دسته‌ها
اخبار

5 وبلاگ سفر فیلیپین که باید دنبال کنید


امروزه در رسانه‌های اجتماعی هیچ کمبودی برای محتوای سفر وجود ندارد، اما یکی از کشورهایی که برخی از محبوب‌ترین تولیدکنندگان محتوای سفر را دارد، فیلیپین است!

چه در حال برنامه‌ریزی سفر باشید و چه فقط می‌خواهید در ماجراجویی‌های دیگران زندگی کنید، ما خلاصه‌ای از بهترین وبلاگ‌نویسان سفر فیلیپینی را گردآوری کرده‌ایم. وبلاگ نویسان زیر را برای نکات مفید سفر، راهنماهای نحوه انجام و موارد دیگر بررسی کنید:

  1. من آیلین هستم

آیلین آدالید یک وبلاگ نویس سبک زندگی و سفر است که شلوغی شغل شرکتی خود را ، کرد تا به جهان سفر کند! آیلین ،ب و کار آنلاین خود را اداره می کند، در حالی که تمام 7 قاره را کاوش می کند و به دیگران آموزش می دهد که چگونه عشایر دیجیتال موفق شوند.

  1. مسافر بینوا

Duo Yoshke Dimen و Vins Carlos وبلاگ پرطرفدار “مسافر بینوا” را اداره می کنند که راهنماهای سفر رایگان و مقرون به صرفه ای را ارائه می دهد. دیمن و کارلوس هر دو به طور منظم 9 تا 5 ساعت کار ،د و راه‌های خلاقانه‌ای برای سفر معمولی و صرفه‌جویی در هزینه‌های خود پیدا ،د.

  1. سفر دو میمون

وبلاگ نویس زن مسافرتی Kach Medina Umandap گروه سفر دو میمون را راه اندازی کرد تا اشتیاق خود به ماجراجویی را به اشتراک بگذارد و دیگران را تشویق کند تا سبک زندگی عشایری را کشف کنند. دنبال کنید تا کاخ برای رسیدن به هدف خود ی،ی سفر به تمام کشورهای جهان تنها با استفاده از پاسپورت فیلیپین خود، دست یابد. وبلاگ Kach حتی راهنمای درخواست ویزا را ارائه می دهد، بنابراین می تو،د نحوه درخواست ویزای توریستی برای هر مقصد سفر مورد نظر را بیاموزید.

  1. مسافر پینوی

مارکو دنیس که با نام دیگر مسافر پینوی شناخته می شود، یکی دیگر از راهنمایان سفر و ماجراجوی بودجه محور است. وبلاگ دنیس توصیه ها و هک های مفیدی را ارائه می دهد تا سفرهای خود را آسان تر کند، چه در فیلیپین یا فراتر از آن سفر کنید!

  1. Pinoy Adventurista

وبلاگ سفر و ماجراجویی Mervz Marasigan به سال 2005 بازمی‌گردد و به بینندگان اجازه می‌دهد زیبایی‌های طبیعی فیلیپین را تجربه کنند و مسافران را تشویق می‌کند تا مقاصد غیرعادی در کشورهای خود را کشف کنند.

اگر می‌خواهید در مورد مهاجرت به ایالات متحده برای ،، که در فیلیپین زندگی می‌کنند بیشتر بد،د، حتماً Boundless را ببینید. راهنمای ویزای خاص فیلیپین.


منبع: https://www.boundless.com/blog/top-filipino-travel-bloggers/