دسته‌ها
اخبار

داستان های موفقیت: تنها با 8 نقل قول، گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی به یک مقیم پزشکی داخلی از جمهوری دومینیکن کمک می کند تا وضعیت NIW را بدون RFE به دست آورد.


گواهی مشتری:

“از کل تیم برای کمک و کار سخت بسیار سپاسگزارم.”


در 28 اکتبرهفتمدر سال 2022، ما یک تاییدیه دیگر EB-2 NIW (معافیت از منافع ملی) برای یک رزیدنت پزشکی داخلی در زمینه نفرولوژی (اعلامیه تایید) دریافت کردیم.


زمینه عمومی: نفرولوژی

سمت در زمان تشکیل پرونده: رزیدنت داخلی

کشور مبدا: جمهوری دومینیکن

محل اقامت در زمان تشکیل پرونده: نیویورک

تاریخ اطلاعیه تایید: 28 اکتبرهفتم، 2022

زمان پردازش: 3 ماه و 14 روز


خلاصه پرونده:

با توجه به اینکه اختلالات کلیوی، چه مزمن و چه حاد، در حال تبدیل شدن به یک مشکل مهم برای تعداد زیادی از جمعیت جهان است، درک تأثیر آن در حضور سایر بیماری ها یا شرایط بسیار مهم است. [The client’s] کار مستقیماً به این موضوع پرداخته است، هم در زمینه اختلالات حاملگی با واسطه مکمل که بر کلیه‌ها تأثیر می‌گذارد و هم در زمینه بیماری‌های عفونی مانند کووید-19، و او را در میان همسالانش به دلیل کمک‌های مفیدش به سلامت عمومی جه، برجسته می‌کند.»

“[The client]موضوع این نامه یکی از نفرولوژیست های شناخته شده در این زمینه است که به بررسی رابطه بین بیماری کلیوی، آسیب حاد کلیه و عوارض آنها در صورت بارداری و بیماری های عفونی می پردازد. [Client’s] تحقیقات برای کمک به پزشکان در سراسر کشور برای مدیریت عوارض ناشی از بیماری کلیوی و جلوگیری از ایجاد پیامدهای بد سلامتی این بیماری در ایالات متحده ضروری است.

اینها گزیده‌ای از توصیه نامه‌هایی است که برای یک متخصص در زمینه نفرولوژی از جمهوری دومینیکن نوشته شده است. او در آوریل 2022 به ما مراجعه کرده بود و برای درخواست کمک NIW (معافیت از منافع ملی) خود به ما مراجعه کرده بود. تلاش پیشنهادی او ادامه تحقیقات خود در زمینه بهبود مدیریت و اجرای مراقبت برای بیماران مبتلا به بیماری مزمن کلیوی و شرایط مرتبط به منظور بهبود نتایج سلامت و کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی بود. بنابراین، واضح بود که تحقیقات او از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا راهی برای کاهش مرگ و میر و هزینه های مرتبط با بیماری های عمده از جمله بیماری کلیوی و COVID-19 فراهم می کند.

مشتری ما در تحقیقات خود تحقیقات انتقادی در مورد پاتوژنز بیماری کلیوی و عوامل موثر بر درمان موثر و شدت آن از جمله ارتباط COVID-19 و بیماری کلیوی انجام داده است. بنابراین، تلاش های او زمینه ای برای کاهش بار جه، بیماری کلیوی بر سلامت عمومی فراهم می کند. تلاش پیشنهادی او همچنین پیامدهای گسترده‌ای برای ایالات متحده دارد زیرا طبق گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های ایالات متحده، بیش از 1 نفر از هر 7 یا تقریباً 37 میلیون بزرگسال در ایالات متحده در حال حاضر به بیماری مزمن کلیوی مبتلا هستند.

از سوی دیگر، تحقیقات او منجر به 3 مقاله در مجلات با داوری شده (2 مورد از آنها اولین تالیف شده است) و این مقالات تاکنون حداقل 8 بار مورد استناد قرار گرفته اند. این بدان م،ی است که او به طور فعال در آزمایشات داخل و بدون آزمایشگاه مشغول است. بنابراین، کار او همچنین نشان دهنده پیشرفت به سمت هدف بزرگتر او برای پیشبرد مدیریت و اجرای مراقبت از بیماران مبتلا به بیماری مزمن کلیوی و شرایط مرتبط است. در همان زمان، او قصد دارد موقعیتی را داشته باشد که به طور محدود با مجموعه مهارت های منحصر به فرد او مطابقت دارد.

همه این عوامل در طول فرآیند قضاوت تاثیر داشتند و به سرعت تاییدیه NIW را به دست آوردند. ما از او برای انتخاب شرکت ما تشکر می کنیم و برای او بهترین ها را آرزو می کنیم.


گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی (Chen Immigration Law Associates) یک شرکت حقوقی مهاجرتی ایالات متحده است که به نمایندگی از شرکت ها، مؤسسات تحقیقاتی و افراد از تمام 50 ایالت ایالات متحده در مورد درخواست های مهاجرت I-140 اختصاص دارد. ما در دادخواست مهاجرت مبتنی بر اشتغال تخصص داریم و دارای سابقه ثابت شده در میزان موفقیت بالا برای دسته‌های: EB2-NIW (معافیت ملی)، EB1-A (بیگانه توانایی فوق‌العاده)، EB1-B (محقق/استاد برجسته) و O-1 (بیگانه از توانایی فوق العاده).

ده هزار تاییدیه I-140 ما بینش بی سابقه ای از روند داوری USCIS ارائه می دهد

با تایید بیش از 16000 پرونده EB-1A، EB-1B، EB-2 NIW و O-1، ما اطلاعات دست اولی در مورد نحوه قضاوت USCIS در مورد پرونده های I-140 داریم. از آنجایی که USCIS به طور مداوم استانداردهای داوری خود را برای دسته‌های EB-1A، EB-1B و EB-2 NIW تغییر می‌دهد، پایگاه داده عظیم شرکت ما از پرونده‌های موفق بینش بی‌سابقه‌ای را در مورد روند داوری USCIS به شما می‌دهد. ما به دقت داده‌ها را برای همه پرونده‌های خود تجزیه و تحلیل می‌کنیم و نتایج تحلیل‌های خود را در جهت ارائه مشاوره‌های به‌روز به مشتریان و تطبیق استراتژی‌های خود به‌گونه‌ای اعمال می‌کنیم که با چشم‌انداز دائماً در حال تغییر قانون مهاجرت در ایالات متحده مطابقت داشته باشیم. ما همیشه به به روز رس، ها، استراتژی ها و اطلاعات مهم دسترسی خواهید داشت تا بتو،د آگاهانه ترین تصمیمات را در مورد پرونده خود بگیرید.

ما به صدها و هزاران مشتری با مدارک و سوابق مشابه شما کمک کرده ایم

با تعداد بسیار زیاد درخواست‌های موفق ما، صرف نظر از اعتبار شما، صرف نظر از سابقه و زمینه تخصصی شما، بدون توجه به وضعیت ویزا یا ملیت شما، به احتمال زیاد به صدها یا حتی هزاران مشتری مانند شما کمک کرده‌ایم. مشتریان ما معمولاً از درک ما از تحقیقات و کار آنها تحت تأثیر قرار می گیرند. بینش و درک ما از این واقعیت ناشی می‌شود که قبلاً پرونده‌های زیادی را با ،اصری مشابه پرونده شما رسیدگی کرده‌ایم، و این به ما کمک می‌کند بهترین استراتژی‌ها را برای هر دادخواست فردی طراحی کنیم.

ا،ریت زیادی از مشتریان به دلیل ارجاع به ما مراجعه ،د

برای سال‌ها، شرکت ما مشتریان جدیدی را صرفاً بر اساس تبلیغات شفاهی، توصیه‌ها و تجربیات همکاری مثبتی که دوستان و خانواده‌شان با آنها به اشتراک گذاشته‌اند، جذب کرده است. ما به شهرت خود افتخار می کنیم و سخت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجربه ای از برنامه گرین کارت را ارائه می دهیم که مشتریان ما خوشحال می شوند با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارند. به این ترتیب موارد تایید شده ما از 600 مورد در سال 2013 به بیش از 3500 مورد در سال 2019 افزایش یافت.


برای مشاهده نظرات و تاییدیه های بیشتر مشتریان، لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید:

توصیفات مشتری

اعلامیه های تایید

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود اینجا را کلیک کنید


کپی رایت © گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی – WeGreened.com، کلیه حقوق محفوظ است.

  • پزشکی (گاستروانترولوژی، سرطان، فارماکولوژی سرطان، قلب و عروق، ایمونولوژی، آسیب شناسی، هماتولوژی، نورولوژی، علوم اعصاب، اورولوژی، ،ن و زایمان)
  • مه


منبع: https://www.wegreened.com/blog/niw/success-stories-with-only-8-citations-north-america-immigration-law-group-aids-an-internal-medicine-resident-from-the-dominican-republic-obtain-niw-status-wit،ut-rfe/