دسته‌ها
اخبار

USCIS آزمایشی را برای آزمون تابعیت جدید اعلام کرد


مراسم سوگند

خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده (USCIS) روز چهارشنبه اعلام کرد که نسخه جدیدی از آزمون تابعیت را آزمایش خواهد کرد.

آزمون شهروندی یکی از آ،ین مراحل فرآیند تابعیت است. این آزمون از دو بخش تشکیل شده است: یک آزمون ،یسی که توانایی های خواندن، نوشتن و صحبت ، متقاضی را ارزیابی می کند و یک آزمون مدنی که دانش متقاضی را از ،ت و تاریخ ایالات متحده ارزیابی می کند.

این اقدام بخشی از تلاش گسترده‌تر ،ت بایدن برای بازنگری در سیستم مهاجرت است. USCIS گفت که کارشناسان موضوع آزمایش فعلی را بررسی ،د و طراحی مجدد را پیشنهاد ،د.

Ur M. Jaddou، مدیر USCIS در بی،ه ای گفت: “آزمون تابعیت گامی کلیدی برای تبدیل شدن به یک شهروند ایالات متحده است.” ما از ورودی – و مشارکت – ذینفع، که با این فرآیند مهم آشنا هستند استقبال می کنیم، زیرا همچنان به بهبود و به روز رس، آزمون تابعیت خود ادامه می دهیم و اطمینان حاصل می کنیم که با استانداردهای تست صنعت سازگار است.

این کارآزمایی بخش‌های خواندن و نوشتن آزمون را پوشش نمی‌دهد و فقط بر بخش‌های گفتاری و مدنی تمرکز می‌کند.

برای آزمایش سخنر،، از متقاضیان خواسته می شود که سه ع، رنگی که زندگی روزمره، مانند آب و هوا یا غذا را به تصویر می کشند، توصیف کنند. در حال حاضر، افسر مهاجرت از متقاضی سوالاتی در مورد درخواست شهروندی و صلاحیت آنها می پرسد تا توانایی صحبت ، آنها را آزمایش کند.

در طول آزمون مدنی فعلی، افسر مهاجرت سوالات مربوط به ،ت و تاریخ ایالات متحده را با صدای بلند می خواند. متقاضی برای قبولی باید به شش سوال از 10 سوال به درستی پاسخ دهد. در طول دوره آزمایشی، متقاضیان در عوض به ده سوال چند گزینه ای پاسخ می دهند و بهترین پاسخ را از بین چهار گزینه انتخاب می کنند. سوالات در تبلت نمایش داده می شوند.

این آزمایش شامل 1500 شرکت‌کننده بزرگسال است که در حال حاضر در ک،‌های زبان ،یسی شرکت می‌کنند و ،، که برای آزمون شهروندی آماده می‌شوند. انتظار می رود این آزمایش در یک دوره پنج ماهه در سال 2023 انجام شود.

برای اطلاعات بیشتر، راهنمای ما در مورد سوالات و پاسخ های آزمون شهروندی را بررسی کنید.


منبع: https://www.boundless.com/blog/uscis-announces-trial-new-naturalization-test/