دسته‌ها
اخبار

داستان های موفقیت: در یک دوره کوتاه 39 روزه، تیم ما به یک دانشیار پژوهشی فوق دکتری در شیمی تجزیه از چین کمک می کند تا تایید EB1-A را به لطف ارتقای پردازش برتر دریافت کند.


گواهی مشتری:

“ما از همه کمک ها و تلاش های شما در مورد پرونده من قدرد، می کنیم.”


در 29 مارسهفتم، سال 2022، ما تاییدیه EB-1A (بیگانه با توانایی فوق العاده) را برای یک همکار پژوهشی فوق دکتری در زمینه شیمی تجزیه (اعلامیه تایید) دریافت کردیم.


زمینه عمومی: شیمی تجزیه

سمت در زمان تشکیل پرونده: دانشیار پژوهشی فوق دکتری

کشور مبدا: چین

محل اقامت در زمان تشکیل پرونده: ایلینوی

تاریخ اطلاعیه تایید: 29 مارسهفتم، 2022

زمان پردازش: 1 ماه، 11 روز (پریمیوم پردازش درخواست شده)


خلاصه پرونده:

گروه حقوقی مهاجرت آمریکای شمالی در زمینه اخذ ویزای مهاجرتی و غیر مهاجرتی برای متقاضیان به یک موقعیت پیشرو دست یافته است. مشتریان ما از سراسر جهان می آیند و در هر زمینه ای از زندگی که قابل تصور است متخصص هستند. این تجربه با بیش از 25000 مشتری به ما نسبت به سایر شرکت‌های حقوقی برتری داده است. ما به مشتریان خود از اولین مرحله آماده سازی پرونده در تمام مراحل پردازش و تأیید کمک می کنیم. به همین دلیل است که ما همیشه بازخورد مثبتی از مشتریان خود دریافت می کنیم.

مشتری در فوریه 2022 برای دادخواست خود با نام Alien of Extraordinary Ability (EB1-A) نزد ما آمد. او یکی از معدود متخصصان برجسته حسگرهای زیستی در شیمی تجزیه بود. او به ویژه برای کارهایش در زمینه حسگرهای مبتنی بر نانومواد شهرت داشت. همین اطلاعات اولیه در مورد کار پیشنهادی او به خودی خود کافی بود تا نشان دهد او یک محقق فوق العاده در این زمینه است. تیم ما با شخصی سازی دادخواست او با جزئیات زیر اطمینان حاصل کرد که حتی داوران نیز این موضوع را به درستی می دانند:

  • این حوزه با دعوت از او برای بررسی و ارزیابی کار همتایانش حداقل 48 بار اقتدار او را تشخیص داده است.
  • او با تألیف و تألیف 15 مقاله با داوری همتا که در مجلات بین المللی به چاپ رسیده است، فعالانه همتایان خود را در زمینه شیمی تجزیه درگیر کرده است.
  • در واقع، طبق گفته مایکروسافت آکادمیک، او با بیش از 482 استناد در 10 سال گذشته، یکی از 1 درصد نویسندگ، است که بیشترین استناد را در مورد موضوعات شیمی منتشر کرده اند.
  • به گفته Google Sc،lar، مقالات او توسط محققان حداقل 26 کشور جهان استناد شده است.
  • بنابراین، آثار او در چند سال گذشته جزو پر استنادها در این زمینه بوده است، و به طور مداوم بیش از آنچه از یک محقق متوسط ​​در این زمینه انتظار می رود، مورد استناد قرار گرفته است. بنابراین می‌توان به‌طور عینی تأیید کرد که او مشارکت‌های اصلی قابل توجهی داشته است که توسط انتشاراتش مستند شده است، زیرا دستاوردهای او به طور گسترده در زمینه شیمی تحلیلی شناخته شده و بر آنها تکیه شده است.
  • با توجه به پیامدهای واضح آن برای تشخیص و درمان سرطان، تحقیقات او قبلاً توجه بخش خصوصی را به خود جلب کرده است.
  • علاوه بر این، کار او منجر به انتشار دو اختراع شده است. او دو حق ثبت اختراع را بر اساس کار خود روی حسگرهای زیستی و کاربردهای آنها در تصویربرداری سرطان منتشر کرده است. انتشار این پتنت ها نشان می دهد که چگونه تحقیقات او منجر به کار منحصر به فردی می شود که برای بخش خصوصی ارزش دارد.
  • ما همچنین مشتری خود را تشویق کردیم که از کارشناسان دیگر در حوزه کاری خود که می‌توانند اطلاعاتی را که ما در دادخواست آورده‌ایم تأیید کنند، گواهی‌های کتبی دریافت کند. یکی از اینها گفت:

“[The client] در حال حاضر محقق پیشرو در زمینه شیمی تجزیه و با ارزش ترین بخش جامعه علمی است. او به طور مداوم روش‌ها و فناوری‌های پیشرفته را در این زمینه معرفی کرده است که نه تنها بر همتایانش تأثیر گذاشته است، بلکه شخصیت شیمی تجزیه را در سطح جه، تغییر داده است. هر گونه وقفه در کار او در ایالات متحده بدون شک مانع رشد و بلوغ رشته او خواهد شد.»

وقتی این شواهد در کنار هم قرار گرفتند، دادخواست بسیار چشمگیری را برای او به ارمغان آوردند و تنها در 1 ماه و 11 روز تأیید EB1-A را برای او به ارمغان آورد. با تشکر از ارتقای پردازش برتر برای سرعت بخشیدن به روند قضاوت.


گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی (Chen Immigration Law Associates) یک شرکت حقوقی مهاجرتی ایالات متحده است که به نمایندگی از شرکت ها، مؤسسات تحقیقاتی و افراد از تمام 50 ایالت ایالات متحده در مورد درخواست های مهاجرت I-140 اختصاص دارد. ما در دادخواست مهاجرت مبتنی بر اشتغال تخصص داریم و دارای سابقه ثابت شده در میزان موفقیت بالا برای دسته‌های: EB2-NIW (معافیت ملی)، EB1-A (بیگانه توانایی فوق‌العاده)، EB1-B (محقق/استاد برجسته) و O-1 (بیگانه از توانایی فوق العاده).

ده هزار تاییدیه I-140 ما بینش بی سابقه ای از روند داوری USCIS ارائه می دهد

با تایید بیش از 16000 پرونده EB-1A، EB-1B، EB-2 NIW و O-1، ما اطلاعات دست اولی در مورد نحوه قضاوت USCIS در مورد پرونده های I-140 داریم. از آنجایی که USCIS به طور مداوم استانداردهای داوری خود را برای دسته‌های EB-1A، EB-1B و EB-2 NIW تغییر می‌دهد، پایگاه داده عظیم شرکت ما از پرونده‌های موفق بینش بی‌سابقه‌ای را در مورد روند داوری USCIS به شما می‌دهد. ما به دقت داده‌ها را برای همه پرونده‌های خود تجزیه و تحلیل می‌کنیم و نتایج تحلیل‌های خود را در جهت ارائه مشاوره‌های به‌روز به مشتریان و تطبیق استراتژی‌های خود به‌گونه‌ای اعمال می‌کنیم که با چشم‌انداز دائماً در حال تغییر قانون مهاجرت در ایالات متحده مطابقت داشته باشیم. ما همیشه به به روز رس، ها، استراتژی ها و اطلاعات مهم دسترسی خواهید داشت تا بتو،د آگاهانه ترین تصمیمات را در مورد پرونده خود بگیرید.

ما به صدها و هزاران مشتری با مدارک و سوابق مشابه شما کمک کرده ایم

با تعداد بسیار زیاد درخواست‌های موفق ما، صرف نظر از اعتبار شما، صرف نظر از سابقه و زمینه تخصصی شما، بدون توجه به وضعیت ویزا یا ملیت شما، به احتمال زیاد به صدها یا حتی هزاران مشتری مانند شما کمک کرده‌ایم. مشتریان ما معمولاً از درک ما از تحقیقات و کار آنها تحت تأثیر قرار می گیرند. بینش و درک ما از این واقعیت ناشی می‌شود که قبلاً پرونده‌های زیادی را با ،اصری مشابه پرونده شما رسیدگی کرده‌ایم، و این به ما کمک می‌کند بهترین استراتژی‌ها را برای هر دادخواست فردی طراحی کنیم.

ا،ریت زیادی از مشتریان به دلیل ارجاع به ما مراجعه ،د

برای سال‌ها، شرکت ما مشتریان جدیدی را صرفاً بر اساس تبلیغات شفاهی، توصیه‌ها و تجربیات همکاری مثبتی که دوستان و خانواده‌شان با آنها به اشتراک گذاشته‌اند، جذب کرده است. ما به شهرت خود افتخار می کنیم و سخت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجربه ای از برنامه گرین کارت را ارائه می دهیم که مشتریان ما خوشحال می شوند با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارند. به این ترتیب موارد تایید شده ما از 600 مورد در سال 2013 به بیش از 3500 مورد در سال 2019 افزایش یافت.


برای مشاهده نظرات و تاییدیه های بیشتر مشتریان، لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید:

توصیفات مشتری

اعلامیه های تایید

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود اینجا را کلیک کنید


کپی رایت © گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی – WeGreened.com، کلیه حقوق محفوظ است.

  • شیمی (شیمی آلی، بیوشیمی، مهندسی بیوشیمی، مهندسی الکتروشیمی، شیمی فیزیک، مهندسی ماکرو مولکولی، شیمی پلیمر، مهندسی شیمی)
  • گرین کارت EB1


منبع: https://www.wegreened.com/blog/eb1/success-stories-in-a-s،rt-period-of-39-days-our-team-aids-a-postdoct،-research-،ociate-in-،ytical-chemistry-from-،a-get-eb1-a-approval-thanks-to-premium-processing-upgrade/