دسته‌ها
اخبار

مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت استرالیا در سال 2023- موسسه مهاجرتی شادا

از جمله دستاوردهای مفید این دانشگاه میتوان به کشف واکسن HPV جهت پیشگیری از سرطان اشاره نمود. مجموع امتیازات متقاضی حداقل می بایست به 65 برسد و باید توجه داشت که در برخی مشاغل مانند مهندسی کامپیوتر، مهندسی مکانیک، حسابداری گاها امتیازات بیشتری مورد نیاز است. همچنین با تکمیل فرم ارزیابی میتوانید از مشاوره تخصصی کارشناسان ما به صورت رایگان بهره مند گردید.

  • قبل از آنکه در رابطه با صفر تا صد مهاجرت به استرالیا در سال ۲۰۲۲ صحبت کنیم، لازم می دانیم ابتدا در مورد این کشور و موقعیتی که از آن برخوردار است، نکاتی را ارائه دهیم.
  • در استرالیا بسیاری از سازمانهای دولتی و حرفه ای این آزمون را برگزار می کنند.
  • برای مدرک آیلتس داشتن نمره ی 8 در هر چهاربند آزمون ذکر شده می تواند تا 20 امتیاز را برای متقاضی به همراه داشته باشد.
  • در هر روش مهاجرتی به استرالیا، به طور متوسط و کلی با 2 الی 3 سال کار کردن می‌توان برای اقامت دائم این کشور اقدام نمود و پس از 5 سال نیز به پاسپورت و شهروندی استرالیا دست پیدا کرد.

از دیگر روش‌های مهاجرت به استرالیا که اخیرا در میان کشورهای جهان سوم بسیار باب شده، استفاده از طرح ویژه پناهندگان این کشور است. در این طرح تمامی افرادی که بدون مجوز قانونی وارد این کشور شده و قصد اخذ پناهندگی را دارند، باید برای مدتی در کمپ پناهندگان باقی بمانند. پناهنده فردی است که به دلیل سخت بودن شرایط زندگی و یا در شرایطی حادتر، در خطر بودن جان آن‌ها به واسطه دلایل سیاسی، مذهبی، قومیتی و نژادی، جنگ و…

استرالیا کشوری توسعه یافته است و جمعیتی بالغ بر 23 میلیون نفر دارد و مقام سوم در تعداد دانشجویان بین المللی بعد از آمریکا و انگلیس به این کشور تعلق دارد. سالانه بیش از 500هزار دانشجو از دویست کشور جهان برای تحصیل به استرالیا میروند. از مهم ترین آزمون های زبان که به عنوان آزمون بین المللی در استرالیا شناخته شده است، سیستم آزمون زبان انگلیسی می باشد. کشور استرالیا تا سال ۱۹۸۶ تابع اصل خاک بود اما از این سال به بعد تابع اصل خون شده است.

شرایط مهاجرت تحصیلی به استرالیا چیست؟

کشور انگلیس با ۹۷۶۰۰۰ نفر همچنان به عنوان اولین کشور که بیشترین آمار مهاجر به استرالیا را دارد به حساب می‌آید، گرچه در بین سال‌های ۲۰۱۲-۲۰۱۶ تقریبا ۱ میلیون کاهش داشته. پیش از هر چیز باید بگوییم این روشبدون مجوز و غیر قانونیاست که یکی از راه‌هایی است که متاسفانه در ایران بسیار مرسوم شده و موسسه مهاجرتی فارس مهاجر به هیچ عنوان این راه را به شما پیشنهاد نمی‌کند. تحصیل شما باید به‌صورت فول تایم باشد زیرا صدور این نوع ویزا برای تحصیل در کالج‌ها، دوره‌ها فنی‌حرفه‌ای و دوره های کوتاه مدت صادر نمی‌شود. در مرحله بعدی، باید کارفرمایی در استرالیا را بیابید که به فردی با تخصص شما احتیاج داشته و شما را برای رفع نیاز خود استخدام کند.

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص

همانطور که قبلا نیز ذکر شده است بهترین و سریع ترین راه مهاجرت به استرالیا برای هر شخصی متناسب با شرایط متقاضی می باشد. اما به طور کلی می توان از ویزاهای کارآفرینی و گلوبال تلنت استرالیا از سریع ترین روش های مهاجرت به این کشور نام برد. در مسیر کارآفرینی در استرالیا متقاضی در صورتی که سرمایه مورد نیاز را داشته باشد و بتواند کسب و کاری سودآور در استرالیا تاسیس نماید، می تواند اقامت دائم استرالیا را در زمان مناسبی اخذ نماید. در صورتی که متقاضی در سطح بین المللی دارای شهرت می باشد، مسیر ویزای جهانی استعداد استرالیا برای متقاضی یکی از بهترین و سریع ترین راه مهاجرت به استرالیا می باشد. شما برای مهاجرت به استرالیا مسیرهای متنوعی پیش روی خود دارید، که برحسب شرایط و توانایی های خود یکی از این مسیرها را انتخاب می کنید.

برای ویزای کار و یا اسکیل ورکر استرالیا شما باید چند آیتم بسیار مهم را در نظر بگیرید. سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار مرتبط با مدرک، سطح زبان و شرایط تاهل این‌ها اصلی‌ترین مواردی هستند که هریک از آنها می‌تواند شرایط شما را به طور کلی تغییر دهد و تاثیر مستقیمی در پرونده مهاجرتی شما داشته باشد. به خصوص که در مسیر مورد بحث تفاوت‌های بسیار و واضحی در زمینه سطح اعتبار مدرک تحصیلی اخذ شده از ایران و در نتیجه زیر سوال رفتن تخصص و تحصیل شخص وجود دارد. سرمایه گذاران و کارآفرینان خارجی می توانند از طرق مختلف سرمایه گذاری در استرالیا درخواست خود را مبنی بر اقامت و پاسپورت کشور استرالیا اعلام کنند. برای این امر در برخی از ویزاهای سرمایه گذاری در ابتدا به متقاضیان یک اقامت 2 ساله و در صورت تمدید یک اقامت 3 ساله داده می شود که پس از 5 سال متقاضیان می توانند پاسپورت این کشور را دریافت کنند.