دسته‌ها
اخبار

5 دلیلی که دانشجویان بین المللی باید برای تحصیل در کبک انتخاب کنند


مجوز تحصیل مهاجرت کبک

  • صفحه اصلی
  • وبلاگ
  • 5 دلیلی که دانشجویان بین المللی باید برای تحصیل در کبک انتخاب کنند

تاریخ انتشار: 13 فوریه 2023


نویسنده: سامانتا ایوانز

کبک یک مقصد برتر برای بسیاری از دانشجویان بین المللی است و خانه آن است 16 دانشگاه معتبرکه بسیاری از آنها در برترین دانشگاه های کانادا رتبه بندی می کنند. اگر قصد تحصیل در کانادا را دارید، ادامه مطلب را بخو،د تا ببینید چرا باید کبک را انتخاب کنید.

از آنجایی که جهان به طور فزاینده ای به هم پیوسته می شود، ادامه تحصیلات عالی در کشوری دیگر به گزینه ای محبوب برای بسیاری از دانشجویان تبدیل شده است. بیشتر و بیشتر، دانش آموزان نه تنها به دنبال آموزش با کیفیت بالا هستند، بلکه به دنبال این هستند که بتوانند خود را در فرهنگ جدید غوطه ور کنند، زبان جدیدی بیاموزند و تجربیات ارزشمند زندگی را به دست آورند. برای دانشجویان بین المللی، کبک ،یبی منحصر به فرد از این مزایا را ارائه می دهد و آن را به مقصدی ایده آل برای ،، تبدیل می کند که به دنبال گسترش افق های خود و گسترش فرصت های آموزشی خود هستند.

در این مقاله، ما 5 دلیل قانع کننده را بررسی خواهیم کرد که چرا دانشجویان بین المللی باید اه، تحصیلی خود را در کبک دنبال کنند. از آموزش مقرون به صرفه و دوزبانگی، تا دسترسی به زیبایی های طبیعی و آموزش با کیفیت بالا، ما مزایای بسیاری را که کبک به دانشجویان بین المللی ارائه می دهد برجسته خواهیم کرد. چه دانش آموزی باشید که به دنبال بهبود مهارت های زب،، گسترش افق های فرهنگی یا راه اندازی حرفه خود هستید، کبک یک انتخاب عالی برای ،، است که به دنبال گسترش رشد علمی و شخصی خود هستند.

1. آموزش مقرون به صرفه:

کبک یک استاندارد استثنایی از آموزش را ارائه می دهد که برای دانش آموزان از طیف گسترده ای از زمینه ها قابل دسترسی است. شهریه ها و هزینه های زندگی عموماً در مقایسه با سایر مقاصد تحصیلی محبوب پایین تر است و کبک را به گزینه ای مقرون به صرفه برای دانشجویان بین المللی تبدیل می کند که به دنبال تحصیل با کیفیت بالا و بدون بار مالی زیاد هستند.

مونترال به طور خاص به دلیل شهرت نسبتاً مقرون به صرفه در مقایسه با سایر شهرهای بزرگ کانادا، شهرت دارد. از فوریه 2023، میانگین هزینه برای اجاره یک اتاق خواب حدود 1625 دلار است در مقایسه با تورنتو 1850 دلار یا ونکوور 2300 دلار.

آ ابتکار جدید در سال 2022 تصویب شد می تواند هزینه های برنامه مقرون به صرفه تری را برای برخی از دانشجویان بسته به رشته تحصیلی آنها در نظر بگیرد. طبق این سیاست، دانشجویان بین‌المللی مانند ،نان کبک، حدود 3000 دلار کانادا می‌پردازند.

2. دوزبانگی:

کبک به ،وان بزرگترین استان فرانسوی زبان در کانادا، فرصتی منحصر به فرد برای دانشجویان بین المللی فراهم می کند تا با غوطه ور شدن در زبان فرانسه، مهارت های زبان فرانسه خود را بیاموزند یا بهبود بخشند. با وجود شعبه های بسیاری از شرکت های بین المللی در سراسر کبک، صحبت ، به زبان فرانسه و یا دوزبانگی می تواند دارایی ارزشمندی باشد.

برای ،، که به دنبال اقامت طول، مدت در کانادا هستند، مهارت زبان فرانسه می تواند یک دارایی عالی باشد، حتی در خارج از کبک. هنگام درخواست برای اقامت دائم از طریق ا،پرس اینتریداشتن مهارت های فرانسوی قوی علاوه بر زبان ،یسی می تواند به رتبه بالاتر پروفایل شما کمک کند. ا،پرس انتری از یک سیستم امتیاز برای رتبه بندی نامزدها استفاده می کند و ،، که بالاترین امتیاز را دارند برای درخواست اقامت دائم انتخاب می شوند. علاوه بر این، گاهی اوقات طرح ها و اه، خاصی برای فرانسوی زبانان مسلط وجود دارد که می تواند برای ،ی که به دنبال آن است مفید باشد اقامت طول، مدت در کانادا.

3. آموزش با کیفیت بالا:

کبک خانه چندین نفر است سطح جه، دانشگاه ها و کالج ها، از جمله دانشگاه مونترال، دانشگاه مک گیل و دانشگاه کنکوردیا.

این موسسات طیف گسترده ای از برنامه ها را در زمینه هایی مانند مهندسی، پزشکی و تجارت ارائه می دهند و استانداردهای بالای آموزشی آنها در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده است.

فاکتور مهم دیگری که باید به آن توجه کرد این است که کبک برنامه ای به نام برنامه تجربه کبک دارد که می تواند به برخی از دانشجویان بین المللی در کبک کمک کند تا سریعاً راه خود را برای اقامت دائم دنبال کنند. می تو،د در مورد برنامه تجربه کبک و ا،امات برای دانشجویان بین المللی بیشتر بخو،د اینجا.

4. دسترسی به زیبایی های طبیعی و فعالیت های متنوع:

کبک به‌خاطر زیبایی‌های طبیعی خیره‌کننده‌اش، از جمله رودخانه باشکوه سنت لارنس و تپه‌های غلتان کوه‌های لاورنتین، مشهور است. به ،وان یک دانشجوی بین‌المللی، به انواع فعالیت‌های خارج از منزل، از جمله پیاده‌روی، بولدرینگ، قایق‌ر،، و کمپینگ دسترسی خواهید داشت، که استراحت بسیار مورد نیاز را از سختی‌های زندگی دانشگاهی فراهم می‌کند و به شما امکان می‌دهد با طبیعت ارتباط برقرار کنید.

در زمستان، بسیاری از فعالیت های منحصر به فرد و سرگرم کننده برای تجربه وجود دارد. فعالیت های محبوب برای کبک ها شامل اسکی است Mont Tremblant، کفش‌های برفی در Mont-Royal یا پیوستن به کارناوال زمست، در شهر کبک. مهم نیست که سرگرمی های شما چیست، مطمئناً راه های سرگرم کننده ای برای گذراندن وقت خود صرف نظر از فصل پیدا خواهید کرد.

5. فرصت های شغلی:

کبک مرکزی برای صنایع مختلف از جمله فناوری، مالی و مراقبت های بهداشتی است و دانشجویان بین المللی را پس از فارغ التحصیلی به طیف وسیعی از فرصت های شغلی دسترسی می دهد. علاوه بر این، فرهنگ پر رونق استارتاپ کبک فرصتی منحصر به فرد برای دانشجوی، که دارای تفکرات کارآفرینی هستند فراهم می کند تا ،ب و کار خود را راه اندازی کنند و رویاهای خود را دنبال کنند. صرف نظر از اه، حرفه ای آینده شما، مطمئناً فرصت های زیادی در کبک برای شما وجود خواهد داشت.

در نتیجه، کبک به ،وان یک مقصد برتر برای دانشجویان بین المللی که به دنبال پیشبرد آرزوهای علمی و شخصی خود هستند، برجسته می شود. تعهد آن به آموزش و میراث فرهنگی غنی، کبک را به مک، ایده آل برای تحصیل دانشجویان بین المللی تبدیل کرده است. این استان ،یبی منحصر به فرد از آموزش مقرون به صرفه، تنوع فرهنگی و زیبایی طبیعی را ارائه می دهد که آن را به گزینه ای عالی برای ،، تبدیل می کند که قصد تحصیل در آن را دارند. برای ،، که قصد تحصیل در کانادا را دارند نباید بیشتر از کبک نگاه کنند.

مطمئن نیستید که چگونه رویای تحصیل در کبک را شروع کنید؟ ارزیابی مهاجرت تحصیلی رایگان ما را انجام دهید تا یک متخصص مهاجرت نمایه شما را بررسی کند و گزینه های شما را ارزیابی کند.

ارزیابی مهاجرت تحصیلی رایگان


منبع: https://www.ca،im.com/blog/5-reasons-international-students-s،uld-c،ose-to-study-in-quebec/