دسته‌ها
اخبار

داستان های موفقیت: با تشکر از کارشناسان ما، یک استادیار از تایوان که در زمینه آسیب شناسی با بیش از 2900 نقل قول برای انتشارات خود کار می کند، تاییدیه NIW را بدون RFE دریافت می کند.


گواهی مشتری:

از شما بسیار متش، و از کار ، با چنین تیم بزرگی لذت بردم.


در 4 آوریلهفتمدر سال 2022، ما یک تاییدیه دیگر EB-2 NIW (National Interest Waiver) برای یک استادیار در زمینه آسیب شناسی (اعلامیه تایید) دریافت کردیم.


زمینه عمومی: آسيب شناسي

سمت در زمان تشکیل پرونده: دانشیار

کشور مبدا: تایوان

کشور محل اقامت در زمان تشکیل پرونده: تایوان

تاریخ اطلاعیه تایید: 4 آوریلهفتم، 2022

زمان پردازش: 3 ماه و 13 روز


خلاصه پرونده:

به ،وان یک متخصص در زمینه آسیب شناسی، مشتری NIW (معافیت از منافع ملی) ما از تلاش پیشنهادی تایوان این بود که به توسعه رویکردهای پروفایل مولکولی جامع برای کشف نشانگرهای زیستی تشخیصی و اه، درم، برای دقت در درمان سرطان ادامه دهد. بنابراین، مشخص شد که تلاش پیشنهادی او از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا به درمان موثر سرطان های ،ن مانند سرطان تخمدان کمک می کند. سرطان های ،نه تقریباً یک پنجم موارد جدید سرطان در سراسر جهان را تشکیل می دهند و سالانه کمتر از 3 میلیون مرگ را به دنبال دارند.

تیم ما وظیفه داشت موفقیت پرونده او را تضمین کند و ما با تهیه لیستی از دستاوردهای او این کار را انجام دادیم. این فهرست حاوی داده های زیر بود که به قضاوت سریع پرونده او کمک کرد:

  • بنابراین، تحقیقات پیشنهادی او برای توسعه رویکردهای پروفایل مولکولی جامع برای کشف نشانگرهای زیستی تشخیصی و اه، درم، برای درمان دقیق سرطان، شایستگی قابل توجهی دارد.
  • تلاش پیشنهادی او همچنین پیامدهای گسترده ای برای ایالات متحده دارد. تحقیقات او در مورد درمان های سرطان، به طور کلی، به طور نامتن،ی به نفع ایالات متحده است، که در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر، نرخ سرطان تنظیم شده با سن بالایی دارد.
  • به دلیل اهمیت آشکار ملی، تحقیقات او در واقع با بودجه و، دفاع ایالات متحده، مؤسسه ملی بهداشت، انجمن سرطان آمریکا، بنیاد محترم تینا بروزمن، اتحاد تحقیقات سرطان تخمدان، بنیاد گری حمایت شده است. و بنیاد جان تمپلتون.
  • او تا به امروز حداقل 13 بررسی برای مجلات معروف در حوزه تحصیلی خود انجام داده است.
  • تحقیقات او منجر به 116 مقاله در مجلات با داوری شده است (14 مورد از آنها اولین نویسنده و 3 مقاله مرتبط).
  • طبق گفته Google Sc،lar، مجموعاً 2919 بار به انتشارات او اشاره شده است، بنابراین نشان می دهد که این نشریات به طور گسترده در زمینه آسیب شناسی شناخته شده و مورد اعتماد هستند.
  • او تحقیقاتی را که مستقیماً با تلاش پیشنهادی خود برای توسعه رویکردهای پروفایل مولکولی جامع برای کشف نشانگرهای زیستی تشخیصی و اه، درم، برای درمان دقیق سرطان مرتبط است، به مدت 11 سال دنبال کرده است.

در حالی که این مشارکت‌های تحقیقاتی خاص تنها زیرمجموعه‌ای از موفق‌ترین تلاش‌های او را نشان می‌دهد، این پروژه‌ها نشان‌دهنده کیفیت کلی تحقیقات او هستند و تخصص و توانایی خاص او را برای ادامه مشارکت قابل توجه در زمینه خود و پیشبرد تلاش پیشنهادی نشان می‌دهند. بنابراین شواهد نشان می دهد که تحقیقات او برای درمان سرطان ها و صنعت داروسازی ایالات متحده ارزش قابل توجهی دارد. این استدلال به پرونده ما کمک کرد و تنها 3 ماه و 13 روز بعد او را تأیید کرد.


گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی (Chen Immigration Law Associates) یک شرکت حقوقی مهاجرتی ایالات متحده است که به نمایندگی از شرکت ها، مؤسسات تحقیقاتی و افراد از تمام 50 ایالت ایالات متحده در مورد درخواست های مهاجرت I-140 اختصاص دارد. ما در دادخواست مهاجرت مبتنی بر اشتغال تخصص داریم و دارای سابقه ثابت شده در میزان موفقیت بالا برای دسته‌های: EB2-NIW (معافیت ملی)، EB1-A (بیگانه توانایی فوق‌العاده)، EB1-B (محقق/استاد برجسته) و O-1 (بیگانه از توانایی فوق العاده).

ده هزار تاییدیه I-140 ما بینش بی سابقه ای از روند داوری USCIS ارائه می دهد

با تایید بیش از 16000 پرونده EB-1A، EB-1B، EB-2 NIW و O-1، ما اطلاعات دست اولی در مورد روشی که USCIS در مورد پرونده های I-140 قضاوت می کند، داریم. از آنجایی که USCIS به طور مداوم استانداردهای داوری خود را برای دسته‌های EB-1A، EB-1B و EB-2 NIW تغییر می‌دهد، پایگاه داده عظیم شرکت ما از پرونده‌های موفق، بینش بی‌سابقه‌ای را در مورد روند قضاوت USCIS به شما می‌دهد. ما به دقت داده‌ها را برای همه پرونده‌های خود تجزیه و تحلیل می‌کنیم و نتایج تحلیل‌های خود را برای ارائه مشاوره‌های به‌روز به مشتریان و تطبیق استراتژی‌هایمان به‌گونه‌ای اعمال می‌کنیم که با چشم‌انداز دائماً در حال تغییر قانون مهاجرت در ایالات متحده مطابقت داشته باشیم. ما همیشه به به روز رس، ها، استراتژی ها و اطلاعات مهم دسترسی خواهید داشت تا بتو،د آگاهانه ترین تصمیمات را در مورد پرونده خود بگیرید.

ما به صدها و هزاران مشتری با مدارک و سوابق مشابه شما کمک کرده ایم

با تعداد بسیار زیاد درخواست‌های موفق ما، مهم نیست که چه اعتباری دارید، بدون توجه به سابقه و زمینه تخصصی شما، بدون توجه به وضعیت ویزا یا ملیت شما، به احتمال زیاد به صدها یا حتی هزاران مشتری مانند شما کمک کرده‌ایم. مشتریان ما معمولاً از درک ما از تحقیقات و کار آنها تحت تأثیر قرار می گیرند. بینش و درک ما از این واقعیت ناشی می‌شود که قبلاً پرونده‌های زیادی را با ،اصری مشابه پرونده شما رسیدگی کرده‌ایم، و این به ما کمک می‌کند بهترین استراتژی‌ها را برای هر دادخواست فردی طراحی کنیم.

ا،ریت زیادی از مشتریان به دلیل ارجاع به ما مراجعه ،د

برای سال‌ها، شرکت ما مشتریان جدیدی را صرفاً بر اساس تبلیغات شفاهی، توصیه‌ها و تجربیات همکاری مثبتی که دوستان و خانواده‌شان با آنها به اشتراک گذاشته‌اند، جذب کرده است. ما به شهرت خود افتخار می کنیم و سخت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجربه ای از برنامه گرین کارت را ارائه می دهیم که مشتریان ما خوشحال می شوند با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارند. به این ترتیب موارد تایید شده ما از 600 مورد در سال 2013 به بیش از 3500 مورد در سال 2019 افزایش یافت.


برای مشاهده نظرات و تاییدیه های بیشتر مشتریان، لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید:

توصیفات مشتری

اعلامیه های تایید

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود اینجا را کلیک کنید


کپی رایت © گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی – WeGreened.com، کلیه حقوق محفوظ است.

  • پزشکی (گاستروانترولوژی، سرطان، فارماکولوژی سرطان، قلب و عروق، ایمونولوژی، آسیب شناسی، هماتولوژی، مغز و اعصاب، علوم اعصاب، اورولوژی، ،ن، دندانپزشکی)
  • مه


منبع: https://www.wegreened.com/blog/niw/success-stories-thanks-to-our-experts-an-،ociate-professor-from-taiwan-working-in-pat،logy-with-over-2900-citations-for-his-publications-obtains-niw-confirmation-wit،ut-rfe/