دسته‌ها
اخبار

5 بهترین برنامه بیمه مسافرتی هنگام بازدید از ایالات متحده


مردی با ویزای مسافرتی در آمریکا

چرا از بیمه مسافرتی استفاده کنیم؟

اگر برای سفر به ایالات متحده با ویزای مسافرتی آماده می شوید، ممکن است بخواهید به ،ید بیمه مسافرتی فکر کنید. اگرچه برای مقاصد مهاجرت ضروری نیست، اما همچنان می تواند به شما و عزیزانتان امنیت مالی بسیار مورد نیاز را ارائه دهد.

چه نوع امنیت مالی؟ همانطور که خواهید دید، بسیاری از شرکت ها هزینه های مربوط به تاخیر، وقفه، لغو، خدمات پزشکی و مسائل مربوط به چمدان را پوشش می دهند. با توجه به آنچه گفته شد، همیشه ایده خوبی است که برای درک بهتر محدوده طرح خاص خود، چاپ دقیق قرارداد بیمه مسافرتی خود را بخو،د.

در این مقاله مروری بر 5 شرکت برتر بیمه مسافرتی برای سفر شما به ایالات متحده ارائه خواهیم کرد.

5 طرح برتر بیمه مسافرتی

عشایر جهان

این شرکت محصولات بیمه مسافرتی را به مردم سراسر جهان ارائه می دهد. می تو،د از آنها استفاده کنیدیک نقل قول دریافت کنید” فرم کنید تا ببینید کدام برنامه برای شرایط خاص شما در دسترس است. فرض کنید با دو فرزند (6 و 16 ساله) از ژاپن به ایالات متحده می آیید و سفر شما از 1 مارس تا 8 مارس طول خواهد کشید. در این صورت، به دو طرح دسترسی خواهید داشت: استاندارد ( 219 دلار) و Explorer (با 246 دلار).

در حالی که طرح استاندارد هزینه های پزشکی اورژانسی تا سقف 5،000،000 دلار را پوشش می دهد، طرح Explorer پوشش نامحدودی را ارائه می دهد. هر دوی این طرح ها هزینه های مربوط به لغو را پوشش می دهند، اما فقط در موارد خاص. به ،وان مثال، اگر یکی از عزیزان قبل از عزیمت بمیرد یا بیمار شود، هرگونه هزینه سفر غیرقابل بازپرداخت – از جمله هزینه های اقامت، حمل و نقل و ویزا – پوشش داده می شود (تا سقف 5000 دلار برای استاندارد و 10000 دلار برای ا،پلورر). هر طرح همچنین شامل موارد زیر است:

 • وقفه های سفر (تا 3500 دلار برای استاندارد و 5000 دلار برای ا،پلورر)
 • چمدان گم شده یا آسیب دیده
 • تاخیر در سفر حداقل 12 ساعت طول بکشد
 • خدمات مشاوره

IMG Global

IMG Global دارد دو گزینه اولیه بیمه مسافرتی: iTravelInsured Travel SE (که آنها توصیه می کنند) و iTravelInsured Travel LX (که محبوب ترین آنها است). آنها هر کدام ارائه می دهند:

 • پوشش 100% برای لغو سفر
 • 150% برای وقفه
 • حمایت مالی برای تخلیه پزشکی (تا 1,000,000 دلار برای LX و 500,000 دلار برای SE)
 • پوشش محدود برای تاخیر در سفر (تا 2500 دلار برای LX و 2000 دلار برای SE)
 • پوشش بیماری ها و حوادث پیش بینی نشده، از جمله مسائل مربوط به کووید (تا سقف 500,000 دلار برای LX و 250,000 دلار برای SE)

اگر به کمک نیاز دارید، IMG پشتیب، شبانه روزی به مشتری را برای شرایط اضطراری ارائه می دهد – مانند اگر به اطلاعات نسخه نیاز دارید یا اگر باید برنامه های سفر لحظه آ،ی را تهیه کنید.

اگر پس از ،ید بیمه مسافرتی LX یا SE، تصمیم گرفتید که به هیچ وجه نیازی به این پوشش ندارید، می‌تو،د بدون هزینه اضافی طرح را لغو کنید، البته تا زم، که درخواست کنسلی را قبل از حرکت خود و ظرف 10 روز پس از آن داشته باشید. تاریخ شروع بیمه IMG 3 طرح دیگر را نیز ارائه می دهد، مانند طرح iTravelInsurance Travel Lite، که 100٪ هزینه های مربوط به لغو و 125٪ برای وقفه را پوشش می دهد.

گارد مسافرتی

Travel Guard که متعلق به AIG است، گزینه هایی را برای ،نان غیر آمریکایی از کشورهای زیر ارائه می دهد:

شعبه ایرلند Travel Guard ارائه می دهد انواع محصولات مختلف، از جمله برنامه هایی برای سفرهای مجردی، تعطیلات سالانه چند سفره، و تعطیلات خانوادگی. با طرح یک سفر پرمیوم پ،بیمه گذاران می توانند انتظار پوشش نامحدود برای هزینه های پزشکی، 100٪ هزینه های مربوط به کنسلی، 2500 یورو برای مسائل مربوط به چمدان و حتی 500 یورو برای اقامت ناکافی را داشته باشند.

این شعبه در کانادا یک برنامه لغو سفر، برنامه فوریت های پزشکی و برنامه تعطیلات سالانه ارائه می دهد. آنها همچنین یک بسته همه جانبه، که شامل پوشش برای:

 • لغو سفر
 • تاخیر در سفر
 • وقفه های سفر
 • تخلیه پزشکی
 • مسائل مربوط به چمدان
 • هزینه های فوریت های پزشکی
 • پشتیب، اضطراری شبانه روزی

با بسته همه جانبه، بیمه‌کنندگان می‌توانند ارتقاهایی مانند حفاظت از چوب‌های گلف و اتومبیل‌های کرایه‌ای را انتخاب کنند.

Trawick International

Trawick International ارائه می دهد سه طرح به طور خاص برای شهروندان غیر آمریکایی که به دنبال بازدید از ایالات متحده هستند طراحی شده است. به ،وان مثال، طرح جامع سفرهای ایمن ایالات متحده، حوادث و بیماری های پزشکی – از جمله مسائل مربوط به کووید – را تا سقف سیاست (که می تواند تا 1,000,000 دلار باشد) پوشش می دهد. و اگرچه وقفه های سفر (تا 5000 دلار) و چمدان گم شده (تا 1000 دلار) را پوشش می دهد. لغو را پوشش نمی دهد. طرح جامع ایالات متحده همچنین شامل موارد زیر است:

 • تصادفات مرگبار و تکه تکه شدن (تا 25000 دلار)
 • خدمات دندانپزشکی (تا 250 دلار)
 • مسائل مربوط به سلامت روان (تا 2500 دلار)
 • تخلیه پزشکی (تا 2,000,000 دلار)
 • شرایط از قبل موجود (تا حدا،ر سیاست)

توجه داشته باشید که وقتی برای اولین بار پیشنهاد قیمت می دهید، حدا،ر سیاست روی 50000 دلار تنظیم می شود، اما در صورت تمایل می تو،د این عدد را به صورت دستی تغییر دهید. به طور مشابه، در حالی که مبلغ ،ر از 250 دلار شروع می شود، می تو،د آن را به هر جایی بین 0 تا 5000 دلار تغییر دهید.

پوشش بازدیدکنندگان

آ،ین لیست ما بیمه مسافرتی است که توسط پوشش بازدیدکنندگان. اگرچه وجود دارد تعدادی طرح برای انتخاب، محبوب ترین (و پرفروش ترین) گزینه است طرح CoverAmerica-Gold.

این طرح، مانند طرح‌هایی که توسط Trawick ارائه می‌شود، انواع هزینه‌های پزشکی را پوشش می‌دهد، و حتی اگر تاخیر سفر (تا 100 دلار) و وقفه (تا 10000 دلار) را پوشش دهد. لغو سفر را پوشش نمی دهد. در مقایسه با سایر طرح‌ها، تعدادی مزیت افزوده از جمله پوشش وا،ن آنفولانزا، غربالگری کووید-19 و قرنطینه، و گذرنامه‌های گم شده یا دزدیده شده را ارائه می‌کند.

میزان پوشش پزشکی بستگی به این دارد که ارائه دهنده در شبکه باشد یا خارج از آن، و با توجه به مدل ایالات متحده، پوشش فقط پس از فرانشیز شروع می شود. اگر پزشک در شبکه باشد، تا سقف بیمه نامه 100% پوشش خواهید داشت، اما اگر خارج از شبکه باشند، فقط 80% دریافت خواهید کرد. فرض کنید باید شب را در بیمارست، خارج از شبکه بم،د. در این حالت، می‌تو،د انتظار 80 درصد از 5000 دلار اولیه و 100 درصد پوشش هزینه‌های اضافی را داشته باشید – بسته به شرایط شما حدا،ر تا 250،000، 100،000، یا 50،000 دلار. فرانشیزها، در این مورد، می تواند از 100 دلار تا 5000 دلار باشد.

انتخاب بیمه مسافرتی من، برای نیازهای شما

توریستی با ویزای مسافرتی در آمریکا

در حالی که قیمت ها ممکن است متفاوت باشد، می تو،د با چند صد دلار یک طرح بیمه مسافرتی من،، که یک سفر 1 هفته ای را پوشش می دهد، دریافت کنید. وقتی به هر چیزی که ممکن است در یک سفر کوتاه خارج از کشور مشکلی پیش بیاید، در نظر بگیرید، این هزینه کمی است. برنامه های خلاصه شده در بالا ،یبی از گزینه ها را ارائه می دهند، و در بسیاری از موارد، می تو،د برنامه خود را مطابق با نیازهای خاص خود سفارشی کنید.

برای مثال، اگر با یکی از عزیزان مسن سفر می‌کنید، ممکن است بخواهید طرحی با پوشش‌های پزشکی زیاد (مانند مواردی که توسط Trawick International یا VisitorsCoverage ارائه می‌شود) ،یداری کنید. اما اگر بیشتر نگران احتمال لغو سفر یا مسائل مربوط به چمدان هستید، برنامه‌های ارائه شده توسط World Nomads یا IMG Global ممکن است من،‌تر باشند. البته، فکر ، به بدترین سناریوها هرگز جالب نیست، اما در این مورد، ممکن است مفید واقع شود.


منبع: https://www.boundless.com/blog/best-travel-insurance-plans-u-s-visa/