دسته‌ها
اخبار

وبلاگ ImmigrationProf


جمعه 20 ژانویه 2023

MLK و عدالت مرزی

نقاشی دیواری کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور در دانشکده حقوق دانشگاه کالیفرنیا دیویس

این هفته با تجلیل از زندگی و میراث دکتر مارتین لوتر کینگ، جونیور آغاز شد مرکز آئوکی در مطالعات نژادی و ملت های انتقادی یک وبلاگ رونمایی کرده است. اولین پست از طریق مهاجرت استاد و یکی از مدیران مرکز آئوکی، راکل آلدانا تحت ،وان “MLK و عدالت مرزی.” پست او به این نتیجه می رسد:

“پرزیدنت بایدن تحت فشار شدید داخلی برای کنترل مرزها، به ظاهر به هر قیمتی انس، است. در طول سال ها، سیاست های مرزی به این امر کمک کرده است. هزاران مهاجر کشته شدند در مرز ایالات متحده و مکزیک، سال 2022 بدترین سال است. درخواست های داخلی برای کنترل سختگیرانه مهاجرت در مرز، که اغلب یک پروژه دو حزبی است، پیامدهای مرگباری دارد. آنها هم کوته بین هستند. آنها کارساز نخواهند شد زیرا در رسیدگی به علل ریشه ای مهاجرت، که شامل تبعات خارجی یا صدور سیاست های داخلی ایالات متحده به آمریکای لاتین می شود، ش،ت می خورند که قرب،ان آن مهاجران مرز ج،ی ما هستند که ما به درد و رنج آنها توجه نمی کنیم.”

فردا، به ،وان بخشی از یک هفته خدمات داوطلبانه به افتخار دکتر کینگ، دانشجویان حقوق دانشگاه کالیفرنیا دیویس در یک کارگاه تابعیت در کنسولگری مکزیک در ،رامنتو داوطلب می شوند. داوطلبان به ،نان دائمی در تکمیل درخواست برای تابعیت کمک خواهند کرد. این کارگاه با مشارکت U.S در حال برگزاری استکلینیک حقوقی مهاجرت دانشکده حقوق سی دیویس و مرکز خدمات حقوقی مهاجرت UC.

KJ

امور جاری | پیوند ثابت


منبع: https://lawprofessors.typepad.com/immigration/2023/01/mlk-and-border-justice.html