دسته‌ها
اخبار

داستان های موفقیت: به لطف کار تیم ما، یک محقق ارشد فوق دکتری در بیوانفورماتیک به طور متوالی تاییدیه NIW و I-485 را دریافت می کند.


گواهی مشتری:

“از همه کمک ها و تلاش های شما متش،.”


در 30 آوریلهفتمدر سال 2022، یک تاییدیه دیگر EB-2 NIW (معافیت از منافع ملی) برای یک محقق ارشد پسادکتری در زمینه بیوانفورماتیک (اعلامیه تایید) دریافت کردیم.


زمینه عمومی: بیوانفورماتیک

سمت در زمان تشکیل پرونده: پژوهشگر ارشد فوق دکتری

کشور مبدا: پا،تان

کشور محل اقامت در زمان تشکیل پرونده: ماساچوست

تاریخ اطلاعیه تایید: 30 آوریلهفتم، 2022

زمان پردازش: 2 ماه و 8 روز


خلاصه پرونده:

توصیه نامه ای که توسط یک متخصص نوشته شده است، همیشه برای تأیید تجربه یک محقق یا دانشمند دیگر مفید است. این نیز یکی از راه هایی است که ما در NAILG برای کمک به مشتریان خود برای ایجاد یک درخواست قوی و ،ب تأیید برای انواع مختلف استفاده می کنیم. ویزای مهاجرتی یا غیر مهاجرتی بنابراین هنگامی که یک محقق ارشد پسادکتری از پا،تان برای درخواست NIW (National Interest Waiver) خود به ما مراجعه کرد، مطمئن شدیم که او حداقل 4 توصیه نامه از سایر متخصصان در این زمینه دریافت کرده است. این نامه‌ها مطمئن شد که هیئت داوری به شایستگی او برای اعطای معافیت از منافع ملی بدون درخواست مدرک متقاعد شده است.

تیم ما مطمئن شد که اطلاعات مربوطه را از حرفه او جمع آوری می کند تا تأییدیه او را بگیرد. لیست داده ها شامل موارد زیر بود:

  • به ،وان یک متخصص در بیوانفورماتیک، تلاش پیشنهادی او ادامه انجام تحقیقات در زمینه توسعه خطوط لوله، الگوریتم‌ها و سیستم‌های پیشرفته به منظور پیش‌بینی نشانگرهای زیستی خاص بیماری و اثرات داروها بر بیماری‌ها بود. میکروبیوم ویروسی، آنالیزهای تک سلولی و اپی ژنتیکی بافت سالم و بیمار دستگاه گوارش را انجام می دهد و RNA های غیر کدکننده را بررسی می کند، به ویژه در رابطه با شرایطی مانند COVID-19، بیماری التهابی روده، و فیبروز کبدی.
  • تحقیقات او برای پیشبرد تلاش پیشنهادی‌اش از اهمیت زیادی برخوردار بود زیرا از تعدادی تکنیک‌های زیست‌شناسی مح،اتی پیشرفته برای رسیدگی به مشکلات مبرم در زمینه بیوانفورماتیک و حوزه‌های وابسته به مطالعه و کاربرد بالینی استفاده می‌کند.
  • تلاش پیشنهادی او همچنین پیامدهای گسترده‌ای برای ایالات متحده دارد زیرا مدل‌های تشخیصی مح،اتی او به محققان کمک می‌کند تا به تعدادی از نگر،‌های فوری سلامت عمومی رسیدگی کنند.
  • تحقیقات او منجر به 12 مقاله مجله با داوری شده (3 مورد از آنها اولین تالیف شده است) که 651 بار مورد استناد قرار گرفته است.
  • او به مدت 7 سال تحقیقاتی را که مستقیماً با تلاش پیشنهادی خود مرتبط است دنبال کرده است تا تجربه لازم را در این زمینه به او بدهد.
  • کار او در نامه های نوشته شده توسط 4 متخصص برجسته در این زمینه پشتیب، شده است. یکی از این نامه ها حاوی اطلاعات زیر بود:

“[The client] ابزاری حیاتی ارائه کرده است که محققان را قادر می سازد نقش پاتوژن ها را در ظهور بیماری ها روشن کنند و درمان های پیشرفته ای را برای درمان بیماری های جدی توسعه دهند. با توجه به ماهیت مهم کار او و سودمندی آن در طیف گسترده ای از زمینه ها و بخش ها، از USCIS می خواهم که تایید من را بپذیرد. [the client] و به او اجازه دهید تا به کار نوآورانه خود در ایالات متحده ادامه دهد.»

بنابراین، هنگامی که ما درخواست NIW او را در فوریه 2022 ثبت کردیم، امیدوار بودیم که بدون RFE تاییدیه را دریافت کنیم و همین کار را نیز انجام دادیم، آن هم تنها 2 ماه و 8 روز بعد. ما از اعتماد مشتری خود به ما سپاسگزاریم و برای او بهترین ها را آرزو می کنیم.


گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی (Chen Immigration Law Associates) یک شرکت حقوقی مهاجرتی ایالات متحده است که به نمایندگی از شرکت ها، مؤسسات تحقیقاتی و افراد از تمام 50 ایالت ایالات متحده در مورد درخواست های مهاجرت I-140 اختصاص دارد. ما در دادخواست مهاجرت مبتنی بر اشتغال تخصص داریم و دارای سابقه ثابت شده در میزان موفقیت بالا برای دسته‌های: EB2-NIW (معافیت ملی)، EB1-A (بیگانه توانایی فوق‌العاده)، EB1-B (محقق/استاد برجسته) و O-1 (بیگانه از توانایی فوق العاده).

ده هزار تاییدیه I-140 ما بینش بی سابقه ای از روند داوری USCIS ارائه می دهد

با تایید بیش از 16000 پرونده EB-1A، EB-1B، EB-2 NIW و O-1، ما اطلاعات دست اولی در مورد روشی که USCIS در مورد پرونده های I-140 قضاوت می کند، داریم. از آنجایی که USCIS به طور مداوم استانداردهای داوری خود را برای دسته‌های EB-1A، EB-1B و EB-2 NIW تغییر می‌دهد، پایگاه داده عظیم شرکت ما از پرونده‌های موفق، بینش بی‌سابقه‌ای را در مورد روند قضاوت USCIS به شما می‌دهد. ما به دقت داده‌ها را برای همه پرونده‌های خود تجزیه و تحلیل می‌کنیم و نتایج تحلیل‌های خود را برای ارائه مشاوره‌های به‌روز به مشتریان و تطبیق استراتژی‌هایمان به‌گونه‌ای اعمال می‌کنیم که با چشم‌انداز دائماً در حال تغییر قانون مهاجرت در ایالات متحده مطابقت داشته باشیم. ما همیشه به به روز رس، ها، استراتژی ها و اطلاعات مهم دسترسی خواهید داشت تا بتو،د آگاهانه ترین تصمیمات را در مورد پرونده خود بگیرید.

ما به صدها و هزاران مشتری با مدارک و سوابق مشابه شما کمک کرده ایم

با تعداد بسیار زیاد درخواست‌های موفق ما، صرف نظر از اعتبار شما، صرف نظر از سابقه و زمینه تخصصی شما، بدون توجه به وضعیت ویزا یا ملیت شما، به احتمال زیاد به صدها یا حتی هزاران مشتری مانند شما کمک کرده‌ایم. مشتریان ما معمولاً از درک ما از تحقیقات و کار آنها تحت تأثیر قرار می گیرند. بینش و درک ما از این واقعیت ناشی می‌شود که قبلاً پرونده‌های زیادی را با ،اصری مشابه پرونده شما رسیدگی کرده‌ایم، و این به ما کمک می‌کند بهترین استراتژی‌ها را برای هر دادخواست فردی طراحی کنیم.

ا،ریت زیادی از مشتریان به دلیل ارجاع به ما مراجعه ،د

برای سال‌ها، شرکت ما مشتریان جدیدی را صرفاً بر اساس تبلیغات شفاهی، توصیه‌ها و تجربیات همکاری مثبتی که دوستان و خانواده‌شان با آنها به اشتراک گذاشته‌اند، جذب کرده است. ما به شهرت خود افتخار می کنیم و سخت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجربه ای از برنامه گرین کارت را ارائه می دهیم که مشتریان ما خوشحال می شوند با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارند. به این ترتیب موارد تایید شده ما از 600 مورد در سال 2013 به بیش از 3500 مورد در سال 2019 افزایش یافت.


برای مشاهده نظرات و تاییدیه های بیشتر مشتریان، لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید:

توصیفات مشتری

اعلامیه های تایید

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود اینجا را کلیک کنید


کپی رایت © گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی – WeGreened.com، کلیه حقوق محفوظ است.

  • مه
  • فناوری (نانو فناوری، علوم نانو، بیومواد، بیومک،ک، مهندسی زیست پزشکی، بیوانفورماتیک، مهندسی زیستی، علوم زیست پزشکی)


منبع: https://www.wegreened.com/blog/niw/success-stories-thanks-to-our-teams-work-a-senior-postdoct،-researcher-in-bioinformatics-gets-niw-and-i-485-confirmation-consecutively/