دسته‌ها
اخبار

داستان های موفقیت: وضعیت NIW برای یک طراح سازه چینی بدون RFE تأیید شد، اعتبار به کار عالی تیم ما تعلق می گیرد


گواهی مشتری:

“از شما برای کوشش شما در تهیه و تشکیل پرونده NIW متشکریم. من از این روند کاملاً لذت بردم.»


در 11 میهفتمدر سال 2022، یک تاییدیه دیگر EB-2 NIW (معافیت ملی) برای یک طراح سازه در زمینه مهندسی سازه (اعلامیه تایید) دریافت کردیم.


زمینه عمومی: مهندسی سازه

سمت در زمان تشکیل پرونده: طراح سازه

کشور مبدا: چین

محل اقامت در زمان تشکیل پرونده: اورگان

تاریخ اطلاعیه تایید: 11 میهفتم، 2022

زمان پردازش: 13 ماه و 5 روز


خلاصه پرونده:

یک متخصص در زمینه مهندسی سازه از چین به NAILG آمد و برای درخواست کمک NIW (National Interest Waiver) درخواست کمک کرد. ما به زودی متوجه شدیم که او می‌خواهد به استفاده از تجربه گسترده خود در طراحی، ساخت و آزمایش مواد برای توسعه مواد ساختاری تجدیدپذیر با ردپای کربن کم ادامه دهد. این به پیشبرد شیوه‌های مهندسی پایدار کمک می‌کند و مسیرهای من،ی برای تحقق یک محیط ساخته شده با کربن صفر خالص فراهم می‌کند. بدیهی است که تحقیقات او از اهمیت زیادی برخوردار بود زیرا پذیرش مصالح ساختم، سازه ای پایدار با استحکام و مقرون به صرفه بالا و ردپای کربن کم را تسریع می بخشد. در عین حال، تلاش پیشنهادی او پیامدهای گسترده ای برای ایالات متحده نیز دارد. به ویژه، پیشرفت او در مدل‌سازی و روش‌های تولید الوار متقاطع (CLT) پذیرش این ماده تجدیدپذیر را برای کاربرد در ساختمان‌ها در سراسر کشور تسهیل می‌کند.

به همین دلیل است که تحقیقات او با بودجه بنیاد ملی علوم و و، کشاورزی ایالات متحده نیز پشتیب، می شود. وی همچنین حداقل 1 بازبینی را تا به امروز تکمیل کرده و 1 مقاله مجله با داوری (اولین نویسنده)، 5 مقاله کنفرانسی داوری شده (2 مورد از آنها اولین نویسنده) و یک درخواست ثبت اختراع در حال انتظار را تالیف کرده است. در مجموع 33 بار با توجه به Google Sc،lar، در نتیجه نشان می دهد که این انتشارات به طور گسترده ای در زمینه مهندسی سازه شناخته شده و مورد اعتماد هستند. 8 سال کار او در این منطقه به او کمک کرد تا از 4 متخصص توصیه کننده حمایت کند که یکی از آنها گفت:

برای اینکه ایالات متحده از طریق استفاده از محصولات جنگلی داخلی آمریکا به پایداری مقرون‌به‌صرفه در بخش ساخت‌وساز دست یابد، هزینه‌های مواد کمتر و عملکرد بهتر مورد نیاز است. چنین مزایایی از طریق استفاده از [the client’s] سیستم مدیریت چوب تطبیقی ​​که امکان استفاده از مقرون به صرفه را فراهم می کند [sic] الوار متقابل چند لایه [The client’s] بنابراین، کار بر روی این موضوع، ارزش قابل توجهی برای بهبود پایداری و کارایی اقتصادی محیط ساخته شده در ایالات متحده دارد.

ما خوشحالیم که با او در این پروژه همکاری کرده ایم تا او را معاف از منافع ملی کنیم و برای او بهترین ها را برای آینده اش آرزو می کنیم.


گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی (Chen Immigration Law Associates) یک شرکت حقوقی مهاجرتی ایالات متحده است که به نمایندگی از شرکت ها، مؤسسات تحقیقاتی و افراد از تمام 50 ایالت ایالات متحده در مورد درخواست های مهاجرت I-140 اختصاص دارد. ما در دادخواست مهاجرت مبتنی بر اشتغال تخصص داریم و دارای سابقه ثابت شده در میزان موفقیت بالا برای دسته‌های: EB2-NIW (معافیت ملی)، EB1-A (بیگانه توانایی فوق‌العاده)، EB1-B (محقق/استاد برجسته) و O-1 (بیگانه از توانایی فوق العاده).

ده هزار تاییدیه I-140 ما بینش بی سابقه ای از روند داوری USCIS ارائه می دهد

با تایید بیش از 16000 پرونده EB-1A، EB-1B، EB-2 NIW و O-1، ما اطلاعات دست اولی در مورد روشی که USCIS در مورد پرونده های I-140 قضاوت می کند، داریم. از آنجایی که USCIS به طور مداوم استانداردهای داوری خود را برای دسته‌های EB-1A، EB-1B و EB-2 NIW تغییر می‌دهد، پایگاه داده عظیم شرکت ما از پرونده‌های موفق، بینش بی‌سابقه‌ای را در مورد روند قضاوت USCIS به شما می‌دهد. ما به دقت داده‌ها را برای همه پرونده‌های خود تجزیه و تحلیل می‌کنیم و نتایج تحلیل‌های خود را برای ارائه مشاوره‌های به‌روز به مشتریان و تطبیق استراتژی‌هایمان به‌گونه‌ای اعمال می‌کنیم که با چشم‌انداز دائماً در حال تغییر قانون مهاجرت در ایالات متحده مطابقت داشته باشیم. ما همیشه به به روز رس، ها، استراتژی ها و اطلاعات مهم دسترسی خواهید داشت تا بتو،د آگاهانه ترین تصمیمات را در مورد پرونده خود بگیرید.

ما به صدها و هزاران مشتری با مدارک و سوابق مشابه شما کمک کرده ایم

با تعداد بسیار زیاد درخواست‌های موفق ما، مهم نیست که چه اعتباری دارید، بدون توجه به سابقه و زمینه تخصصی شما، بدون توجه به وضعیت ویزا یا ملیت شما، به احتمال زیاد به صدها یا حتی هزاران مشتری مانند شما کمک کرده‌ایم. مشتریان ما معمولاً از درک ما از تحقیقات و کار آنها تحت تأثیر قرار می گیرند. بینش و درک ما از این واقعیت ناشی می‌شود که قبلاً پرونده‌های زیادی را با ،اصری مشابه پرونده شما رسیدگی کرده‌ایم، و این به ما کمک می‌کند بهترین استراتژی‌ها را برای هر دادخواست فردی طراحی کنیم.

ا،ریت زیادی از مشتریان به دلیل ارجاع به ما مراجعه ،د

برای سال‌ها، شرکت ما مشتریان جدیدی را صرفاً بر اساس تبلیغات شفاهی، توصیه‌ها و تجربیات همکاری مثبتی که دوستان و خانواده‌شان با آنها به اشتراک گذاشته‌اند، جذب کرده است. ما به شهرت خود افتخار می کنیم و سخت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجربه ای از برنامه گرین کارت را ارائه می دهیم که مشتریان ما خوشحال می شوند با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارند. به این ترتیب موارد تایید شده ما از 600 مورد در سال 2013 به بیش از 3500 مورد در سال 2019 افزایش یافت.


برای مشاهده نظرات و تاییدیه های بیشتر مشتریان، لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید:

توصیفات مشتری

اعلامیه های تایید

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود اینجا را کلیک کنید


کپی رایت © گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی – WeGreened.com، کلیه حقوق محفوظ است.

  • مهندسی عمران (مهندسی معماری، مهندسی سازه، حمل و نقل، مهندسی ژئوتکنیک)
  • مه


منبع: https://www.wegreened.com/blog/niw/success-stories-niw-status-confirmed-for-a-،ese-structural-designer-wit،ut-rfe-credit-goes-to-our-teams-excellent-work/