دسته‌ها
اخبار

0 تا 100 مهاجرت به ترکیه ️آسانترین و ارزانترین روش مهاجرت به کشور ترکیه-مهاجرت دی بی

در ادامه شرایط مهم ترین روش های مهاجرتی به ترکیه به اختصار بررسی و تحلیل شده است. اگر شما هم علاقه مند به دانستن شرایط مهاجرت به ترکیه، هزینه مهاجرت به ترکیه، مهاجرت به استانبول و اخذ اقامت و تابعیت ترکیه از روش های مختلف هستید، با ما همراه باشید. در این نوشتار تا حد امکان به سوالات اساسی شما متقاضیان عزیز را نیز پاسخ گفته ایم. از دیگر روش‌های مهاجرت به ترکیه، ثبت شرکت است البته این راه سرمایه بسیار زیادی را می‌طلبد.

  • این امکان برای ایرانیان بدون ویزا و به مدت 3 ماه می‌باشد، البته در طول این مدت به هیچ وجه اجازه کار یا تحصیل در این کشور را ندارید.
  • در میان روش های مهاجرت به ترکیه توصیه می‌ کنیم، به هیچ وجه به روش پناهندگی فکر نکنید.
  • هنگام انتخاب ملک، باید از فاصله آن تا دریا، کوه، مرکز شهر، امکانات محلی، مکان‌های گردشگران آگاه باشید.
  • بله، همه ملیت ها به غیر از پنج ملیت می توانند در ترکیه ملک بخرند.
  • احتمالاً باید مدرکی ارائه دهید که نشان دهد بلیط برگشت به کشور مبدأ خود را دارید یا می توانید خریداری کنید.

شما می توانید با صرف وقت قوانین مهاجرت به ترکیه را بیاموزید، اما مسلماً وکیل می تواند با سرعت بیشتری کار شما را انجام دهد و تجربیات خود را در اختیار شما بگذارد. در حال حاضر ترکیه به بیش از ۳.۶ میلیون مرد و زن سوری پناه داده و از مهم‌ترین کشورهای میزبان پناهندگان در جهان است. این مطلب را مد نظر داشته باشید که بعد از تاریخ 15 ژانویه 2021، درخواست اقامت برای اولین بار در مناطق فاتیح و اسنیورت از طرف اداره مهاجرت و دولت ترکیه پذیرفته نمی‎شود.

ترکیه چگونه کشوری است؟

در این روش باید به ارزش حداقل ۵۰۰ هزار دلار امریکا اوراق قرضه دولتی خریداری کنید و به مدت حداقل ۳ سال این اوراق قرضه را نفروشید. به دو دسته دائم و موقت تقسیم می‌شود و این شما هستید که براساس شرایط و توانایی های خود یکی از این دو مسیر را انتخاب می‌کنید و وارد این کشور می‌شوید. با سلام خیر برای ورود به هر کشوری شما باید پاسپورت داشته باشید در غیر این صورت امکان مهاجرت را نخواهید داشت .

در مواردی افراد دوست دارند به دلایل مختلفی بیشتر از 3 ماه در ترکیه برای گردشگری اقامت بگیرند. برای این کار باید در این کشور خانه اجاره کنید و با ارائه اجاره‌ نامه خود ویزای توریستی را ۶ ماه دیگر تمدید کنید. این امکان برای شما وجود دارد که پس از ۶ ماه مجدد به مدت ۱ سال اقامت در ترکیه تمدید کنید. همه این موارد تحت شرایطی اجرایی خواهد شد که شما به هیچ وجه کار یا تحصیل و یا هرگونه فعالیت اقتصادی در این کشور نداشته باشید. حال که اطلاعات جزئی در خصوص این کشور همسایه به دست آوردید، باید سعی کنید شرایط مهاجرت به ترکیه را بسنجید.

شرایط اخذ کارت بازرگانی ترکیه در سال 2022

گزینه (الف) تصریح می‌کند که حداقل شرط سرمایه‌گذاری در زمینه املاک و مستغلات به مبلغ 250 هزار دلار آمریکا، به شرط عدم فروش ملک سرمایه‌گذاری شده طی 3 سال آینده انجام می‌شود. این مبلغ اخیراً از 1 میلیون دلار آمریکا به 250 هزار دلار آمریکا (یا ارزش برابر با لیر ترکیه) کاهش یافته است. دانشگاه‌های ترکیه دوره‌های کارشناسی ارشد را با تکمیل پایان‌نامه و یا بدون آن ارائه می‌دهند.

مهاجرت مهندس عمران به ترکیه چگونه انجام می شود؟

متقاضیان مهاجرت به ترکیه از طریق کار در ابتدا باید بدانند با توجه به اینکه زبان رسمی مردم ترکیه، ترکی استانبولی می باشد تسلط به زبان ترکی استانبولی از جمله پیش نیازهای اصلی برای استخدام توسط کارفرمایان ترک می باشد. کلیه متقاضیان کار در ترکیه نیاز به دریافت مجوز کاری از وزارت کار و رفاه اجتماعی این کشور دارند. البته شایان ذکر است در اولین مرحله شخص متقاضی باید مراحل جستجوی شغل و مصاحبه را با موفقیت گذرانده و با یک کارفرمای ترک به توافق رسیده باشد. همزمان با دریافت مجوز کاری شخص، مدارک از سوی کارفرما نیز باید به اداره کار تحویل گردد.