دسته‌ها
اخبار

داستان های موفقیت: داوری بنچ ویزای NIW را برای یک همکار پژوهشی در مهندسی کامپیوتر بدون RFE تایید کرد


گواهی مشتری:

“از شما برای مشاوره و حمایت عالی شما در طول 2 سال بسیار متش،. خدمات شما با کیفیت است.»


در 19 میهفتم، سال 2022، ما یک تاییدیه دیگر EB-2 NIW (معافیت ملی) برای یک همکار پژوهشی در زمینه مهندسی کامپیوتر (اعلامیه تایید) دریافت کردیم.


زمینه عمومی: مهندسی کامپیوتر

سمت در زمان تشکیل پرونده: دانشیار پژوهشی

کشور مبدا: ویتنام

کشور محل اقامت در زمان تشکیل پرونده: پنسیلو،ا

تاریخ اطلاعیه تایید: 19 میهفتم، 2022

زمان پردازش: 20 ماه و 12 روز


خلاصه پرونده:

داده‌های زیر توسط تیم کارشناسان ما در گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی برای دادخواست NIW (معافیت از منافع ملی) که برای یک همکار پژوهشی مهندسی کامپیوتر از ویتنام نوشته شده بود انتخاب شد:

  • به ،وان یک متخصص در زمینه مهندسی کامپیوتر، تلاش پیشنهادی او این بود که روی توسعه مدل‌های یادگیری ماشین کارآمد برای بهبود طبقه‌بندی تصویر، تشخیص اشیا، و تشخیص چهره برای تشخیص‌های پیشرفته مراقبت‌های بهداشتی، افزایش ایمنی عمومی و افزایش امنیت ملی کار کند.
  • تحقیقات او برای پیشبرد تلاش پیشنهادی‌اش آشکارا از اهمیت زیادی برخوردار بود زیرا هدف آن ارتقای دانش علمی در مورد روش‌های یادگیری ماشین برای توسعه طبقه‌بندی تصویر، تشخیص اشیا و مدل‌های تشخیص چهره بود.
  • کار او در این زمینه همچنین منجر به 4 مقاله کنفرانسی با داوری شده (3 مورد از آنها اولین تالیف) و 1 فصل کتاب شده است.
  • طبق گفته Google Sc،lar، مجموعاً 43 بار به این نشریات استناد شده است، بنابراین نشان می دهد که این انتشارات به طور گسترده در زمینه مهندسی کامپیوتر شناخته شده و مورد اعتماد هستند.
  • در شواهد بیشتر از تخصص تایید شده خود در این زمینه، او همچنین در جامعه علمی به ،وان داور همتا برای مجلات و کنفرانس های بسیار تحسین شده فعال است و تاکنون 2 بررسی از جمله بررسی مجلات بین المللی در این زمینه انجام داده است.
  • در عین حال، ارزش کار او با 5 توصیه نامه از سایر متخصصان این حوزه حمایت شده است. برخی از این توصیه کنندگان در مورد کار او اظهارات زیر را بیان ،د:

،ن زده می شود که ارزش بازار جه، فناوری یادگیری عمیق تا سال 2025 به بیش از 10 میلیارد دلار افزایش یابد. کاربردهای ماشین و یادگیری عمیق در صنایع کلیدی آمریکا مانند مراقبت های بهداشتی و تحقیقات خودروهای خودران کمک زیادی به این رشد کرده است. [The client] دستورالعمل‌های جدیدی را برای طراحی شبکه‌های عصبی کارآمد با یادگیری عمیق ایجاد کرده است که قابلیت‌های این فناوری را تا حد زیادی بهبود می‌بخشد. از آنجایی که او قبلاً پیشرفت هایی را برای یک فناوری با اهمیت اقتصادی رو به رشد برای کشور معرفی کرده است، [the client] به وضوح برای پیشبرد منافع ایالات متحده موقعیت خوبی دارد.»

“[Client’s] کار زمان آموزش مورد نیاز برای مدل های یادگیری ماشینی را برای کارهای بصری پیچیده مانند تشخیص چهره کاهش می دهد. روش‌های بهبود یافته طبقه‌بندی تصویر او در انواع تشخیص چهره و ابتکارات بیومتریک پیشنهاد شده توسط DHS بسیار مفید است. از آنجا که [the client’s] کار به طور مستقیم فناوری را بهبود می بخشد که ،ت ایالات متحده سرمایه گذاری قابل توجهی در آن انجام داده است، تحقیقات او به وضوح به نفع منافع ایالات متحده است.

بنابراین، هنگامی که تأیید او رسید، خوشحال شدیم که به او خدمت کرده‌ایم. شرکت ما برای او بهترین ها را در تلاش های آینده اش آرزو می کند و مشتاقانه منتظر همکاری بیشتر با او است.


گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی (Chen Immigration Law Associates) یک شرکت حقوقی مهاجرتی ایالات متحده است که به نمایندگی از شرکت ها، مؤسسات تحقیقاتی و افراد از تمام 50 ایالت ایالات متحده در مورد درخواست های مهاجرت I-140 اختصاص دارد. ما در دادخواست مهاجرت مبتنی بر اشتغال تخصص داریم و دارای سابقه ثابت شده در میزان موفقیت بالا برای دسته‌های: EB2-NIW (معافیت ملی)، EB1-A (بیگانه توانایی فوق‌العاده)، EB1-B (محقق/استاد برجسته) و O-1 (بیگانه از توانایی فوق العاده).

ده هزار تاییدیه I-140 ما بینش بی سابقه ای از روند داوری USCIS ارائه می دهد

با تایید بیش از 16000 پرونده EB-1A، EB-1B، EB-2 NIW و O-1، ما اطلاعات دست اولی در مورد روشی که USCIS در مورد پرونده های I-140 قضاوت می کند، داریم. از آنجایی که USCIS به طور مداوم استانداردهای داوری خود را برای دسته‌های EB-1A، EB-1B و EB-2 NIW تغییر می‌دهد، پایگاه داده عظیم شرکت ما از پرونده‌های موفق، بینش بی‌سابقه‌ای را در مورد روند قضاوت USCIS به شما می‌دهد. ما به دقت داده‌ها را برای همه پرونده‌های خود تجزیه و تحلیل می‌کنیم و نتایج تحلیل‌های خود را برای ارائه مشاوره‌های به‌روز به مشتریان و تطبیق استراتژی‌هایمان به‌گونه‌ای اعمال می‌کنیم که با چشم‌انداز دائماً در حال تغییر قانون مهاجرت در ایالات متحده مطابقت داشته باشیم. ما همیشه به به روز رس، ها، استراتژی ها و اطلاعات مهم دسترسی خواهید داشت تا بتو،د آگاهانه ترین تصمیمات را در مورد پرونده خود بگیرید.

ما به صدها و هزاران مشتری با مدارک و سوابق مشابه شما کمک کرده ایم

با تعداد بسیار زیاد درخواست‌های موفق ما، صرف نظر از اعتبار شما، صرف نظر از سابقه و زمینه تخصصی شما، بدون توجه به وضعیت ویزا یا ملیت شما، به احتمال زیاد به صدها یا حتی هزاران مشتری مانند شما کمک کرده‌ایم. مشتریان ما معمولاً از درک ما از تحقیقات و کار آنها تحت تأثیر قرار می گیرند. بینش و درک ما از این واقعیت ناشی می‌شود که قبلاً پرونده‌های زیادی را با ،اصری مشابه پرونده شما رسیدگی کرده‌ایم، و این به ما کمک می‌کند بهترین استراتژی‌ها را برای هر دادخواست فردی طراحی کنیم.

ا،ریت زیادی از مشتریان به دلیل ارجاع به ما مراجعه ،د

برای سال‌ها، شرکت ما مشتریان جدیدی را صرفاً بر اساس تبلیغات شفاهی، توصیه‌ها و تجربیات همکاری مثبتی که دوستان و خانواده‌شان با آنها به اشتراک گذاشته‌اند جذب کرده است. ما به شهرت خود افتخار می کنیم و سخت تلاش می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجربه ای از برنامه گرین کارت را ارائه می دهیم که مشتریان ما از به اشتراک گذاشتن آن با دوستان و همکاران خود خوشحال هستند. به این ترتیب موارد تایید شده ما از 600 مورد در سال 2013 به بیش از 3500 مورد در سال 2019 افزایش یافت.


برای مشاهده نظرات و تاییدیه های بیشتر مشتریان، لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید:

توصیفات مشتری

اعلامیه های تایید

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود اینجا را کلیک کنید


کپی رایت © گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی – WeGreened.com، کلیه حقوق محفوظ است.

  • علوم کامپیوتر (اینترنت، فناوری اطلاعات، مهندسی کامپیوتر)
  • مه


منبع: https://www.wegreened.com/blog/niw/success-stories-adjudicating-bench-approves-niw-visa-for-a-research-،ociate-in-computer-engineering-wit،ut-an-rfe/