دسته‌ها
اخبار

داستان های موفقیت: یک دستیار پژوهشی فارغ التحصیل در مهندسی مواد، با تشکر از کارشناسان ما در NAILG، تاییدیه چشم پوشی ملی را بدون RFE دریافت کرد.


در 26 مارسهفتمدر سال 2022، ما یک تاییدیه دیگر EB-2 NIW (معافیت ملی) برای دستیار پژوهشی فارغ التحصیل در زمینه مهندسی مواد (اعلامیه تایید) دریافت کردیم.


زمینه عمومی: مهندسی مواد

سمت در زمان تشکیل پرونده: دستیار پژوهشی تحصیلات تکمیلی

کشور مبدا: بنگلادش

محل اقامت در زمان تشکیل پرونده: نیوجرسی

تاریخ اطلاعیه تایید: 26 مارسهفتم، 2022

زمان پردازش: 4 ماه و 14 روز


خلاصه پرونده:

یک متخصص در زمینه مهندسی مواد از بنگلادش در نوامبر سال 2021 به NAILG آمد و برای درخواست کمک به درخواست خود برای لغو منافع ملی (NIW) کمک گرفت. طبق عادت ما، تیم ما ابتدا اطمینان حاصل کرد که او به خوبی با روند آماده سازی پرونده آشنا است. ، تشکیل پرونده و تأیید. سپس، به محض اینکه نگهدارنده امضا شد، و تشریفات از راه رسید، ما شروع به بررسی رزومه‌ها، گواهی‌ها، رونوشت‌ها، توصیه‌نامه‌ها و غیره کردیم تا یک طومار قوی بسازیم که مورد تأیید او قرار گیرد. این به م،ای شخصی سازی نامه او با حقایق زیر بود:

  • تلاش پیشنهادی او ادامه تحقیقات خود در زمینه توسعه هیدروژل های زیست سازگار و رسانای الکتریکی با ویژگی های قابل تنظیم و متخلخل در دستگاه های زیست پزشکی و تحویل کنترل شده دارو برای بهبود اثربخشی درمان و نتایج بیمار است.
  • تحقیقات او برای پیشبرد تلاش پیشنهادی‌اش از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا در حال توسعه هیدروژل‌های رسانای الکتریکی پیشرفته برای کاربردهای زیست‌پزشکی متعدد، از جمله اما نه محدود به حسگرهای زیستی پیشرفته از طریق دستگاه‌های نظارت بر سلامت پوشیدنی، ایمپلنت‌های مصنوعی شبیه‌ساز بافت و بافت کامل است. بازسازی، پانسمان برای زخم ها، و دارورس،.
  • او تا به امروز حداقل 3 نقد را برای مجلات معتبر داخلی و بین المللی تکمیل کرده است.
  • تحقیقات او منجر به 15 مقاله مجله با داوری شده (3 مورد از آنها اولین نویسنده یا نویسنده مش،)، 1 مقاله اولین نویسنده کنفرانس، و 4 فصل کتاب (2 مورد از آنها اولین یا اولین نویسنده شده است).
  • این انتشارات در مجموع 199 بار بر اساس Google Sc،lar مورد استناد قرار گرفته اند.
  • کار او برای بسیاری از همتایانش که روش‌های او را پیاده‌سازی کرده‌اند و یافته‌های او را به طور نسبی ارزیابی کرده‌اند تا به تحقیقات خود در مهندسی مواد و زمینه‌های مرتبط با آن دامن بزنند، بسیار تأثیرگذار بوده است.
  • او تحقیقات مربوط به تلاش پیشنهادی خود را برای توسعه هیدروژل های زیست سازگار، رسانای الکتریکی با ویژگی های قابل تنظیم و متخلخل در دستگاه های زیست پزشکی و تحویل کنترل شده دارو برای بهبود اثربخشی درمان و نتایج بیمار به مدت 8 سال دنبال کرده است.

بنابراین، تحصیلات، تجربه، تخصص، سوابق مستند موفقیت، نفوذ در حوزه کاری و برنامه آینده او در مجموع به خوبی او را برای پیشبرد تلاش پیشنهادی قرار داده است. این او را برای پیشبرد منافع ایالات متحده نیز آماده کرده است. بنابراین، تأیید او نه به ،وان یک غافلگیرکننده، بلکه به ،وان یک خبر خوشحال کننده بود. این تایید را به او تبریک می گوییم و برای او در تمام تلاش های آینده آرزوی موفقیت داریم.


گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی (Chen Immigration Law Associates) یک شرکت حقوقی مهاجرتی ایالات متحده است که به نمایندگی از شرکت ها، مؤسسات تحقیقاتی و افراد از تمام 50 ایالت ایالات متحده در مورد درخواست های مهاجرت I-140 اختصاص دارد. ما در دادخواست مهاجرت مبتنی بر اشتغال تخصص داریم و دارای سابقه ثابت شده در میزان موفقیت بالا برای دسته‌های: EB2-NIW (معافیت ملی)، EB1-A (بیگانه توانایی فوق‌العاده)، EB1-B (محقق/استاد برجسته) و O-1 (بیگانه از توانایی فوق العاده).

ده هزار تاییدیه I-140 ما بینش بی سابقه ای از روند داوری USCIS ارائه می دهد

با تایید بیش از 16000 پرونده EB-1A، EB-1B، EB-2 NIW و O-1، ما اطلاعات دست اولی در مورد روشی که USCIS در مورد پرونده های I-140 قضاوت می کند، داریم. از آنجایی که USCIS به طور مداوم استانداردهای داوری خود را برای دسته‌های EB-1A، EB-1B و EB-2 NIW تغییر می‌دهد، پایگاه داده عظیم شرکت ما از پرونده‌های موفق، بینش بی‌سابقه‌ای را در مورد روند قضاوت USCIS به شما می‌دهد. ما به دقت داده‌ها را برای همه پرونده‌های خود تجزیه و تحلیل می‌کنیم و نتایج تحلیل‌های خود را برای ارائه مشاوره‌های به‌روز به مشتریان و تطبیق استراتژی‌هایمان به‌گونه‌ای اعمال می‌کنیم که با چشم‌انداز دائماً در حال تغییر قانون مهاجرت در ایالات متحده مطابقت داشته باشیم. ما همیشه به به روز رس، ها، استراتژی ها و اطلاعات مهم دسترسی خواهید داشت تا بتو،د آگاهانه ترین تصمیمات را در مورد پرونده خود بگیرید.

ما به صدها و هزاران مشتری با مدارک و سوابق مشابه شما کمک کرده ایم

با تعداد بسیار زیاد درخواست‌های موفق ما، صرف نظر از اعتبار شما، صرف نظر از سابقه و زمینه تخصصی شما، بدون توجه به وضعیت ویزا یا ملیت شما، به احتمال زیاد به صدها یا حتی هزاران مشتری مانند شما کمک کرده‌ایم. مشتریان ما معمولاً از درک ما از تحقیقات و کار آنها تحت تأثیر قرار می گیرند. بینش و درک ما از این واقعیت ناشی می‌شود که قبلاً پرونده‌های زیادی را با ،اصری مشابه پرونده شما رسیدگی کرده‌ایم، و این به ما کمک می‌کند بهترین استراتژی‌ها را برای هر دادخواست فردی طراحی کنیم.

ا،ریت زیادی از مشتریان به دلیل ارجاع به ما مراجعه ،د

برای سال‌ها، شرکت ما مشتریان جدیدی را صرفاً بر اساس تبلیغات شفاهی، توصیه‌ها و تجربیات همکاری مثبتی که دوستان و خانواده‌شان با آنها به اشتراک گذاشته‌اند، جذب کرده است. ما به شهرت خود افتخار می کنیم و سخت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجربه ای از برنامه گرین کارت را ارائه می دهیم که مشتریان ما خوشحال می شوند با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارند. به این ترتیب موارد تایید شده ما از 600 مورد در سال 2013 به بیش از 3500 مورد در سال 2019 افزایش یافت.


برای مشاهده نظرات و تاییدیه های بیشتر مشتریان، لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید:

توصیفات مشتری

اعلامیه های تایید

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود اینجا را کلیک کنید


کپی رایت © گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی – WeGreened.com، کلیه حقوق محفوظ است.

  • مهندسی مواد (فناوری نساجی، علم مواد)
  • مه


منبع: https://www.wegreened.com/blog/niw/success-stories-a-graduate-research-،istant-in-materials-engineering-wins-national-interest-waiver-approval-wit،ut-rfe-thanks-to-our-experts-at-nailg/