دسته‌ها
اخبار

3 چیزی که باید درباره رئیس اتحادیه گشت مرزی براندون جاد بدانید


در 15 فوریه، رئیس شورای ملی گشت مرزی، براندون جاد، قرار است در برابر یک جلسه استماع مید، ،یبی از کمیته فرعی نظارت و تحقیقات و کمیته فرعی بهداشت کمیته انرژی و بازرگ، مجلس نمایندگان در Weslaco تگزاس شهادت دهد. جاد در این جلسه مید، شاهد ستاره خواهد بود تا درباره «بحران بهداشت عمومی» ایجاد شده توسط به اصطلاح «بحران مرزی بایدن» نظر دهد. این یکی دیگر از سلسله جلسات مستمری است که توسط جمهوریخواهان مجلس نمایندگان برای تمرکز بر موضوع مورد علاقه خود برگزار می شود: طبل خصومت با مهاجران و ترس از مرز. و مانند سایر جلسات آنها، این جلسه احتمالاً مملو از نکات صحبت ناسیونالیست سفیدپوست مانند نظریه «جایگزینی بزرگ» و ادعایی «تهاجم» در حال وقوع است.

جاد یک متخصص بهداشت عمومی نیست. به همین دلیل دعوت نشد. با این حال، او رهبر راست افراطی اتحادیه مرزب، است که بارها این کار را انجام داده است ارتقاء یافت توطئه «تهاجم» و «جایگزینی» ناسیونالیست سفیدپوست، که با آن کمرنگ شد گروه های نفرت، و شرکت کرد در یک آگهی سیاسی که حاکی از خشونت سیاسی علیه دموکرات‌های ارشد بود.

جمهوری خواهان ظاهراً از جاد دعوت کرده اند که از آنها عقب نشینی کند م،ب و روایت دروغ در مورد فنت،ل در تلاش مستمر آنها برای تبدیل فنت،ل به موضوع مهاجرت. در حالی که فنت،ل یک مسئله جدی و مرگبار بهداشت عمومی است، اما یک مسئله مهاجرت نیست. دعوت جاد توسط جمهوری‌خواهان نشان می‌دهد که جمهوری‌خواهان صرفاً به شیرین کاری‌های سیاسی و بستری برای توطئه‌های ناسیونالیستی سفیدپوست علاقه‌مند هستند و اصلاً علاقه‌ای به بحث جدی برای «اطمینان از اقدام برای پایان دادن به بلای فنت،ل» ندارند. ادعا کرد.

جاد در 20 سال گذشته یک مامور گشت مرزی فعال بوده است و از سال 2013 اتحادیه را رهبری کرده است. تحت رهبری جاد، اتحادیه یک چرخش حزبی راستگرای سخت را ایجاد کرده است و اتحادیه در حال انجام آن است. اولین تایید ریاست جمهوری از دونالد ترامپ در سال 2016. جاد بعداً به تیم انتقالی ریاست جمهوری ترامپ رئیس جمهور وقت آمریکا پیوست. جاد یکی از مشارکت کنندگان مکرر فا، نیوز و تایید کننده اصلی حملات سیاسی بومی گرای حزب جمهوری خواه، یک مگافون قابل توجهی دارد.

در اینجا سه ​​چیز است که باید در مورد برندون جاد بد،د:

  1. جاد ملی‌گرای سفیدپوست مرگبار را تبلیغ می‌کند تئوری های توطئه “تهاجم” و “جایگزینی”. قدرتمند USA Today نمایه توسط ویل کارلس با ،وان “«تئوری جایگزینی» به افراط گرایان و تیراندازان دامن می زند. اکنون یکی از ماموران ارشد مرزب، در حال انتشار آن استجزئیات نحوه استفاده جاد از آوریل 2022، اخبار فا، ظاهراً برای ترویج این تئوری توطئه بی اساس که توطئه ای برای جایگزینی آمریکایی های سفیدپوست با مهاجران وجود دارد. جاد هم دارد بارها و بارها هل داده شد افسانه نژادپرستانه مبنی بر اینکه مهاجر، که به دنبال پناهندگی و امنیت در مرز هستند، “تهاجم” واقعی به ایالات متحده را تشکیل می دهند. توطئه “تهاجم” و “جایگزینی” پدال های جاد الهام بخش تروریست های داخلی متعددی بوده است که در چند سال گذشته جان ده ها نفر را از این کشور بگیرند. شارلوتزویل در سال 2017، به پیتسبورگ در سال 2018 به پووی در سال 2019، به گام در سال 2019، به کاپیتول در سال 2021، و در بوفالو که در می 2022
  2. جاد در ده‌ها آگهی جمهوری‌خواه در انتخابات میان‌دوره‌ای سال 22 ظاهر شد، از جمله تبلیغاتی که وانمود می‌کرد به پرزیدنت بایدن، رئیس‌جمهور وقت پلوسی و سناتور کلی تیراندازی می‌کند. جاد و او اتحادیه تبلیغات را برای و تایید کرد چندین نامزد جمهوری خواه که بر اساس توطئه «تهاجم» و «جایگزینی» ملی گرایان سفیدپوست به مبارزات انتخاباتی پرداختند. اما در یک مثال فاحش، جاد مهمان ستاره دار در انتخابات مقدماتی جیم لامون جمهوریخواه آریزونا در سنا تبلیغ به سبک تیراندازی غربی در فوریه 22، جایی که نامزد به بازیگر، که پرزیدنت بایدن، نانسی پلوسی رئیس وقت مجلس نمایندگان و سناتور مارک کلی را به تصویر می‌کشند شلیک می‌کند. به ،وان یادآوری، همسر سناتور کلی در سال 2011 در یک اقدام خشونت‌آمیز خشونت‌آمیز سیاسی مورد اصابت گلوله قرار گرفت و شوهر پلوسی نیز بعداً در سال 2022 در خانه خود مورد حمله وحشتناکی قرار گرفت، زیرا یک تروریست داخلی به دنبال رئیس مجلس وقت بود.
  3. جاد به طور مرتب با گروه های نفرت تعیین شده توسط مرکز قانون فقر ج،ی درگیر می شود. در سپتامبر 2022، جاد ملحق شد ده‌ها مقام منتخب جمهوری‌خواه و برنامه‌های رادیویی جناح راست برای یک رویداد سالانه که توسط فدراسیون اصلاحات مهاجرت آمریکا (FAIR) برگزار می‌شود. یک مرکز حقوقی فقر ج،ی (SPLC) به نام گروه نفرت تعیین شده، FAIR توسط اصلاح نژاد و ناسیونالیست سفیدپوست جان تانتون تاسیس شد. در اوایل سال، جاد یک سخنران برجسته در a کنفرانس FAIR در ، وگاس. در دسامبر 2021، جاد نیز برای یک نشست مصاحبه با پاد،ت مرکز مطالعات مهاجرت (CIS) – یکی دیگر از گروه های نفرت SPLC تعیین شده توسط تانتون.

،یبی از تقویت گاه به گاه جاد از توطئه های ناسیونالیستی سفید پوست و خشونت سیاسی عمیقاً نگران کننده است. دعوت جاد همچنان روند نگران کننده ای را ادامه می دهد که جمهوری خواهان مجلس از جلسات استماع مربوط به مهاجرت برای پیشبرد صحبت های ملی گرایان سفیدپوست و تئوری های توطئه استفاده می کنند.

پیشینه و منابع اضافی
منبع: http://americasvoice.org/blog/the-3-things-you-need-to-know-about-border-patrol-union-president-،ndon-judd/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=the-3-things-you-need-to-know-about-border-patrol-union-president-،ndon-judd