دسته‌ها
اخبار

داستان های موفقیت: یک دانشمند ارشد از جمهوری چک که در زیست شناسی محاسباتی با بیش از 1000 نقل قول کار می کند، به لطف NAILG، تاییدیه NIW را بدون RFE دریافت کرد.


گواهی مشتری:

فقط می‌خواستم دوباره از کمک شما در تهیه I-140 تشکر کنم.»


در 23 میrd، سال 2022، ما یک تاییدیه دیگر EB-2 NIW (معافیت از منافع ملی) برای یک دانشمند ارشد در زمینه زیست شناسی مح،اتی (اعلامیه تایید) دریافت کردیم.


زمینه عمومی: زیست شناسی مح،اتی

سمت در زمان تشکیل پرونده: دانشمند ارشد

کشور مبدا: جمهوری چک

کشور محل اقامت در زمان تشکیل پرونده: نیویورک

تاریخ اطلاعیه تایید: 23 میrd، 2022

زمان پردازش: 11 ماه و 9 روز


خلاصه پرونده:

تلاش پیشنهادی مشتری ما NIW (National Interest Waiver) ادامه استفاده از یادگیری ماشینی، ژنتیک آماری و نرم‌افزار بیوانفورماتیک برای بررسی بیماری‌های عصبی-رو، و عصبی بود. او اهل جمهوری چک بود و هدفش درک عوامل خطر ژنتیکی بیماری هایی مانند اسکیزوفرنی، اختلال دوقطبی و بیماری آ،ایمر بود. تحقیقات او از اهمیت آشکاری برخوردار بود زیرا از تلاش جه، برای درک و درمان بیماری های عصبی مانند بیماری آ،ایمر، اسکیزوفرنی و اختلال دوقطبی حمایت می کند. او ابزارهای جدید بهبود یافته ای را در اختیار جامعه علمی جه، قرار داده است که نه تنها چنین شرایطی را مشخص می کند، بلکه از توسعه درمان ها و درمان های پیشرفته نیز پشتیب، می کند. بنابراین مشتری ما خود را به ،وان یک دانشمند تحقیقاتی ضروری در سطح جه، مطرح کرده است. اختلالات عصبی، به ویژه بیماری آ،ایمر، یک موضوع دائمی و رو به رشد برای سلامت عمومی ایالات متحده است، بنابراین کار او پیامدهای گسترده ای برای ایالات متحده نیز دارد.

تحقیقات او با بودجه مؤسسه ملی سلامت روان (NIMH) و مؤسسه ملی پیری (NIA) به دلیل واردات شفاف ملی آن حمایت شده است. و با توجه به دانش و تخصص وی در زمینه بیماری های عصبی و روانپزشکی، به طور مرتب برای انجام بررسی های همتا برای مجلات معتبر در این زمینه دعوت شده و تا به امروز حداقل 8 بررسی را تکمیل کرده است. تحقیقات او همچنین منجر به 16 مقاله مجله با داوری شده (3 مورد از آنها اولین تالیف شده است) و 1 فصل کتاب که در مجموع 1143 بار بر اساس Google Sc،lar مورد استناد قرار گرفته است. بنابراین، او نه تنها نتایج تحقیقات خود را در این زمینه با موفقیت به پایان رساند و منتشر کرد، بلکه تحقیقات او بر همتایانش تأثیر گذاشت.

بنابراین، 9 سال تحقیقات خستگی ناپذیر او زم، که تاییدیه مورد انتظار را بدون RFE دریافت کرد، واقعاً نتیجه داد. ما خوشحالیم که بخشی از داستان موفقیت و موفقیت او بوده ایم.


گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی (Chen Immigration Law Associates) یک شرکت حقوقی مهاجرتی ایالات متحده است که به نمایندگی از شرکت ها، مؤسسات تحقیقاتی و افراد از تمام 50 ایالت ایالات متحده در مورد درخواست های مهاجرت I-140 اختصاص دارد. ما در دادخواست مهاجرت مبتنی بر اشتغال تخصص داریم و دارای سابقه ثابت شده در میزان موفقیت بالا برای دسته‌های: EB2-NIW (معافیت ملی)، EB1-A (بیگانه توانایی فوق‌العاده)، EB1-B (محقق/استاد برجسته) و O-1 (بیگانه از توانایی فوق العاده).

ده هزار تاییدیه I-140 ما بینش بی سابقه ای از روند داوری USCIS ارائه می دهد

با تایید بیش از 16000 پرونده EB-1A، EB-1B، EB-2 NIW و O-1، ما اطلاعات دست اولی در مورد نحوه قضاوت USCIS در مورد پرونده های I-140 داریم. از آنجایی که USCIS به طور مداوم استانداردهای داوری خود را برای دسته‌های EB-1A، EB-1B و EB-2 NIW تغییر می‌دهد، پایگاه داده عظیم شرکت ما از پرونده‌های موفق بینش بی‌سابقه‌ای را در مورد روند داوری USCIS به شما می‌دهد. ما به دقت داده‌ها را برای همه پرونده‌های خود تجزیه و تحلیل می‌کنیم و نتایج تحلیل‌های خود را در جهت ارائه مشاوره‌های به‌روز به مشتریان و تطبیق استراتژی‌های خود به‌گونه‌ای اعمال می‌کنیم که با چشم‌انداز دائماً در حال تغییر قانون مهاجرت در ایالات متحده مطابقت داشته باشیم. ما همیشه به به روز رس، ها، استراتژی ها و اطلاعات مهم دسترسی خواهید داشت تا بتو،د آگاهانه ترین تصمیمات را در مورد پرونده خود بگیرید.

ما به صدها و هزاران مشتری با مدارک و سوابق مشابه شما کمک کرده ایم

با تعداد بسیار زیاد درخواست‌های موفق ما، صرف نظر از اعتبار شما، صرف نظر از سابقه و زمینه تخصصی شما، بدون توجه به وضعیت ویزا یا ملیت شما، به احتمال زیاد به صدها یا حتی هزاران مشتری مانند شما کمک کرده‌ایم. مشتریان ما معمولاً از درک ما از تحقیقات و کار آنها تحت تأثیر قرار می گیرند. بینش و درک ما از این واقعیت ناشی می‌شود که قبلاً پرونده‌های زیادی را با ،اصری مشابه پرونده شما رسیدگی کرده‌ایم، و این به ما کمک می‌کند بهترین استراتژی‌ها را برای هر دادخواست فردی طراحی کنیم.

ا،ریت زیادی از مشتریان به دلیل ارجاع به ما مراجعه ،د

برای سال‌ها، شرکت ما مشتریان جدیدی را صرفاً بر اساس تبلیغات شفاهی، توصیه‌ها و تجربیات همکاری مثبتی که دوستان و خانواده‌شان با آنها به اشتراک گذاشته‌اند، جذب کرده است. ما به شهرت خود افتخار می کنیم و سخت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجربه ای از برنامه گرین کارت را ارائه می دهیم که مشتریان ما خوشحال می شوند با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارند. به این ترتیب موارد تایید شده ما از 600 مورد در سال 2013 به بیش از 3500 مورد در سال 2019 افزایش یافت.


برای مشاهده نظرات و تاییدیه های بیشتر مشتریان، لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید:

توصیفات مشتری

اعلامیه های تایید

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود اینجا را کلیک کنید


کپی رایت © گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی – WeGreened.com، کلیه حقوق محفوظ است.

  • زیست شناسی (آسیب شناسی و ایمونولوژی، ژنتیک انس،، ژنومیک، زیست شناسی مولکولی، جانوری، گیاهی، میکروبیولوژی، ژنتیک، گیاه شناسی)
  • مه


منبع: https://www.wegreened.com/blog/niw/success-stories-a-senior-scientist-from-czech-republic-working-in-computational-biology-with-over-1000-citations-wins-niw-approval-wit،ut-rfe-thanks-to-nailg/