دسته‌ها
اخبار

داستان های موفقیت: تأیید EB1-A با کمک NAILG و ارتقاء PP برای یک محقق چینی شیمی جوی در عرض 20 روز آسان شد


گواهی مشتری:

“از تیم مهاجرت چن برای کمک و حرفه ای بودن شما در طول فرآیند بسیار سپاسگزارم. من خوشحالم که این پرونده به این سرعت و بدون RFE تأیید شد.


در 18 مارسهفتمدر سال 2023، یک تاییدیه دیگر EB-1A (بیگانه با توانایی فوق العاده) را برای یک محقق در زمینه شیمی جو (اعلامیه تایید) دریافت کردیم.


زمینه عمومی: شیمی اتمسفر

سمت در زمان تشکیل پرونده: محقق

کشور مبدا: چین

محل اقامت در زمان تشکیل پرونده: ماساچوست

تاریخ اطلاعیه تایید: 18 مارسهفتم، 2023

زمان پردازش: 20 روز (پریمیوم پردازش درخواست شده)


خلاصه پرونده:

یک متخصص برجسته طراحی مدل مح،اتی در شیمی اتمسفر برای برنامه EB1-A (بیگانه توانایی فوق العاده) به NAILG آمد. از آنجایی که معیارهای EB1-A مست،م اعتقاد قوی به توانایی‌های خارق‌العاده متقاضی است، تیم ما برای اثبات این امر با جمع‌آوری بسته درخواست وی تلاش کرد. این طومار حاوی تمام اطلاعات مرتبط در مورد تلاش های پیشنهادی وی، دستاوردهای علمی و حرفه ای، جوایز و تقدیرنامه ها و غیره بود که برخی از آنها به شرح زیر است:

  • او به ،وان یک متخصص در این زمینه، به کارنامه ثابت و قابل توجهی از موفقیت و تأثیرگذاری در این زمینه تحصیلی دست یافته است. مدل‌سازی کامپیوتری شیمی اتمسفر یک ابزار تحقیقاتی حیاتی برای بهبود درک ما از کیفیت هوا و سلامت محیط، پیش‌بینی سناریوهای آلودگی و آب و هوا در آینده و ارزیابی اثرات سیاست‌های زیست‌محیطی است.
  • او سال ها را صرف بررسی مسائل مربوط به شیمی اتمسفر کرده است و به ،وان یک مرجع در این زمینه شناخته می شود. این حوزه با دعوت از او برای بررسی و ارزیابی کار همتایان خود حداقل 13 بار به اقتدار او پی برده است.
  • او 4 توصیه نامه از کارشناسان دیگر دریافت کرده است که ارزش کار او در این زمینه را تایید می کند. یکی از آنها نوشت:

“[The client] یک متخصص در طراحی مدل های شیمی اتمسفر است که سابقه تحصیل و تجربه او را به یک دارایی برای ایالات متحده و سراسر جهان تبدیل کرده است. [The client] به‌خاطر مدل‌های شیمی جوی‌اش به‌طور گسترده منتشر شده و مورد احترام است، و ادامه تحقیقات او در ایالات متحده برای تجزیه و تحلیل محیط‌زیست و آلودگی هوا بسیار مهم است.»

یکی دیگر از توصیه کنندگان او گفت:

“[The client] یک متخصص در توسعه و اصلاح مدل شیمی جو است که فرآیندهای تجزیه و تحلیل پیشرفته کیفیت هوا ارزیابی و کاهش آلودگی را در سراسر ایالات متحده تسهیل می کند. او یک متخصص به طور گسترده منتشر شده است که به طور مداوم تحقیقات و طرح های تحلیلی نوآورانه ای را تولید می کند که به طور فعال توسط همتایانش مورد استفاده قرار می گیرد. برای بهبود ارزیابی و سیاست زیست محیطی، [the client] یک دارایی ارزشمند برای ایالات متحده است.»

  • کار او 10 مقاله علمی بررسی شده به دست آورده است که 282 بار توسط محققان در حداقل 40 کشور جهان به گفته Google Sc،lar مورد استناد قرار گرفته است، در نتیجه نشان می دهد که این انتشارات به طور گسترده در زمینه شیمی اتمسفر به رسمیت شناخته شده و مورد اعتماد هستند. طبق گفته OpenAlex، این او را در فهرست 1% از نویسندگان پراستناد قرار می دهد که در 4 سال گذشته در مورد موضوعات علوم محیطی منتشر می کنند.
  • کار او در مح،ات با کارایی بالا و شبکه های عصبی توسط برنامه علمی برای دستیابی به نتایج (STAR) آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (EPA) تأمین مالی شده است و مطالعه او در مورد انتشارات شیمی اتمسفر توسط بنیاد ملی علوم (NSF) شناسایی و پشتیب، شده است. .

بنابراین، هنگامی که این حقایق جمع آوری شد، ما بسته دادخواست او را برای قضاوت فرستادیم و حدود 20 روز قبل از دریافت تاییدیه منتظر ماندیم. ما خوشحالیم که او ما را به ،وان نماینده خود در این پرونده انتخاب کرد و برای او در تلاش های آینده آرزوی موفقیت داریم.


گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی (Chen Immigration Law Associates) یک شرکت حقوقی مهاجرتی ایالات متحده است که به نمایندگی از شرکت ها، مؤسسات تحقیقاتی و افراد از تمام 50 ایالت ایالات متحده در مورد درخواست های مهاجرت I-140 اختصاص دارد. ما در دادخواست مهاجرت مبتنی بر اشتغال تخصص داریم و دارای سابقه ثابت شده در میزان موفقیت بالا برای دسته‌های: EB2-NIW (معافیت ملی)، EB1-A (بیگانه توانایی فوق‌العاده)، EB1-B (محقق/استاد برجسته) و O-1 (بیگانه از توانایی فوق العاده).

ده هزار تاییدیه I-140 ما بینش بی سابقه ای از روند داوری USCIS ارائه می دهد

با تایید بیش از 16000 پرونده EB-1A، EB-1B، EB-2 NIW و O-1، ما اطلاعات دست اولی در مورد نحوه قضاوت USCIS در مورد پرونده های I-140 داریم. از آنجایی که USCIS به طور مداوم استانداردهای داوری خود را برای دسته‌های EB-1A، EB-1B و EB-2 NIW تغییر می‌دهد، پایگاه داده عظیم شرکت ما از پرونده‌های موفق بینش بی‌سابقه‌ای را در مورد روند داوری USCIS به شما می‌دهد. ما به دقت داده‌ها را برای همه پرونده‌های خود تجزیه و تحلیل می‌کنیم و نتایج تحلیل‌های خود را در جهت ارائه مشاوره‌های به‌روز به مشتریان و تطبیق استراتژی‌های خود به‌گونه‌ای اعمال می‌کنیم که با چشم‌انداز دائماً در حال تغییر قانون مهاجرت در ایالات متحده مطابقت داشته باشیم. ما همیشه به به روز رس، ها، استراتژی ها و اطلاعات مهم دسترسی خواهید داشت تا بتو،د آگاهانه ترین تصمیمات را در مورد پرونده خود بگیرید.

ما به صدها و هزاران مشتری با مدارک و سوابق مشابه شما کمک کرده ایم

با تعداد بسیار زیاد درخواست‌های موفق ما، مهم نیست که چه اعتباری دارید، بدون توجه به سابقه و زمینه تخصصی شما، بدون توجه به وضعیت ویزا یا ملیت شما، به احتمال زیاد به صدها یا حتی هزاران مشتری مانند شما کمک کرده‌ایم. مشتریان ما معمولاً از درک ما از تحقیقات و کار آنها تحت تأثیر قرار می گیرند. بینش و درک ما از این واقعیت ناشی می‌شود که قبلاً پرونده‌های زیادی را با ،اصری مشابه پرونده شما رسیدگی کرده‌ایم، و این به ما کمک می‌کند بهترین استراتژی‌ها را برای هر دادخواست فردی طراحی کنیم.

ا،ریت زیادی از مشتریان به دلیل ارجاع به ما مراجعه ،د

برای سال‌ها، شرکت ما مشتریان جدیدی را صرفاً بر اساس تبلیغات شفاهی، توصیه‌ها و تجربیات همکاری مثبتی که دوستان و خانواده‌شان با آنها به اشتراک گذاشته‌اند، جذب کرده است. ما به شهرت خود افتخار می کنیم و سخت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجربه ای از برنامه گرین کارت را ارائه می دهیم که مشتریان ما خوشحال می شوند با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارند. به این ترتیب موارد تایید شده ما از 600 مورد در سال 2013 به بیش از 3500 مورد در سال 2019 افزایش یافت.


برای مشاهده نظرات و تاییدیه های بیشتر مشتریان، لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید:

توصیفات مشتری

اعلامیه های تایید

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود اینجا را کلیک کنید


کپی رایت © گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی – WeGreened.com، کلیه حقوق محفوظ است.

  • شیمی (شیمی آلی، بیوشیمی، مهندسی بیوشیمی، مهندسی الکتروشیمی، شیمی فیزیک، مهندسی ماکرو مولکولی، شیمی پلیمر، مهندسی شیمی)
  • گرین کارت EB1


منبع: https://www.wegreened.com/blog/eb1/success-stories-eb1-a-approval-made-easy-with-nailgs-،istance-and-pp-upgrade-for-a-،ese-atmospheric-chemistry-researcher-within-20-days/