دسته‌ها
اخبار

4 راه برای حرکت به سواحل ناهموار غربی کانادا


برنامه نامزدهای است، (PNP)

  • صفحه اصلی
  • وبلاگ
  • مهاجرت قبل از میلاد: 4 راه برای مهاجرت به ساحل ناهموار غربی کانادا

تاریخ انتشار: 20 ژانویه 2023


نویسنده: سامانتا ایوانز

برای بسیاری، مهاجرت به غرب کانادا یک رویا است. بریتیش کلمبیا با طبیعت زیبا و مناظر شهرهای شلوغ خود، چیزهای زیادی برای ارائه به تازه واردان به استان دارد.

سال گذشته تقریبا 45000 تازه واردان بریتیش کلمبیا را خانه خود ،د. اگر به دنبال راه هایی هستید که بتو،د امسال بخشی از این تعداد باشید، برای مشاهده توصیه ما برای 4 راه برای نقل مکان به بریتیش کلمبیا به ادامه مطلب مراجعه کنید.

آیا واجد شرایط مهاجرت به بریتیش کلمبیا هستید؟

1. ا،پرس اینتری

کانادا از آنلاین استفاده می کند ا،پرس اینتری سیستمی برای مدیریت برنامه های کاربردی برای سه برنامه اصلی اقتصادی. با پردازش استاندارد خدمات 6 ماهه، ا،پرس اینتری همچنین سریعترین و محبوب ترین راه برای مهاجرت به آلبرتا است.

را برنامه کارگر ماهر فدرال یکی از برنامه هایی است که توسط سیستم ا،پرس انتری مدیریت می شود که نیازی به تجربه قبلی در آلبرتا یا کانادا ندارد.

برنامه کارگر ماهر فدرال از سیستم امتیازدهی CRS برای رتبه بندی نامزدها در برابر یکدیگر بر اساس امتیاز CRS آنها. رتبه بندی بر اساس سن داوطلبان، تحصیلات، مهارت زبان و تجربه شغلی است.

سپس ،ت کانادا نگه می دارد ا،پرس اینتری قرعه کشی می کند، دعوت از رقابتی ترین نامزدها برای مهاجرت به کانادا. انتظار می رود در سال 2023 از نزدیک به 83000 کارگر ماهر فدرال به کانادا استقبال شود که نسبت به سال های گذشته افزایش یافته است.

کاندیداهایی که از طریق ا،پرس اینتری مهاجرت می کنند می توانند همسر یا شریک قانونی خود و فرزندان تحت تکفل خود را نیز در همان درخواست بگنجانند.

2. برنامه نامزدهای است، بریتیش کلمبیا (BC PNP)

این برنامه نامزدهای است، بریتیش کلمبیا (BC PNP) یک است برنامه نامزدهای است، (PNP) که به بریتیش کلمبیا اجازه می دهد افراد را برای اقامت دائم کانادا نامزد کند.

BC PNP چندین جریان مختلف را اجرا می کند که هر کدام معیارهای واجد شرایط بودن و روش درخواست منحصر به فرد خود را دارند.

به ،وان مثال، اگر می‌خواهید برای کار در حوزه فناوری به BC بیایید، می‌تو،د از طریق آن درخواست دهید جریان BC PNP Tech. بیش از 6000 کارگر فناوری از زمان تأسیس آن در سال 2017 تحت این جریان برای اقامت دائم نامزد شده‌اند. جریان فناوری BC PNP قرعه‌کشی‌های هدفمندی را فقط برای فناوری برگزار می‌کند تا به کارگران فناوری اولویت در انتخاب بدهد.

را BC S،s Immigration Stream برای کارگران ماهری که از خارج از کانادا درخواست می دهند ایده آل است. جریان های زیادی وجود دارند که جریان مهاجرت مهارت های BC را تشکیل می دهند از جمله: کارگر ماهر BC، BC متخصصین مراقبت های بهداشتی، فارغ التحصیلان بین المللی BC، کارشناسی ارشد بین المللی BC، و کارگران سطح ورودی و نیمه ماهر قبل از میلاد. ا،ر این جریان‌ها از کارگران می‌خواهند قبل از درخواست برای مهاجرت مهارت‌های BC، یک پیشنهاد شغلی داشته باشند. با این حال، پیشنهاد شغلی نیازی به این ندارد LMIA برای این جریان معتبر در نظر گرفته شود.

نامزدهای مهاجرت مهارت BC باید از طریق BC PNP Online، پورتال وب که سیستم ثبت مهاجرت مهارت (SIRS) را مدیریت می کند، ثبت نام کنند. این سیستم آنلاین دریافت، رتبه‌بندی و برنامه‌های کاربردی برنامه‌های BC PNP را مدیریت می‌کند.

اگر شرایط ارسال نمایه برای یکی از این جریان‌ها را دارید، ورود به جمع نامزدها این شانس را به شما می‌دهد که دعوتنامه دریافت کنید.

3. تحصیل در بریتیش کلمبیا

یک راه خوب برای بهبود گزینه های خود برای مهاجرت بریتیش کلمبیا تکمیل است تحصیلات پس از متوسطه در کانادا. داوطلب، که مدرک تحصیلی پس از دوره متوسطه را در کانادا تکمیل می کنند، شانس بیشتری برای دریافت دعوت نامه برای درخواست نامزدی از طریق جریان ا،پرس اینتری دارند.

تکمیل مدرک تحصیلی کانادا همچنین می تواند امتیاز CRS اضافی به شما بدهد و شانس شما را در است، ا،پرس اینتری افزایش دهد.

ا،ر دانشجویان بین المللی که از یک برنامه عالی کانادا فارغ التحصیل می شوند، می توانند برای یک برنامه اقدام کنند مجوز کار پس از فارغ التحصیلی (PGWP). PGWP به فارغ التحصیلان بین المللی اجازه می دهد تا در کانادا بمانند و تا سه سال برای هر کارفرمایی کار کنند. ،ب تجربه کاری در کانادا برای مهاجرت دائم بسیار سودمند است و متقاضیان را در ا،پرس انتری بسیار رقابتی تر می کند. ک، تجربه کانادایی (CEC).

استان بریتیش کلمبیا محل بسیاری از دانشگاه های معتبر است که بسیاری از آنها رتبه در میان ده نفر برتر دانشگاه های کانادا

اگر علاقه مند به ادامه تحصیل و همچنین بهبود گزینه های مهاجرتی خود به کانادا هستید، تحصیل در بریتیش کلمبیا یک گزینه عالی است.

4. کار در بریتیش کلمبیا

به دست آوردن سابقه کار کانادایی یک راه عالی برای افزایش شانس شما برای مهاجرت به بریتیش کلمبیا است.

اگرچه دریافت مجوز کار کانادا می تواند چالش برانگیز باشد، اما چند گزینه برای ،، که می خواهند در بریتیش کلمبیا کار کنند وجود دارد.

در مرحله اول، به دست آوردن یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای بریتیش کلمبیایی برای یک موقعیت تخصصی می تواند شما را قادر به درخواست مجوز کار کند. برای واجد شرایط بودن، کارفرما ابتدا باید مثبت باشد ارزیابی تاثیر بازار کار (LMIA)، نشان می دهد که آنها نتوانستند مقیم یا شهروند دائمی کانادا را برای پر ، این موقعیت پیدا کنند. بسته به تجربه کاری یا کشور شهروندی شما، ممکن است فرآیند اخذ LMIA بسیار ساده تر باشد یا حتی نیازی به آن نباشد.

ث،اً، اگر برای یک شرکت بین‌المللی کار می‌کنید که دفاتری در کانادا دارد، می‌تو،د با کارفرمای خود در مورد انتقال به یک دفتر کانادایی صحبت کنید. نقل و انتقالات درون شرکتی گاهی انجام می شود از نیاز به LMIA معاف است، که تضمین مجوز کار کانادا را آسان تر می کند.

علاقه مند به مهاجرت به بریتیش کلمبیا هستید اما مطمئن نیستید که کدام گزینه برای شما من، است؟ با تکمیل فرم ارزیابی آنلاین رایگان ما شروع کنید. ما واجد شرایط بودن شما را بررسی می کنیم و با توصیه خود با شما تماس می گیریم!

ارزیابی رایگان مهاجرت


منبع: https://www.ca،im.com/blog/4-ways-to-immigrate-to-british-columbia/