دسته‌ها
اخبار

داستان‌های موفقیت: یک محقق ایرانی در علوم کامپیوتر به لطف تلاش‌های تیم ما، بدون RFE موفق به کسب مقام NIW شد.


گواهی مشتری:

“بابت سختکوشی شما سپاسگزاریم!”


در 11 میهفتمدر سال 2022، ما یک تأییدیه دیگر EB-2 NIW (معافیت ملی) برای یک محقق در زمینه علوم رایانه (اعلامیه تأیید) دریافت کردیم.


زمینه عمومی: علوم کامپیوتر

سمت در زمان تشکیل پرونده: محقق

کشور مبدا: ایران

محل اقامت در زمان تشکیل پرونده: نیوجرسی

تاریخ اطلاعیه تایید: 11 مههفتم، 2022

زمان پردازش: 3 ماه و 24 روز


خلاصه پرونده:

یک متخصص در زمینه علوم کامپیوتر از ایران برای کمک گرفتن در مورد پرونده NIW (معافیت از منافع ملی) به ما مراجعه کرد. او یک محقق در این منطقه بود و کارش بر روی استفاده از مدل‌های ریاضی و الگوریتم‌های کامپیوتری برای خوشه‌بندی مشتریان و تسهیل برنامه‌های طراحی شهری مانند مکان‌یابی و بازاریابی رقابتی بود. تیم ما در اعتبارنامه و سایر اسناد مانند رزومه‌ها، رونوشت‌ها و گواهی‌ها برای یافتن استدلال‌های حمایتی به نفع او جستجو کرد. به زودی متوجه شدیم که تحقیقات او برای پیشبرد تلاش پیشنهادی او از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا مسائل مربوط به مکان تاسیسات را حل می کند، که عامل مهمی در موفقیت یک تجارت در یک محیط بسیار رقابتی است.

ما متوجه شدیم که او مدل‌های هندسی را برای مطالعه مشکلات دنیای واقعی مربوط به مکان‌یابی تسهیلات ایجاد کرده است، و ،ب‌وکارها را قادر می‌سازد تا این چالش‌ها را به روشی مقرون‌به‌صرفه حل کنند. تحقیقات او همچنین به مشکلات بینایی کامپیوتری نیز کشیده شد. در این حوزه، تقاضای زیادی برای روباتیک وجود دارد که بتواند به طور موثر از حسگرها برای مشاهده محیط خود استفاده کند. مشتری ما الگوریتم هایی را توسعه داده است که از مدل های ریاضی برای مشاهده محیط های پیچیده با هندسه های غیرقابل پیش بینی استفاده می کند. بنابراین، کار او مستقیماً به پیشرفت‌های مورد نیاز برای بهبودهای عمده طراحی شهری و همچنین حمایت از ،ب‌وکارها در افزایش دسترسی به مشتریان بدون محدود ، سهم بازار آنها کمک می‌کند.

به همین دلیل است که یکی از 4 توصیه نامه او ارتباط کار او را تأیید می کند و می گوید:

“[The client’s] تحقیقات برای جامعه تجاری بسیار ارزشمند است، زیرا محیط ،ب و کار معاصر از هر یک از پیشینیان خود رقابتی تر است. [The client’s] تحقیقات منجر به بیان واضحی از مشکلات مرتبط با مکان‌یابی تسهیلات و همچنین مدل‌های هندسی شده است که به ،ب‌وکارها در حل این مشکلات کمک می‌کند. بنابراین بدیهی است که او هم در زمینه علوم کامپیوتر و هم در جامعه تجاری سهم مرتبطی داشته است.

از سوی دیگر، کار او همچنین پیامدهای گسترده ای برای ایالات متحده دارد، زیرا جمعیت ایالات متحده در طول پنجاه سال گذشته به طور فزاینده ای شهرنشین شده است. از این رو، کار او دانش بسیار زیادی را در این زمینه به او بخشیده است و تخصص او منجر به دعوت‌های منظم برای خدمات داوری همتا برای مجلات و کنفرانس‌های معتبر در این زمینه شده است. او تا به امروز حداقل 25 بررسی را تکمیل کرده است. و کار او منجر به 15 مقاله مجله با داوری شده (ده مورد از آنها اولین نویسنده)، 7 مقاله کنفرانس و 1 فصل کتاب اولین نویسنده شده است. طبق گفته Google Sc،lar نیز این انتشارات در مجموع 13 بار مورد استناد قرار گرفته اند.

بنابراین، مشتری ما به مدت 17 سال تحقیقاتی را که مستقیماً با تلاش پیشنهادی خود مرتبط است، دنبال کرده است که در طی آن کار او توسط 2 منبع اصلی، ی،ی و، علوم تحقیقات و فناوری ایران و پژوهشگاه نیرو ایران تأمین مالی شده است. این سرمایه‌ها نشان می‌دهند که کار او برای جامعه علمی در کل ارزشمند است.

بنابراین، وقتی تایید او به دست آمد، ما از این پیروزی خوشحال شدیم. ما برای مشتری خود آرزوی بهترین ها را داریم و مشتاقانه منتظر همکاری های بیشتر با او هستیم.


گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی (Chen Immigration Law Associates) یک شرکت حقوقی مهاجرتی ایالات متحده است که به نمایندگی از شرکت ها، مؤسسات تحقیقاتی و افراد از تمام 50 ایالت ایالات متحده در مورد درخواست های مهاجرت I-140 اختصاص دارد. ما در دادخواست مهاجرت مبتنی بر اشتغال تخصص داریم و دارای سابقه ثابت شده در میزان موفقیت بالا برای دسته‌های: EB2-NIW (معافیت ملی)، EB1-A (بیگانه توانایی فوق‌العاده)، EB1-B (محقق/استاد برجسته) و O-1 (بیگانه از توانایی فوق العاده).

ده هزار تاییدیه I-140 ما بینش بی سابقه ای از روند داوری USCIS ارائه می دهد

با تایید بیش از 16000 پرونده EB-1A، EB-1B، EB-2 NIW و O-1، ما اطلاعات دست اولی در مورد روشی که USCIS در مورد پرونده های I-140 قضاوت می کند، داریم. از آنجایی که USCIS به طور مداوم استانداردهای داوری خود را برای دسته‌های EB-1A، EB-1B و EB-2 NIW تغییر می‌دهد، پایگاه داده عظیم شرکت ما از پرونده‌های موفق، بینش بی‌سابقه‌ای را در مورد روند قضاوت USCIS به شما می‌دهد. ما به دقت داده‌ها را برای همه پرونده‌های خود تجزیه و تحلیل می‌کنیم و نتایج تحلیل‌های خود را برای ارائه مشاوره‌های به‌روز به مشتریان و تطبیق استراتژی‌هایمان به‌گونه‌ای اعمال می‌کنیم که با چشم‌انداز دائماً در حال تغییر قانون مهاجرت در ایالات متحده مطابقت داشته باشیم. ما همیشه به به روز رس، ها، استراتژی ها و اطلاعات مهم دسترسی خواهید داشت تا بتو،د آگاهانه ترین تصمیمات را در مورد پرونده خود بگیرید.

ما به صدها و هزاران مشتری با مدارک و سوابق مشابه شما کمک کرده ایم

با تعداد بسیار زیاد درخواست‌های موفق ما، صرف نظر از اعتبار شما، صرف نظر از سابقه و زمینه تخصصی شما، بدون توجه به وضعیت ویزا یا ملیت شما، به احتمال زیاد به صدها یا حتی هزاران مشتری مانند شما کمک کرده‌ایم. مشتریان ما معمولاً از درک ما از تحقیقات و کار آنها تحت تأثیر قرار می گیرند. بینش و درک ما از این واقعیت ناشی می‌شود که قبلاً پرونده‌های زیادی را با ،اصری مشابه پرونده شما رسیدگی کرده‌ایم، و این به ما کمک می‌کند بهترین استراتژی‌ها را برای هر دادخواست فردی طراحی کنیم.

ا،ریت زیادی از مشتریان به دلیل ارجاع به ما مراجعه ،د

برای سال‌ها، شرکت ما مشتریان جدیدی را صرفاً بر اساس تبلیغات شفاهی، توصیه‌ها و تجربیات همکاری مثبتی که دوستان و خانواده‌شان با آنها به اشتراک گذاشته‌اند جذب کرده است. ما به شهرت خود افتخار می کنیم و سخت تلاش می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجربه ای از برنامه گرین کارت را ارائه می دهیم که مشتریان ما از به اشتراک گذاشتن آن با دوستان و همکاران خود خوشحال هستند. به این ترتیب موارد تایید شده ما از 600 مورد در سال 2013 به بیش از 3500 مورد در سال 2019 افزایش یافت.


برای مشاهده نظرات و تاییدیه های بیشتر مشتریان، لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید:

توصیفات مشتری

اعلامیه های تایید

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود اینجا را کلیک کنید


کپی رایت © گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی – WeGreened.com، کلیه حقوق محفوظ است.

  • علوم کامپیوتر (اینترنت، فناوری اطلاعات، مهندسی کامپیوتر)
  • مه


منبع: https://www.wegreened.com/blog/niw/success-stories-an-iranian-researcher-in-computer-science-wins-niw-status-wit،ut-rfe-thanks-to-our-teams-efforts/