دسته‌ها
اخبار

داستان های موفقیت: مشتری NIW ما از هند تنها در 2 ماه و 11 روز در حالی که به عنوان یک دانشمند محقق در بیوشیمی کار می کند تأییدیه NIW را دریافت می کند.


گواهی مشتری:

شنیدن اینکه NIW I-140 تایید شده است واقعاً لذت بخش بود. بسیار سریع است و از کمک شما در این فرآیند سپاسگزاریم.


در 22 آوریلndدر سال 2022، ما یک تاییدیه دیگر EB-2 NIW (معافیت از منافع ملی) را برای یک محقق پژوهشگر II در زمینه بیوشیمی (اعلامیه تایید) دریافت کردیم.


زمینه عمومی: بیوشیمی

سمت در زمان تشکیل پرونده: محقق پژوهشگر دوم

کشور مبدا: هندوستان

محل اقامت در زمان تشکیل پرونده: تگزاس

تاریخ اطلاعیه تایید: 22 آوریلnd، 2022

زمان پردازش: 2 ماه و 11 روز


خلاصه پرونده:

یک متخصص هندی در زمینه بیوشیمی در حین کار به ،وان دانشمند محقق در این زمینه مشتری ما شد. او می خواست با کمک ما برای معافیت ملی (NIW) درخواست دهد. از آنجایی که USCIS از متقاضیان NIW می‌خواهد نشان دهند که کارشان چقدر برای کشور اهمیت دارد، تیم ما با جمع‌آوری یک برنامه کاربردی سفارشی حاوی اطلاعات زیر که از مدارک آکادمیک و حرفه‌ای او جمع‌آوری شده است، این موضوع را تضمین کرد:

 • تلاش پیشنهادی او ادامه تحقیقاتش در مورد آسیب DNA، التهاب ذاتی و مک،سم‌های ترمیم DNA در سلول‌های ،داران به منظور رمزگشایی پیچیدگی‌های مسیرهای ترمیم DNA ،داران و شناسایی کمبودهای ترمیم زمینه‌ای شرایط ت،یب عصبی، بیماری‌های التهابی و سرطان است و در نتیجه از آن حمایت می‌کند. توسعه راهبردهای درم، مبتنی بر مک،سم برای چنین شرایطی.
 • تحقیقات او برای پیشبرد تلاش پیشنهادی‌اش اهمیت زیادی دارد زیرا استراتژی‌های درم، مبتنی بر مک،سم را برای شرایط عصبی، بیماری‌های التهابی و سرطان بهینه می‌کند.
 • تلاش پیشنهادی او همچنین پیامدهای گسترده ای برای ایالات متحده داشت زیرا شرایط ت،یب کننده عصبی مانند بیماری آ،ایمر، بیماری هانتینگتون و آتا،ی نخاعی مخچه بر 6 میلیون آمریکایی تأثیر می گذارد.
 • به دلیل اهمیت ملی آشکار، تحقیقات او در واقع با بودجه مؤسسه ملی بهداشت و و، دفاع حمایت شده است.
 • او به طور مرتب برای انجام بررسی های همتا برای مجلات معتبر در این زمینه از جمله مجلات بین المللی دعوت شده است. ما متوجه شدیم که او تا به امروز حداقل 30 بررسی را تکمیل کرده است.
 • تحقیقات او در قالب 28 مقاله در مجلات با داوری (6 مورد از آنها اولین نویسنده یا نویسنده مش،) و 3 فصل از کتاب مطبوعات (یکی از آنها اولین نویسنده) منتشر شده است.
 • و این انتشارات در مجموع 618 بار به گفته Google Sc،lar مورد استناد قرار گرفته اند، بنابراین نشان می دهد که این انتشارات به طور گسترده ای در زمینه بیوشیمی شناخته شده و مورد اعتماد هستند.
 • ما همچنین توضیحات مفصلی از 5 پروژه کلیدی او را به ،وان مدرکی مبنی بر مشارکت و تخصص او در زمینه بیوشیمی اضافه کردیم.
 • ما همچنین شواهدی مبنی بر عضویت او در هیئت تحریریه به ،وان ویراستار مروری برای چندین مجلات علمی مرتبط با حوزه کاری او ارائه کردیم.
 • در نهایت، 2 توصیه نامه جمع آوری شده از سایر کارشناسان گروه را پیوست کردیم.

این شواهد در قالب یک درخواست نامه به خوبی نوشته شده بود و برای قضاوت در USCIS ارائه شد. ما مطمئن شدیم که نشان می‌دهیم مشتری ما با توجه به گستردگی تجربه چندین ساله و همچنین رهبری و تخصص او در این زمینه، موقعیت منحصر به فردی برای پیگیری کار تحقیقاتی خود دارد.

همه این عوامل در کنار هم باعث ایجاد یک پرونده قوی شد و تنها 2 ماه و 11 روز بعد تأییدیه NIW را برای او به ارمغان آورد. ما از او سپاسگزاریم که ما را به ،وان نماینده خود انتخاب کرد.


گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی (Chen Immigration Law Associates) یک شرکت حقوقی مهاجرتی ایالات متحده است که به نمایندگی از شرکت ها، مؤسسات تحقیقاتی و افراد از تمام 50 ایالت ایالات متحده در مورد درخواست های مهاجرت I-140 اختصاص دارد. ما در دادخواست مهاجرت مبتنی بر اشتغال تخصص داریم و دارای سابقه ثابت شده در میزان موفقیت بالا برای دسته‌های: EB2-NIW (معافیت ملی)، EB1-A (بیگانه توانایی فوق‌العاده)، EB1-B (محقق/استاد برجسته) و O-1 (بیگانه از توانایی فوق العاده).

ده هزار تاییدیه I-140 ما بینش بی سابقه ای از روند داوری USCIS ارائه می دهد

با تایید بیش از 16000 پرونده EB-1A، EB-1B، EB-2 NIW و O-1، ما اطلاعات دست اولی در مورد نحوه قضاوت USCIS در مورد پرونده های I-140 داریم. از آنجایی که USCIS به طور مداوم استانداردهای داوری خود را برای دسته‌های EB-1A، EB-1B و EB-2 NIW تغییر می‌دهد، پایگاه داده عظیم شرکت ما از پرونده‌های موفق بینش بی‌سابقه‌ای را در مورد روند داوری USCIS به شما می‌دهد. ما به دقت داده‌ها را برای همه پرونده‌های خود تجزیه و تحلیل می‌کنیم و نتایج تحلیل‌های خود را در جهت ارائه مشاوره‌های به‌روز به مشتریان و تطبیق استراتژی‌های خود به‌گونه‌ای اعمال می‌کنیم که با چشم‌انداز دائماً در حال تغییر قانون مهاجرت در ایالات متحده مطابقت داشته باشیم. ما همیشه به به روز رس، ها، استراتژی ها و اطلاعات مهم دسترسی خواهید داشت تا بتو،د آگاهانه ترین تصمیمات را در مورد پرونده خود بگیرید.

ما به صدها و هزاران مشتری با مدارک و سوابق مشابه شما کمک کرده ایم

با تعداد بسیار زیاد درخواست‌های موفق ما، صرف نظر از اعتبار شما، صرف نظر از سابقه و زمینه تخصصی شما، بدون توجه به وضعیت ویزا یا ملیت شما، به احتمال زیاد به صدها یا حتی هزاران مشتری مانند شما کمک کرده‌ایم. مشتریان ما معمولاً از درک ما از تحقیقات و کار آنها تحت تأثیر قرار می گیرند. بینش و درک ما از این واقعیت ناشی می‌شود که قبلاً پرونده‌های زیادی را با ،اصری مشابه پرونده شما رسیدگی کرده‌ایم، و این به ما کمک می‌کند بهترین استراتژی‌ها را برای هر دادخواست فردی طراحی کنیم.

ا،ریت زیادی از مشتریان به دلیل ارجاع به ما مراجعه ،د

برای سال‌ها، شرکت ما مشتریان جدیدی را صرفاً بر اساس تبلیغات شفاهی، توصیه‌ها و تجربیات همکاری مثبتی که دوستان و خانواده‌شان با آنها به اشتراک گذاشته‌اند، جذب کرده است. ما به شهرت خود افتخار می کنیم و سخت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجربه ای از برنامه گرین کارت را ارائه می دهیم که مشتریان ما خوشحال می شوند با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارند. به این ترتیب موارد تایید شده ما از 600 مورد در سال 2013 به بیش از 3500 مورد در سال 2019 افزایش یافت.


برای مشاهده نظرات و تاییدیه های بیشتر مشتریان، لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید:

توصیفات مشتری

اعلامیه های تایید

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود اینجا را کلیک کنید


کپی رایت © گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی – WeGreened.com، کلیه حقوق محفوظ است.

 • شیمی (شیمی آلی، بیوشیمی، مهندسی بیوشیمی، مهندسی الکتروشیمی، شیمی فیزیک، مهندسی ماکرو مولکولی، شیمی پلیمر، مهندسی شیمی)
 • مه


منبع: https://www.wegreened.com/blog/niw/success-stories-our-niw-client-from-india-gets-niw-confirmation-in-just-2-months-and-11-days-while-working-as-a-research-scientist-in-biochemistry/