دسته‌ها
اخبار

5 نکته برای تایید ویزای مسافرتی آمریکا


آیا در حال برنامه ریزی برای سفر آینده به ایالات متحده هستید؟ قبل از اینکه بتو،د رویاهای سفر خود را به واقعیت تبدیل کنید، باید آن را کامل کنید ویزای توریستی B-1/B-2 درخواست دهید و ویزای خود را برای ورود به ایالات متحده دریافت کنید

درخواست ویزای بازدید کننده می تواند پیچیده به نظر برسد، اما ،ومی ندارد! ما نکاتی را گردآوری کرده‌ایم که به شما کمک می‌کند یک برنامه کاربردی قوی آماده کنید و کل فرآیند سفر را با اطمینان طی کنید:

  1. یک برنامه سفر مفصل بسازید

بخشی از تهیه یک درخواست قوی برای ویزای B1/B2 ایجاد یک برنامه سفر برای سفر مورد نظر شما به ایالات متحده است. هنگام ایجاد برنامه سفر، مطمئن شوید که مکان مشخص و قصد سفر را در ذهن داشته باشید. هرچه جزییات بیشتر، بهتر!

به ،وان مثال، اگر برای عروسی یکی از دوستانتان به سانفرانسیسکو سفر می کنید، این جزئیات را در برنامه خود بگنج،د، نه اینکه بگویید قصد دارید برای یک رویداد نامشخص به کالیفرنیا سفر کنید.

  1. اطلاعات مالی خود را جمع آوری کنید

یکی دیگر از جنبه های مهم درخواست ویزای مسافرتی این است که به ،ت ایالات متحده ثابت کنید که بودجه کافی برای پوشش هزینه کل سفر خود از جمله بلیط هواپیما، اقامت و سایر هزینه هایی که ممکن است در طول اقامت شما در ایالات متحده ایجاد شود را دارید.

شما می تو،د شانس خود را برای تایید ویزای سفر با ارائه یک نمای کلی از امور مالی خود در درخواست خود افزایش دهید. این می‌تواند شامل صورت‌حساب بانکی، فیش حقوقی که درآمد ثابت را نشان می‌دهد یا اثبات دارایی‌ها باشد. می تو،د اطلاعات بیشتری در مورد شواهد مالی و سایر مدارک پشتیب، مورد نیاز برای فرآیند ویزای سفر در اینجا بیابید راهنمای بی کران.

  1. ارتباط قوی با خانه را ثابت کنید

توجه به این نکته ضروری است که ویزای B1/B2 یک است ویزای غیر مهاجرتی، به این م،ی که متقاضی قصد دارد فقط برای یک دوره موقت از ایالات متحده بازدید کند و پس از پایان مدت ویزای خود به کشور خود بازگردد. ،ت ایالات متحده می تواند ویزای سفر شما را رد کند اگر مشکوک باشد که شما از ویزای خود سوء استفاده می کنید – به عبارت دیگر، پس از انقضای ویزای خود در ایالات متحده بم،د و سعی کنید به طور دائم در این کشور بم،د.

یک راه خوب برای پیمایش این ا،ام این است که ثابت کنید پس از سفر به ایالات متحده دلیل خوبی برای بازگشت به کشور خود دارید. شما در آن ثبت نام کرده اید. ما تفکیک دقیق تری در مورد چگونگی اثبات روابط قوی با کشور خود و انواع شواهد ارائه کرده ایم. اینجا.

  1. برای مصاحبه ویزا تمرین کنید

آ،ین مرحله مهم در فرآیند ویزای سفر، مصاحبه ویزا است. قبل از اینکه بتو،د ویزای خود را دریافت کنید، باید در مصاحبه در سفارت یا کنسولگری ایالات متحده محلی خود شرکت کنید. در طول مصاحبه، یک افسر کنسولی از شما چندین سؤال در مورد سفر و زندگی در کشور خود می پرسد و همچنین اطلاعاتی را که در درخواست خود وارد کرده اید تأیید می کند.

مصاحبه ها می توانند به خصوص اعصاب ،دکن باشند، بنابراین مهم است که زودتر آماده شوید و بهترین کار خود را به کار بگیرید! حتماً جزئیات درخواست خود را بررسی کنید و هر گونه مدارکی را که فکر می کنید ممکن است پیش از روز مصاحبه تقویت شود، جمع آوری کنید. حتی می تو،د پاسخ های خود را با آن تمرین کنید لیست ما از متداول ترین سوالات مصاحبه ویزای سفر. بی‌کران را ببینید راهنمای مصاحبه ویزای سفر برای راهنمایی های بیشتر

  1. با خانواده و دوستان تماس بگیرید

اگر اعضای خانواده یا دوست، دارید که قبلا برای ویزای آمریکا درخواست داده اند، ارزش دارد که از آنها در مورد تجربیاتشان بپرسید! هر درخواست و مورد متفاوت است، اما شنیدن چیزهایی که دیگران در مورد فرآیند ویزا چالش برانگیز یا شگفت‌انگیز می‌دانند می‌تواند مفید باشد.

اگر دوستان یا خویشاوند، دارید که قصد دارید در ایالات متحده ملاقات کنید، حتی ممکن است با نوشتن الف، شانس تأیید شما را افزایش دهند دعوتنامه را در برنامه خود لحاظ کنید. دعوت نامه در برنامه B1/B2 مورد نیاز نیست، اما می تواند به ،ت ایالات متحده نشان دهد که شما مک، برای اقامت در طول مدت اقامت خود در ایالات متحده دارید درباره دعوت نامه بیشتر بد،د و نمونه نامه را مشاهده کنید. اینجا!


برای فرآیند ویزای سفر به پشتیب، بیشتری نیاز دارید؟ Boundless + RapidVisa شما را تحت پوشش قرار داده است. هنگام ثبت نام برای خدمات ویزای B ما، از پشتیب، کامل درخواست، آماده سازی مصاحبه و موارد دیگر بهره مند شوید. بیشتر بد،د در مورد آنچه برای کمک انجام می دهیم


منبع: https://www.boundless.com/blog/travel-visa-tips/