دسته‌ها
اخبار

I-94s با کدهای پذیرش جدید به عنوان مدرکی از مجوز استخدام برای همسران E و L قابل قبول است


خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده (USCIS) و گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده (CBP) صدور فرم I-94 را با کدهای ک، جدید پذیرش (COA) برای برخی از همسران E و L آغاز کرده اند. کدهای COA جدید – E-1S، E-2S، E-3S، یا L-2S – برای تمایز بین همسران و فرزندان E و L، و برای رسیدگی به اسنادی که برخی از همسران E و L غیرمهاجر ممکن است استفاده کنند، اضافه شده است. شواهدی مبنی بر مجوز اشتغال بر اساس وضعیت غیرمهاجر بودن آنها. فرم I-94 منقضی نشده حاوی یکی از کدهای COA جدید به ،وان مدرکی مبنی بر مجوز استخدام برای همسران تحت لیست C از فرم I-9 قابل قبول است.

از تاریخ 1 آوریل 2022 یا حدوداً، USCIS همچنین اخطاری را برای اتباع خارجی که همسر E یا L هستند و دارای فرم I-94 منقضی نشده ای هستند که قبل از 30 ژانویه 2022 توسط USCIS صادر شده است، پست می کند. با فرم I-94 منقضی نشده که وضعیت غیرمهاجر E-1، E-2، E-3، E-3D، E-3R یا L-2 را منع، می کند، به ،وان مدرکی برای مجوز استخدام برای چنین اتباع خارجی عمل می کند. اتباع خارجی که قبل از 30 ژانویه 2022 توسط USCIS I-94 صادر شده است که نشان دهنده وضعیت غیرمهاجر E-1، E-2، E-3، E-3D، E-3R یا L-2 است، اما اخطار خود را تا 30 آوریل دریافت ،د، باید ایمیل شوند [email protected] برای درخواست اخطار

لطفاً توجه داشته باشید که USCIS فقط برای همسران خارجی واجد شرایط که بر اساس تأیید فرم I-539 I-94 را از USCIS دریافت کرده اند اخطاریه ارسال می کند. اتباع خارجی که فرم I-94 خود را از CP دریافت کرده اند باید مراجعه کنند www.cbp.gov برای بررسی روش CBP برای به روز رس، I-94 خود.

اگر سؤالی در مورد مجوز استخدام برای افراد تحت تکفل غیرمهاجر دارید یا برای تشکیل پرونده EAD به کمک نیاز دارید، همین امروز با موسسه حقوقی ویزا پرو تماس بگیرید. وکلای مجرب مهاجرت ما با کمال میل به شما کمک خواهند کرد.
منبع: https://www.visapro.com/2022/l2-ead/