دسته‌ها
اخبار

0 تا 100 مهاجرت به ترکیه ️آسانترین و ارزانترین روش مهاجرت به کشور ترکیه-مهاجرت دی بی

فرزندان خانواده‌های خارجی که در کشور ترکیه اقامت دارند، امکان تحصیل در ترکیه را دارند. مرکز شهر آنتالیا، این شهر جهانی میزبان بهترین صحنه های خرید و زندگی شبانه در ترکیه مدیترانه است. کنیالتی و لارا این مقصد برای زندگی در تمام طول سال ایده‌آل است زیرا فصل گردشگری به مدت 12 ماه ادامه دارد.

  • اگر قصد مهاجرت به ترکیه از طریق خرید خانه را داشته باشید، حداقل به 40 تا 50 هزار دلار آمریکا نیاز دارید.
  • گران‌ترین هزینه زندگی در ترکیه مربوط به اجاره و خرید خانه است بااین‌حال نسبت به قیمت املاک در تهران ارزان‌تر است.
  • شما می توانید با خرید ملک و دریافت وام در کنار آن اقامت دریافت نمایید.

مهاجرت به ترکیه شرایط و قوانین زیادی دارد و با انواع ویزاها امکانپذیر است. در این مطلب آرال گام قصد داریم تا به بررسی تمام جنبه‌های مهاجرتی مثل زندگی، کار و تحصیل در ترکیه بپردازیم. مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری یکی دیگر از راه های مهاجرت و اخذ اقامت این کشور می باشد.

شهرهای مهاجرپذیر ترکیه

زمان انتظار از لحظه ثبت درخواست تا ورود به ترکیه به نوع ویزایی بستگی دارد که از آن برای مهاجرت به ترکیه استفاده می کنید. اما برای گرفتن کیملیک( کارت اقامت ترکیه ) حداقل 1 ماه تا 3 ماه زمان میبرد. اگر چه گرفتن اقامت ترکیه، آسان‌تر از خیلی از کشورهای جهان است و و سیاست دولتی ترکیه به شما اجازه تابعیت دو گانه را می‌دهد اما گرفتن تابعیت و شهروندی ترکیه، کار چندان آسانی نیست. مراجعین عزیز دقت بفرمایید که ما در این وب سایت اطلاعاتی را ارائه می کنیم که مجانی است و تنها برای اطلاع عزیزان با ذکر منابع تهیه گردیده است ولیکن در بعضی موارد ما اساسا خدماتی ارائه نمی کنیم. دوست گرامی، بهترین روش بسته به شرایط اعضای خانواده بستگی دارد و شما برای این امر می توانید از مشاوره رایگان تلفنی با مشاورین موسسه استفاده نمایید و شرایط سن، تحصیلات، سرمایه و … افرادی که قصد مهاجرت به ترکیه را دارند می بایست پیرامون شرایط شرایط مهاجرت به ترکیه، آگاهی‌های لازم را به دست آورند.

مدارک لازم برای مهاجرت به ترکیه

کشور ترکیه دارای جاذبه‌های گردشگری و توریستی بسیار زیادی است و هرساله افراد مختلفی از سراسر دنیا برای بازدید از این کشور، به خاک ترکیه سفر می‌کنند. از سوی دیگر باید بدانید که به دلیل موقعیت جغرافیایی بسیار مناسب این کشور، شرکت‌ها و سازمان‌های جهانی بسیار مختلفی، دفاتر خودشان را در کشور ترکیه بناکرده‌اند. میزان هزینه لازم برای هر مسیر مهاجرتی متفاوت می باشد به عنوان مثال برای مهاجرت از طریق خرید ملک لازم است حداقل 250 هزار دلار داشته باشید در صورتی که برای تحصیل تنها کافی است که شهریه دانشگاه را پرداخت کنید.

افتتاح حساب در ترکیه

بهتر است برای مواجه نشدن با این موارد، از قبل برنامه ریزی درست و هدفمندی داشته باشید. یکی از مشکلاتی که ممکن است مسافران خارجی و کسانی که به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند با آن مواجه شوند، مسئله زبان است. در واقع علیرغم توانایی صحبت کردن با زبان انگلیسی در خصوص مردمی که با صنعت گردشگری در ارتباطند، اکثر مردم ترکیه توانایی و تمایل صحبت کردن به این زبان را ندارند. این موضوع می‌تواند برای کسانی که قصد زندگی در این کشور را دارند ایجاد مشکل کند. آنتالیا و ازمیر نیز جزو مهمترین شهرهای تفریحی ترکیه و اولین مقصد گردشگری ترکیه به حساب می‌آیند. چرا که این شهرها دارای مردمی بسیار با فرهنگ و دوست داشتنی، آب و هوای معتدل، سواحل و تفریحگاه‌های زیبا و بافت شهریِ تاریخیِ جذاب هستند.