دسته‌ها
اخبار

USCIS انعطاف پذیری را در ارسال پاسخ RFE و NOID و در ارسال امضاهای مورد نیاز گسترش می دهد


USCIS انعطاف‌پذیری‌هایی را که در حال حاضر برای درخواست‌کنندگان و درخواست‌کنندگان در ارسال‌های خاص پاسخ و تجدیدنظر در دسترس است، گسترش داده است. USCIS، برای درخواست‌های شواهد (RFEs) و اعلامیه‌های قصد انکار (NOIDs) مورخ تا 23 اکتبر 2022، هر گونه پاسخی را که ظرف 60 روز تقویمی پس از مهلت پاسخ ذکر شده در RFE یا NOID ارسال شده است، قبل از هر اقدامی در نظر می‌گیرد.

این انعطاف برای درخواست کنندگان و متقاضی، که به موارد زیر پاسخ می دهند در دسترس است:

  • درخواست برای مدرک؛
  • ادامه درخواست شواهد (N-14)؛
  • اعلامیه های قصد انکار؛
  • اعلامیه های قصد لغو؛
  • اعلامیه های قصد لغو؛
  • اعلامیه های قصد پایان دادن به مراکز منطقه ای؛
  • اعلامیه های قصد عقب نشینی از وضعیت محافظت شده موقت؛ و
  • درخواست برای بازگشایی N-400 مطابق با 8 CFR 335.5، دریافت اطلاعات تحقیرآمیز پس از اعطا

اگر تاریخ صدور ذکر شده در درخواست، اطلاعیه یا تصمیم بین 1 مارس 2020 تا 23 اکتبر 2022 باشد.

علاوه بر این، USCIS همچنین فرم I-290B، اطلاعیه تجدیدنظر یا درخواست یا فرم N-336، درخواست استماع در مورد یک تصمیم در رسیدگی به تابعیت را در صورتی که فرم حدا،ر تا 90 روز تقویمی پس از صدور تصمیم ثبت شده باشد، بررسی خواهد کرد. و این تصمیم بین 1 نوامبر 2021 و 23 اکتبر 2022 گرفته شد.

USCIS همچنین اعلام کرده است که انعطاف پذیری امضای بازتولید شده آن که در مارس 2020 اعلام شد، در 25 ژوئیه 2022 به خط مشی دائمی تبدیل می شود. طبق این سیاست، USCIS همه فرم ها و اسناد مزایا، از جمله فرم I-129 را با امضاهای اصلی بازتولید شده می پذیرد. USCIS امضاهای اصلی ت،یر شده الکترونیکی را در فرم هایی که نیاز به امضای دست نویس اصلی دارند (امضای “مرطوب”) می پذیرد. لطفاً توجه داشته باشید که USCIS فقط در صورتی کپی امضای مرطوب را می پذیرد که امضای مرطوب مورد نیاز باشد. اسناد اصلی حاوی امضای «مرطوب» باید با خیال راحت نگهداری شوند و USCIS می‌تواند در هر زمان، اسناد اصلی را درخواست کند. ناتو، در ارسال دادخواست یا درخواست با امضای مرطوب ممکن است بر درخواست شما تأثیر منفی بگذارد.

اگر در مورد مزایای مهاجرت به ایالات متحده سؤالی دارید یا برای تأمین ویزای ایالات متحده به کمک نیاز دارید، همین امروز با موسسه حقوقی ویزا پرو تماس بگیرید. وکلای مجرب ما با کمال میل به شما کمک خواهند کرد.
منبع: https://www.visapro.com/2022/rfe-response-deadline-extension/