دسته‌ها
اخبار

DHS روند جدیدی را برای مشارکت کارگران غیرشهروند در تحقیقات کارگری اعلام می کند – شرکت حقوقی مورتی


13 فوریه 2023

و، امنیت داخلی ایالات متحده (DHS) دارد اجرا شد یک فرآیند درخواست اقدام به تعویق افتاده ساده و سریع برای یک کارگر غیرشهروندی که پس از قرب، شدن یا شاهد تخلفات کار در تحقیقات استانداردهای کار همکاری می کند. این برنامه آ،ین ابتکار عملی است که بخشی از a استراتژی اجرای محل کار، که توسط DHS در اکتبر 2021 معرفی شد.

زمینه

در اکتبر 2021، DHS به اداره مهاجرت و گمرک ایالات متحده (ICE)، گمرک و حفاظت از مرزهای ایالات متحده (CBP) و خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده (USCIS) دستور داد تا سیاست‌های خود را به‌روزرس، کنند تا توانایی DHS برای حمایت از اجرای اشتغال را افزایش دهند. و استانداردهای کار

در اجرای این جدیدترین ابتکار در رابطه با فرآیند اقدام به تعویق افتاده ساده و تسریع شده، DHS خاطرنشان کرد که این سیاست برای محافظت از کارگران غیرشهروندی در برابر تهدیدهای تلافی جویانه مرتبط با مهاجرت از سوی کارفرمایان استثمارگر طراحی شده است. برخی از نکات برجسته این ابتکار عبارتند از:

  • درخواست برای اقدام به تعویق افتاد باید شامل نامه‌ای از یک آژانس کار فدرال، ایالتی یا محلی باشد که از DHS می‌خواهد اقدام به تعویق انداخته را از طرف کارگر استخدام شده توسط سازمان مورد بررسی در نظر بگیرد.
  • اعطای اولیه اقدام معوق معمولاً دو سال طول خواهد کشید. افرادی که به آنها اقدام به تعویق داده می شود، می توانند برای مجوز استخدام درخواست دهند، مشروط بر اینکه تبعه خارجی بتواند نیاز اقتصادی برای استخدام نشان دهد.
  • اگر فرد در مراحل حذف باشد یا حکم نهایی حذف داشته باشد، پس از بررسی کامل ارسال، USCIS درخواست اقدام معوق را به ICE ارسال می کند تا تصمیم نهایی را به صورت موردی اتخاذ کند.

نتیجه

این روند به ،وان بخشی از تعهد ،ت بایدن برای محافظت از کارگر، است که توسط کارفرمایان غیراخلاقی مورد استثمار قرار می گیرند. این برنامه خاص باید حضور اتباع خارجی را آسان‌تر کند، زیرا برخی از محافظت‌ها را در برابر کارفرمایی ارائه می‌کند که ممکن است تهدیدی برای تلافی‌جویی مرتبط با مهاجرت باشد.

حق چاپ © 2023، مؤسسه حقوقی مورتی. تمامی حقوق محفوظ است


منبع: https://www.murthy.com/2023/02/13/dhs-announces-new-process-for-noncitizen-workers-to-parti،te-in-labor-investigations/