دسته‌ها
اخبار

داستان‌های موفقیت: تأییدیه‌های NIW و EB1-B با فاصله زمانی یک ماه برای یک همکار ارشد مهندسی هوافضا از هند، به لطف ارتقای پردازش برتر و آماده‌سازی پرونده سخت‌گیرانه تیم ما، به دست آوردند.


گواهی مشتری:

“متش،. کار با شما مایه ،سندی بوده است و من واقعاً از میزان تلاش و جزئیاتی که برای تهیه اسناد دادخواست انجام شده است قدرد، می کنم.زمینه عمومی: مهندسی هوا فضا

سمت در زمان تشکیل پرونده: دانشیار ارشد پژوهشی

کشور مبدا: هند

محل اقامت در زمان تشکیل پرونده: اوهایو

تاریخ اطلاعیه تایید: 2 آوریلهفتم، 2022 (NIW) و 13 مههفتم، 2022 (EB-1B)

زمان پردازش: 12 ماه، 11 روز (NIW) و 9 ماه، 28 روز (EB-1B) (پرداخت حق بیمه درخواست شده)


خلاصه پرونده:

EB1-B یا پژوهشگران و اساتید برجسته زیرمجموعه ای از کارگران دارای اولویت است و برای واجد شرایط بودن در این دسته باید نشان داد که از طریق شناخت بین المللی توانایی فوق العاده ای در حوزه تخصصی خود دارند. از سوی دیگر، EB2-NIW یا National Interest Waiver نوعی ویزای غیر مهاجرتی است که برای آن دسته از اتباع خارجی صادر می شود که می توانند ثابت کنند کارشان برای ایالات متحده آمریکا سودمند است. NIW از یک پیشنهاد شغلی دائمی و گواهی کار در صورت تایید چشم پوشی می کند. بنابراین، وقتی مشتری گرفتیم که می‌خواست هم درخواست‌های NIW و متعاقباً EB1-B را ارسال کند، مطمئن شدیم که او مسیر پیش رو را درک کرده است. تیم ما روند را برای او توضیح داد، اعتبارنامه‌اش را بررسی کرد و برای امضای قرارداد نگهدارنده پیش رفت. سپس جستجوی دقیق برای شواهدی که در بسته دادخواست او مورد استفاده قرار می‌گرفت، دنبال شد.

با بررسی مدارک علمی و حرفه ای وی به موارد زیر دست یافتیم:

  • او کمک های قابل توجهی در زمینه مهندسی هوافضا کرده است، به ویژه، تحقیقات تخصصی او در مورد یادگیری ماشین و رباتیک در چارچوب سیستم های خودمختار پیشرفته، مورد توجه ایالات متحده است.
  • تحقیقات او به برخی از مبرم‌ترین مسائل کشور ما در درک چگونگی بهبود مدل‌های یادگیری ماشینی فعلی، به‌ویژه در زمینه تخصص او در سیستم‌های فازی ژنتیکی (GFS) می‌پردازد.
  • به ،وان شاهدی بر این موفقیت پژوهشی، کار او منجر به 18 مقاله علمی با داوری شده (13 تالیف اول)، 4 فصل کتاب و 1 فصل کتاب پذیرفته شده است.
  • علاوه بر این، طبق گفته Google Sc،lar، کار او 116 بار در مقالات مجلات معتبر دیگر مورد استناد قرار گرفته است.
  • او همچنین در جامعه علمی به ،وان داور همتا برای مجلات بسیار تحسین شده فعال است و تاکنون حداقل 20 بررسی انجام داده است.
  • علاوه بر این، مطالعه او در مورد یادگیری ماشین برای کاربردهای هوافضا توسط بنیاد ملی علوم، مؤسسه ملی بهداشت و و، حمل و نقل ایالات متحده شناسایی و پشتیب، شده است.
  • آ،ین اما نه کم اهمیت، کار او توسط 4 متخصص دیگر در این زمینه که او را از طریق پروژه های تحقیقاتی خود می شناسند، شناخته شده است. همه این کارشناسان نامه های حمایتی را برای او ارسال ،د که تیم ما از آنها برای متقاعد ، مقامات قضاوت کننده در USCIS استفاده کرد.

بنابراین، یک دادخواست محکم، زمینه لازم را برای موفقیت برنامه های NIW و EB1-B او فراهم کرد. ما مفت،یم که این فرصت را داشتیم که نماینده او باشیم و برای او بهترین ها را در تلاش های آینده اش آرزو می کنیم.


گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی (Chen Immigration Law Associates) یک شرکت حقوقی مهاجرتی ایالات متحده است که به نمایندگی از شرکت ها، مؤسسات تحقیقاتی و افراد از تمام 50 ایالت ایالات متحده در مورد درخواست های مهاجرت I-140 اختصاص دارد. ما در دادخواست مهاجرت مبتنی بر اشتغال تخصص داریم و سابقه اثبات شده ای در میزان موفقیت بالا برای دسته بندی های: EB2-NIW (معافیت از منافع ملی)، EB1-A (بیگانه توانایی فوق العاده)، EB1-B (محقق/استاد برجسته) داریم. و O-1 (بیگانه از توانایی فوق العاده).

ده هزار تاییدیه I-140 ما بینش بی سابقه ای از روند داوری USCIS ارائه می دهد

با تایید بیش از 16000 پرونده EB-1A، EB-1B، EB-2 NIW و O-1، ما اطلاعات دست اولی در مورد روشی که USCIS در مورد پرونده های I-140 قضاوت می کند، داریم. از آنجایی که USCIS به طور مداوم استانداردهای داوری خود را برای دسته‌های EB-1A، EB-1B و EB-2 NIW تغییر می‌دهد، پایگاه داده عظیم شرکت ما از پرونده‌های موفق، بینش بی‌سابقه‌ای را در مورد روند قضاوت USCIS به شما می‌دهد. ما به دقت داده‌ها را برای همه پرونده‌های خود تجزیه و تحلیل می‌کنیم و نتایج تحلیل‌های خود را برای ارائه مشاوره‌های به‌روز به مشتریان و تطبیق استراتژی‌هایمان به‌گونه‌ای اعمال می‌کنیم که با چشم‌انداز دائماً در حال تغییر قانون مهاجرت در ایالات متحده مطابقت داشته باشیم. ما همیشه به به روز رس، ها، استراتژی ها و اطلاعات مهم دسترسی خواهید داشت تا بتو،د آگاهانه ترین تصمیمات را در مورد پرونده خود بگیرید.

ما به صدها و هزاران مشتری با مدارک و سوابق مشابه شما کمک کرده ایم

با تعداد بسیار زیاد درخواست‌های موفق ما، صرف نظر از اعتبار شما، صرف نظر از سابقه و زمینه تخصصی شما، بدون توجه به وضعیت ویزا یا ملیت شما، به احتمال زیاد به صدها یا حتی هزاران مشتری مانند شما کمک کرده‌ایم. مشتریان ما معمولاً از درک ما از تحقیقات و کار آنها تحت تأثیر قرار می گیرند. بینش و درک ما از این واقعیت ناشی می‌شود که قبلاً پرونده‌های زیادی را با ،اصری مشابه پرونده شما رسیدگی کرده‌ایم، و این به ما کمک می‌کند بهترین استراتژی‌ها را برای هر دادخواست فردی طراحی کنیم.

ا،ریت زیادی از مشتریان به دلیل ارجاع به ما مراجعه ،د

برای سال‌ها، شرکت ما مشتریان جدیدی را صرفاً بر اساس تبلیغات شفاهی، توصیه‌ها و تجربیات همکاری مثبتی که دوستان و خانواده‌شان با آنها به اشتراک گذاشته‌اند، جذب کرده است. ما به شهرت خود افتخار می کنیم و سخت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجربه ای از برنامه گرین کارت را ارائه می دهیم که مشتریان ما خوشحال می شوند با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارند. به این ترتیب موارد تایید شده ما از 600 مورد در سال 2013 به بیش از 3500 مورد در سال 2019 افزایش یافت.


برای مشاهده نظرات و تاییدیه های بیشتر مشتریان، لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید:

توصیفات مشتری

اعلامیه های تایید

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود اینجا را کلیک کنید


کپی رایت © گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی – WeGreened.com، کلیه حقوق محفوظ است.


منبع: https://www.wegreened.com/blog/eb1/success-stories-niw-and-eb1-b-approvals-won-only-one-month-apart-for-a-senior-research-،ociate-in-aero،e-engineering-hailing-from-india-thanks-to-premium-processing-upgrade-and-our-team/