دسته‌ها
اخبار

داستان های موفقیت: یک دستیار پژوهشی فارغ التحصیل ایرانی در رشته مهندسی برق، به لطف کمک تیم ما، در کمتر از 7 ماه تاییدیه NIW را دریافت کرد.


گواهی مشتری:

“ممنون بابت همکاریتان.”


در 29 میهفتمدر سال 2022، یک تأییدیه دیگر EB-2 NIW (معافیت ملی) برای دستیار پژوهشی فارغ التحصیل در زمینه مهندسی برق (اعلامیه تأیید) دریافت کردیم.


زمینه عمومی: مهندسی برق

سمت در زمان تشکیل پرونده: دستیار پژوهشی تحصیلات تکمیلی

کشور مبدا: ایران

کشور محل اقامت در زمان تشکیل پرونده: ویرجینیای غربی

تاریخ اطلاعیه تایید: 29 میهفتم، 2022

زمان پردازش: 6 ماه و 14 روز


خلاصه پرونده:

به ،وان یک متخصص در زمینه مهندسی برق، تلاش پیشنهادی مشتری ما NIW (National Interest Waiver) این بود که بر روی توسعه الگوریتم‌ها و روش‌های جدید به منظور بهبود ابزارهای هوش مصنوعی با کاربردهای مراقبت‌های بهداشتی و بیوانفورماتیک کار کند. او آرزو داشت قابلیت‌های یادگیری ماشینی، یادگیری عمیق و فناوری‌های یادگیری فعال را ارتقا دهد. در میان کاربردهای دیگر، تحقیقات او مربوط به بهبود فناوری تشخیص بیومتریک و پیش‌بینی دقیق حملات صرع قبل از وقوع بود. به دلیل کاربرد آن در دنیای واقعی در زمینه‌هایی مانند پیش‌بینی تشنج، مدل‌سازی توالی ژنوم و تشخیص ،بیه، کار او آشکارا مهم بود.

بنابراین، همانطور که در شرکت ما مرسوم است، ما یک مطالعه کامل از کار او انجام دادیم و اقدام به امضای قرارداد حفظ با او کردیم. هنگامی که این تشریفات به پایان رسید، ما شروع به جمع آوری بسته دادخواست او کردیم تا از قضاوت موفقیت آمیز پرونده او اطمینان حاصل کنیم:

  • او چارچوب جدیدی ایجاد کرده است که مشکل تطبیق ،بیه با وضوح متقاطع و طیفی متقاطع را حل می‌کند و منجر به فناوری تشخیص دقیق‌تر ،بیه می‌شود. این تحقیق مستقیماً مسئول بهبود ابزارهای تشخیصی برای پیش‌بینی تشنج‌های صرع است و در نتیجه کیفیت زندگی میلیون‌ها آمریکایی را که با صرع زندگی می‌کنند، افزایش می‌دهد. بنابراین کار او نیز مورد توجه ایالات متحده است.
  • به دلیل اهمیت آشکار ملی، تحقیقات او در واقع با بودجه بنیاد ملی علوم و مرکز تحقیقات فناوری شناسایی حمایت شده است.
  • او تا به امروز حداقل 10 مرور را تکمیل کرده است و تحقیقات او منجر به 5 مقاله کنفرانسی با داوری شده (همه آنها اولین تالیف شده اند) و 1 مقاله ژورنالی با داوری همتا.
  • در عین حال، این نشریات در مجموع 44 بار به گفته Google Sc،lar مورد استناد قرار گرفته اند، بنابراین نشان می دهد که این انتشارات به طور گسترده ای در زمینه مهندسی برق شناخته شده و مورد اعتماد هستند.
  • او همچنین تحقیقاتی را که مستقیماً مرتبط با تلاش پیشنهادی خود برای توسعه الگوریتم‌ها به منظور بهبود ابزارهای هوش مصنوعی با کاربردهای مراقبت‌های بهداشتی و بیوانفورماتیک است، به مدت تقریباً 7 سال دنبال کرده است که به او تجربه بسیار زیادی در این زمینه می‌دهد.

از سوی دیگر، کار او با بودجه چندین توصیه کننده که نامه های حمایتی به نفع او نوشتند، حمایت شده است. یکی از آنها نوشت:

“[Client’s] کار در پیش‌بینی تشنج و مدل‌سازی توالی ژنومی، کاربردهای مفید تحقیق در تقاطع بیوانفورماتیک، هوش مصنوعی و مهندسی برق را نشان می‌دهد. فناوری ارائه شده توسط او برای کاهش بار رو، مرتبط با غیرقابل پیش بینی بودن تشنج ضروری است و به بیماران صرعی اجازه می دهد تا در هنگام بروز تشنج، آمادگی بهتری داشته باشند. [The client’s] بنابراین تحقیقات پیش‌بینی تشنج به طور قابل توجهی رفاه کلی 50 میلیون مبتلا به صرع گزارش شده در سراسر جهان را غنی می‌کند. به طور کلی، [the client’s] ادامه کار به پیشرفت روش‌های هوش مصنوعی در زمینه‌های بیوانفورماتیک و مراقبت‌های بهداشتی کمک می‌کند و به پزشکان، محققان و بیماران در سراسر جهان کمک می‌کند.»

بنابراین، تأیید پرونده او با نامه های حمایتی سایر کارشناسان و دستاوردهای تحصیلی که در طول سال ها به دست آورده بود، آسان تر شد. ما به این افتخار می کنیم که او را در این روند یاری کرده ایم و برای او در تلاش های آینده اش آرزوی بهترین ها را داریم.


گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی (Chen Immigration Law Associates) یک شرکت حقوقی مهاجرتی ایالات متحده است که به نمایندگی از شرکت ها، مؤسسات تحقیقاتی و افراد از تمام 50 ایالت ایالات متحده در مورد درخواست های مهاجرت I-140 اختصاص دارد. ما در دادخواست مهاجرت مبتنی بر اشتغال تخصص داریم و دارای سابقه ثابت شده در میزان موفقیت بالا برای دسته‌های: EB2-NIW (معافیت ملی)، EB1-A (بیگانه توانایی فوق‌العاده)، EB1-B (محقق/استاد برجسته) و O-1 (بیگانه از توانایی فوق العاده).

ده هزار تاییدیه I-140 ما بینش بی سابقه ای از روند داوری USCIS ارائه می دهد

با تایید بیش از 16000 پرونده EB-1A، EB-1B، EB-2 NIW و O-1، ما اطلاعات دست اولی در مورد روشی که USCIS در مورد پرونده های I-140 قضاوت می کند، داریم. از آنجایی که USCIS به طور مداوم استانداردهای داوری خود را برای دسته‌های EB-1A، EB-1B و EB-2 NIW تغییر می‌دهد، پایگاه داده عظیم شرکت ما از پرونده‌های موفق، بینش بی‌سابقه‌ای را در مورد روند قضاوت USCIS به شما می‌دهد. ما به دقت داده‌ها را برای همه پرونده‌های خود تجزیه و تحلیل می‌کنیم و نتایج تحلیل‌های خود را برای ارائه مشاوره‌های به‌روز به مشتریان و تطبیق استراتژی‌هایمان به‌گونه‌ای اعمال می‌کنیم که با چشم‌انداز دائماً در حال تغییر قانون مهاجرت در ایالات متحده مطابقت داشته باشیم. ما همیشه به به روز رس، ها، استراتژی ها و اطلاعات مهم دسترسی خواهید داشت تا بتو،د آگاهانه ترین تصمیمات را در مورد پرونده خود بگیرید.

ما به صدها و هزاران مشتری با مدارک و سوابق مشابه شما کمک کرده ایم

با تعداد بسیار زیاد درخواست‌های موفق ما، صرف نظر از اعتبار شما، صرف نظر از سابقه و زمینه تخصصی شما، بدون توجه به وضعیت ویزا یا ملیت شما، به احتمال زیاد به صدها یا حتی هزاران مشتری مانند شما کمک کرده‌ایم. مشتریان ما معمولاً از درک ما از تحقیقات و کار آنها تحت تأثیر قرار می گیرند. بینش و درک ما از این واقعیت ناشی می‌شود که قبلاً پرونده‌های زیادی را با ،اصری مشابه پرونده شما رسیدگی کرده‌ایم، و این به ما کمک می‌کند بهترین استراتژی‌ها را برای هر دادخواست فردی طراحی کنیم.

ا،ریت زیادی از مشتریان به دلیل ارجاع به ما مراجعه ،د

برای سال‌ها، شرکت ما مشتریان جدیدی را صرفاً بر اساس تبلیغات شفاهی، توصیه‌ها و تجربیات همکاری مثبتی که دوستان و خانواده‌شان با آنها به اشتراک گذاشته‌اند، جذب کرده است. ما به شهرت خود افتخار می کنیم و سخت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجربه ای از برنامه گرین کارت را ارائه می دهیم که مشتریان ما خوشحال می شوند با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارند. به این ترتیب موارد تایید شده ما از 600 مورد در سال 2013 به بیش از 3500 مورد در سال 2019 افزایش یافت.


برای مشاهده نظرات و تاییدیه های بیشتر مشتریان، لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید:

توصیفات مشتری

اعلامیه های تایید

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود اینجا را کلیک کنید


کپی رایت © گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی – WeGreened.com، کلیه حقوق محفوظ است.

  • مهندسی برق (مهندسی الکترونیک، مدارهای مجتمع، نیمه هادی، مایکروویو، الکترونیک قدرت)
  • مه


منبع: https://www.wegreened.com/blog/niw/success-stories-an-iranian-graduate-research-،istant-in-electrical-engineering-obtains-niw-approval-in-less-than-7-months-thanks-to-our-teams-help/