پیشنهاد شده توسط نماینده چیپ روی (R-TX) را ندارد. نماینده تونی گونزالس (R-TX) اپوزیسیون جمهوریخواه را رهبری کرد صدا زدن لایحه «ضد آمریکا» و «نه مسیحی». سپس در این هفته، برای نشان دادن حرکت رو به جلو در مورد موضوعی که جمهوری‌خواهان زمان زیادی را صرف عوام‌فریبی کرده‌اند، کمیته قضایی مجلس نمایندگان هشت پیشنهادی را که در اطراف گروه خود شناور بودند در یک لایحه باز بسته‌بندی‌شده فقط جمهوری‌خواهان برای نشانه‌گذاری ادغام کرد. در 19 آوریل برگزار شد.

جدید” پیشنهاد، معرفی شده توسط نماینده تام مک کلینتاک (R-CA) تا حد زیادی مشابه بود مفرط یک قطعه قانونی که رویکرد ش،ت خورده ظلم و هرج و مرج را دو چندان می کند و سیاست هایی را ارائه می دهد که مفید و غیرقابل اجرا هستند. این لایحه بر بازداشت کودکان و خانواده تاکید می کند، اما به طور صریح پناهندگی را ممنوع می کند، و به نظر می رسد مجازات های شدید دیگری برای مهاجران در نظر گرفته شود. و جمهوری خواهان هنوز نمی توانند این لایحه پیام افراطی را که DOA در سنا تحت کنترل دموکرات ها است، تغییر دهند.

نماینده دن نیوهاوس (R-WA)، به آن گفت نیویورک تایمز، که لازم است “یک مسیر قانونی برای ورود افراد و توانایی کار ،” در کنار درخواست مجوز برای صدور ویزای مهاجرتی جدید برای بخش کشاورزی وجود داشته باشد. قبل از نشانه گذاری، Rep. گونزالس هشدار داد که این قانون برای «زمان اصلی» آماده نبود. مانند واشنگتن پستگرگ سارجنت اشاره شد در مورد لایحه جمهوری‌خواهان: «به نظر می‌رسد که استناد به سیاست‌های دنیای واقعی بر روی دنیای فانتزی مبهم که در آگهی‌های خوشایند ماگا به تصویر کشیده می‌شود، نتایجی به‌قدری پوچ و افراطی به بار می‌آورد که جمهوری‌خواهان متعهد به رای‌دهندگان کمتر ماگا نمی‌توانند آن را تحمل کنند.»

عدم پیشرفت – حتی اگر فقط نمادین باشد – گویا است. به ،وان صدای آمریکا رئوس مطالب گزارشجمهوری‌خواهان سرمایه‌گذاری هنگفتی روی روایتی بومی‌گرایانه انجام دادند که در میان‌دوره‌ای 22 به نتیجه نرسید، و اکنون عملکرد ضعیف آنها همراه با تعهدشان به افراط‌گرایی در مورد مسائل مهاجرت و مرزها همچنان حزب را آزار می‌دهد.

ا،ریت مجلس حزب جمهوریخواه با رقصیدن حول خلاء یک دستور کار واقعی قانونگذاری، صد روز اول را با استفاده از جلسات استماع کنگره به ،وان صحنه تئاتر سیاسی بومی خود سپری ،د. جلسه استماع این هفته کمیته امنیت داخلی مجلس با الخاندرو مایورکاس، وزیر DHS نیز از این قاعده مستثنی نبود. این درخواست به ،وان “بررسی درخواست بودجه سال مالی 2024 برای و، امنیت داخلی” ،وان شد، اما برای جمهوری خواهان، این یک نمایش بود. بازجویی وزیر به امید پیشبرد آنها استیضاح ساختگی فشار دادن.

رئیس، مارک گرین (R-TN)، باز شد جلسه استماع با تشریح تله استیضاح لفاظی ضعیف آنها حول «کنترل عملیاتی» است. استناد می کنند دست نیافتنی استانداردی که در قانون حصار ایمن در سال 2006 برای جلوگیری از 100٪ از همه مواد مخدر غیرقانونی و گذرگاه‌های غیرمجاز از مرز مشخص شده است – استانداردی که دیوار برلین نمی‌توانست آن را برآورده کند.

تام،، عضو رتبه بندی، از دو رئیس جمهور سابق جمهوری خواه نیز نام برد. پیتر کینگ، و نماینده مایکل مک کال، که استاندارد دست نیافتنی اعداد 100 درصد را در هنگام تهیه لایحه تایید ،د. بعداً در جلسه استماع، نماینده دن گلدمن (R-NY)، که نقش اصلی را در استیضاح رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ ایفا کرد، اشاره شد ساختگی بی اساس و حزبی درخواست استیضاح وزیر. نماینده گلدمن گفت: “من تجربه کمی در مورد استیضاح دارم و می توانم به شما و همچنین هر ، دیگری بگویم که هیچ دلیلی برای استیضاح بر اساس اختلافات سیاسی وجود ندارد.” “و مطلقاً هیچ چیزی که من امروز اینجا ندیده ام وجود ندارد که به ،وان یک بی،ه دروغ تحت سوگند باشد.”

اما برای رئیس گرین، و سایر جمهوری خواهان در کمیته، حقایق و احترام در کنار موضوع هستند. برای آنها، این یک فرصت جمع آوری کمک است. روز سه شنبه، نیویورک تایمز گزارش شده است که نماینده گرین در جمع اهداکنندگان کمک مالی در مورد جلسه روز چهارشنبه به ،وان بخشی از یک طرح “پنج مرحله ای” برای استیضاح وزیر، یک تجربه ارزشمند “پاپ کورن” بود. همه اینها علیرغم اینکه استیضاح خارج از صلاحیت کمیته وی است. قابل توجه، پروژه صداقت کنگره ثبت شد یک شکایت اخلاقی علیه گرین به دلیل آنچه که ممکن است نقض کمپین باشد.

مشابه لایحه منع پناهندگی و دندانپزشکی کودکان تنها جمهوری خواهان، تئاتر سیاسی بومی جمهوری خواهان حول استیضاح وزیر مایورکاس ارتباط چند، با موضوع ندارد، زیرا حتی اگر آنها رای لازم برای عبور از آن را داشته باشند در سنا به جایی نمی رسد. خانه، که نمی کنند.

اعضای جمهوری خواه نیز به خود ادامه دادند م،ب دروغ در مورد به اصطلاح “مرز باز” و فنت،ل مانند 12 جلسه دیگر آنها. آنها اطلاعات غلط این هدیه ای است به کارتل ها، که از مقامات واشنگتن برای صحبت درباره مرزهای باز استفاده می کنند تا مردم ناامید را که امیدوارند به دنبال امنیت در ایالات متحده باشند گیج کنند، این ما را از پرداختن جدی به مسائل مرزی دور می کند و به طول، شدن بحران فنت،ل کمک می کند.

بدتر از آن، نماینده کلی هیگینز (R-LA) در همان کمیته ای که وظیفه دارد تضمین کند DHS به درستی از کشور در برابر تهدیدات تروریستی محافظت می کند. احضار شد تئوری توطئه جایگزین بزرگ ملی گرایان سفیدپوست مدعی است که مهاجران یک “تهاجم” واقعی را تشکیل می دهند – دروغ نژادپرستانه و ضدیهودی که مستقیماً با حملات تروریستی متعدد داخلی مرتبط است. متاسفانه، ا،ر اعضای جمهوری خواه در کمیته این تئوری توطئه نژادپرستانه مرگبار را تقویت کرده اند. نماینده هیگینز تنها آ،ین نمونه از اعضای جمهوری خواه است که از این جلسات استماع کنگره برای انعکاس این داستان ملی گرای سفیدپوست استفاده می کنند.

یکی از بزرگترین تهدیدها برای امنیت داخلی کشور ما، ظهور افراط گرایی خشونت آمیز راست افراطی و با انگیزه نژادی در دهه گذشته است. گفت نماینده دن مجله، رد نماینده هیگینز. Rep. Magaziner با تمرکز بر تهدیدهای واقعی برای میهن ادامه داد: “بیش از 145 آمریکایی در حملات افراط گرایان داخلی کشته شدند.” مجله Rep. Magaziner پس از صحبت قدرتمندانه از قرب،ان و تهدید خشونت مرگبار ملی گرایان سفیدپوست افزود:

بسیاری از این حملات از نظریه جایگزینی بزرگ نژادپرستانه الهام گرفته شده اند… این تئوری توطئه نادرست با تکرار برخی از اعضای کنگره و شخصیت های خبری FOX و الهام بخشیدن به تروریست های داخلی به رسانه ها نفوذ کرده است.

کمیته امنیت داخلی سنا نیز در این هفته از وزیر مایورکاس سؤال کرد، جایی که رئیس گری پیترز (D-MI) نیز در مورد تهدید واقعی تروریستی که ملت با آن روبروست هشدار داد. او گفت: «تروریسم داخلی که توسط برتری‌طلبان سفیدپوست و افراط‌گرایان ضد ،تی هدایت می‌شود، همچنان مهم‌ترین تهدید تروریسم برای ایالات متحده است.

سناتور ران جانسون (R-WI)، با این حال، شبیه همکارانش در مجلس نمایندگان بود و از جلسه برای ارجاع ضمنی به تئوری توطئه جایگزین بزرگ استفاده کرد که آمار گمراه‌کننده در مورد برخورد با مهاجران را با جمعیت ایالت‌های خاص آمریکا مقایسه می‌کرد. نه این اولین باری بود که او این توطئه های ناسیونالیستی سفید را تقویت کرد.

با وجود کمبود خیره کننده – یا موفقیت – در صد روز اول، ا،ریت مجلس قرار است عملکرد خطرناک خود را برای چندین هفته آینده ادامه دهد. آنها هیچ برنامه ای برای انجام کار دشوار حکومت برای مردم آمریکا ندارند. آنها کنگره را صحنه ای برای اجرا می بینند، بنابراین هیچ ، نباید نفس خود را حبس کند که بیشتر کنفرانس جمهوری خواهان مسیر خود را تغییر خواهد داد. آنها روزهای خود را در کنگره که توسط مالیات دهندگان تأمین می شود، با نمایش های به ظاهر بی پایان از همان تئاتر سیاسی بومی گرایانه بارها و بارها برای یک پایگاه رادیکالیزه و رسانه های راست پر خواهند کرد. متأسفانه، هر هفته این تولید همچنان با هزینه مستقیم مردم آمریکا تمام می شود و تهدیدی برای امنیت عمومی افزایش می دهد.
منبع: http://americasvoice.org/blog/the-first-100-days-of-the-،use-gop-extreme-politics-extreme-hearings-extremely-disappointing-to-americans/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=the-first-100-days-of-the-،use-gop-extreme-politics-extreme-hearings-extremely-disappointing-to-americans