دسته‌ها
اخبار

داستان های موفقیت: با تشکر از کارشناسان ما در NAILG، یک دانشمند هندی که در شیمی آلی کار می کند، تاییدیه NIW را بدون RFE دریافت کرد.


گواهی مشتری:

“با تشکر از وقت و کمک شما در مورد برنامه. من بسیار قدردان زمان تیم مهاجرت چن و کمک به برنامه NIW هستم. آنها در فرآیند خود بسیار واضح و محدود به زمان هستند. آنها یک بررسی کامل از صلاحیت های من انجام دادند و یک نامه درخواست محکم نوشتند که به درخواست من کمک کرد تا بدون RFE تأیید شود. به همین دلیل، من در نظر دارم به جای متخصص مهاجرت شرکتم، با آنها همراه شوم تا یک I-140 دیگر را تحت رده EB1B تشکیل دهم.


در 20 آوریلهفتم، سال 2022، ما یک تاییدیه دیگر EB-2 NIW (معافیت ملی) برای یک دانشمند در زمینه شیمی آلی (اعلامیه تایید) دریافت کردیم.


زمینه عمومی: شیمی ارگ،ک

سمت در زمان تشکیل پرونده: دانشمند

کشور مبدا: هندوستان

محل اقامت در زمان تشکیل پرونده: کالیفرنیا

تاریخ اطلاعیه تایید: 20 آوریلهفتم، 2022

زمان پردازش: 12 ماه و 4 روز


خلاصه پرونده:

I-140 NIW خواستار اثبات روشنی از اهمیت کار متقاضی برای ایالات متحده است و با تأیید این امر مصونیت از ا،امات گواهی کار و ا،امات پیشنهاد شغلی را فراهم می کند، بنابراین به متقاضی اجازه می دهد به ،وان یک غیر مهاجر به زندگی و کار در کشور ادامه دهد. داده های زیر برای دادخواست NIW (National Interest Waiver) یک دانشمند هندی در شیمی آلی جمع آوری شد:

 • به ،وان یک متخصص در زمینه شیمی آلی، تلاش پیشنهادی او توسعه مواد و فن‌آوری‌های پیشرفته برای باتری‌های جریان ردو، و باتری‌های لیتیوم یونی برای رسیدگی به چالش‌های حمل‌ونقل فعلی و آینده و ذخیره‌سازی انرژی شبکه است.
 • تحقیقات او برای پیشبرد تلاش پیشنهادی خود به دلیل ارزش آن برای بازار الکترونیک ارگ،ک و انعطاف پذیر از اهمیت بالایی برخوردار است.
 • پیشرفت‌های مستمر او در فناوری الکترونیک آلی برای پیشرفت این صنعت مهم اقتصادی حیاتی است و اهمیت ذاتی تحقیقات او را نشان می‌دهد.
 • تلاش پیشنهادی او همچنین پیامدهای گسترده ای برای ایالات متحده دارد، به ویژه برای افزایش استفاده و کارایی سلول های خورشیدی و دستگاه های مرتبط.
 • به دلیل اهمیت آشکار ملی آن، او روی تحقیقات انتقادی کار کرده است که در واقع با بودجه بنیاد ملی علوم (NSF) حمایت شده است، که سالانه بیش از 8 میلیارد دلار را به تأمین مالی تحقیقات در مؤسسات آموزشی آمریکا و و، انرژی اختصاص می دهد. .
 • او همچنین تا به امروز حداقل 3 بررسی را تکمیل کرده است.
 • تحقیقات او منجر به 9 مقاله در مجلات با داوری شده است.
 • طبق گفته Google Sc،lar، مجموعاً 148 بار به این انتشارات استناد شده است، بنابراین نشان می دهد که این انتشارات به طور گسترده در زمینه شیمی آلی شناخته شده و مورد اعتماد هستند.
 • او تحقیقاتی را که مستقیماً مرتبط با تلاش پیشنهادی خود برای توسعه مواد و فناوری‌های باتری‌های پیشرفته برای رسیدگی به چالش‌های حمل و نقل و ذخیره‌سازی انرژی شبکه است، به مدت 5 سال دنبال کرده است.
 • او حداقل 2 توصیه نامه از کارشناسان دیگر دارد که می توانند کار او را در این زمینه تضمین کنند.

بنابراین، این شواهد به ما کمک کرد تا نشان دهیم که تحقیقات مشتری ما در مورد توسعه مواد و فن‌آوری‌های باتری‌های پیشرفته برای رسیدگی به چالش‌های حمل و نقل و ذخیره‌سازی انرژی شبکه، ارزش قابل‌توجهی برای راه‌حل‌های انرژی‌های تجدیدپذیر و الکترونیک ارگ،ک و انعطاف‌پذیر دارد، پتانسیل بسیار زیادی برای ایالات متحده و ایالات متحده دارد. جهان و بنابراین باید اجازه داده شود در خاک آمریکا ادامه یابد.

ما خوشحالیم که بخشی از داستان موفقیت او بودیم و تأییدیه NIW را برای او به ارمغان آوردیم، ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری با او در آینده هستیم. تیم ما برای او بهترین ها را در تلاش های آینده آرزو می کند.


گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی (Chen Immigration Law Associates) یک شرکت حقوقی مهاجرتی ایالات متحده است که به نمایندگی از شرکت ها، مؤسسات تحقیقاتی و افراد از تمام 50 ایالت ایالات متحده در مورد درخواست های مهاجرت I-140 اختصاص دارد. ما در دادخواست مهاجرت مبتنی بر اشتغال تخصص داریم و دارای سابقه ثابت شده در میزان موفقیت بالا برای دسته‌های: EB2-NIW (معافیت ملی)، EB1-A (بیگانه توانایی فوق‌العاده)، EB1-B (محقق/استاد برجسته) و O-1 (بیگانه از توانایی فوق العاده).

ده هزار تاییدیه I-140 ما بینش بی سابقه ای از روند داوری USCIS ارائه می دهد

با تایید بیش از 16000 پرونده EB-1A، EB-1B، EB-2 NIW و O-1، ما اطلاعات دست اولی در مورد روشی که USCIS در مورد پرونده های I-140 قضاوت می کند، داریم. از آنجایی که USCIS به طور مداوم استانداردهای داوری خود را برای دسته‌های EB-1A، EB-1B و EB-2 NIW تغییر می‌دهد، پایگاه داده عظیم شرکت ما از پرونده‌های موفق، بینش بی‌سابقه‌ای را در مورد روند قضاوت USCIS به شما می‌دهد. ما به دقت داده‌ها را برای همه پرونده‌های خود تجزیه و تحلیل می‌کنیم و نتایج تحلیل‌های خود را برای ارائه مشاوره‌های به‌روز به مشتریان و تطبیق استراتژی‌هایمان به‌گونه‌ای اعمال می‌کنیم که با چشم‌انداز دائماً در حال تغییر قانون مهاجرت در ایالات متحده مطابقت داشته باشیم. ما همیشه به به روز رس، ها، استراتژی ها و اطلاعات مهم دسترسی خواهید داشت تا بتو،د آگاهانه ترین تصمیمات را در مورد پرونده خود بگیرید.

ما به صدها و هزاران مشتری با مدارک و سوابق مشابه شما کمک کرده ایم

با تعداد بسیار زیاد درخواست‌های موفق ما، صرف نظر از اعتبار شما، صرف نظر از سابقه و زمینه تخصصی شما، بدون توجه به وضعیت ویزا یا ملیت شما، به احتمال زیاد به صدها یا حتی هزاران مشتری مانند شما کمک کرده‌ایم. مشتریان ما معمولاً از درک ما از تحقیقات و کار آنها تحت تأثیر قرار می گیرند. بینش و درک ما از این واقعیت ناشی می‌شود که قبلاً پرونده‌های زیادی را با ،اصری مشابه پرونده شما رسیدگی کرده‌ایم، و این به ما کمک می‌کند بهترین استراتژی‌ها را برای هر دادخواست فردی طراحی کنیم.

ا،ریت زیادی از مشتریان به دلیل ارجاع به ما مراجعه ،د

برای سال‌ها، شرکت ما مشتریان جدیدی را صرفاً بر اساس تبلیغات شفاهی، توصیه‌ها و تجربیات همکاری مثبتی که دوستان و خانواده‌شان با آنها به اشتراک گذاشته‌اند، جذب کرده است. ما به شهرت خود افتخار می کنیم و سخت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجربه ای از برنامه گرین کارت را ارائه می دهیم که مشتریان ما خوشحال می شوند با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارند. به این ترتیب موارد تایید شده ما از 600 مورد در سال 2013 به بیش از 3500 مورد در سال 2019 افزایش یافت.


برای مشاهده نظرات و تاییدیه های بیشتر مشتریان، لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید:

توصیفات مشتری

اعلامیه های تایید

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود اینجا را کلیک کنید


کپی رایت © گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی – WeGreened.com، کلیه حقوق محفوظ است.

 • شیمی (شیمی آلی، بیوشیمی، مهندسی بیوشیمی، مهندسی الکتروشیمی، شیمی فیزیک، مهندسی ماکرو مولکولی، شیمی پلیمر، مهندسی شیمی)
 • مه


منبع: https://www.wegreened.com/blog/niw/success-stories-thanks-to-our-experts-at-nailg-an-indian-scientist-working-in-،ic-chemistry-obtains-niw-confirmation-wit،ut-rfe/