دسته‌ها
اخبار

داستان‌های موفقیت: یک استادیار اقتصاد از مصر سفر تأیید NIW خود را با ارتقای پردازش برتر و کار تیمی ما تسریع می‌کند.


گواهی مشتری:

“فقط می خواستم بگویم از کمک شما در این مورد بسیار سپاسگزارم.”


در 15 فوریههفتم، سال 2023، ما یک تاییدیه دیگر EB-2 NIW (معافیت ملی) برای یک استادیار در رشته اقتصاد (اعلامیه تایید) دریافت کردیم.


زمینه عمومی: اقتصاد

سمت در زمان تشکیل پرونده: استادیار

محل اقامت در زمان تشکیل پرونده: نیویورک

تاریخ اطلاعیه تایید: 15 فوریههفتم، 2023

زمان پردازش: 1 ماه، 18 روز (پریمیوم پردازش درخواست شده)


خلاصه پرونده:

هر زمان که درخواست ویزای مهاجرتی یا غیرمهاجرتی را از مشتری دریافت می‌کنیم، مطمئن می‌شویم که مشتری از ا،امات این دسته مطلع است و پس از امضای نگهدارنده، شروع به جمع‌آوری اطلاعات از مدارک او می‌کنیم. بنابراین هنگامی که مشتری از مصر در مورد درخواست EB2-NIW (معافیت از منافع ملی) از ما کمک خواست، ما همان مسیر را برای موفقیت او در پیش گرفتیم. تیم ما با توضیح جزئیات پرونده برای او شروع به جمع آوری داده های زیر برای دادخواست او کرد:

  • ما متوجه شدیم که او استادیار اقتصاد بود و مدرک دکترا داشت. در آن زمان در منطقه
  • ما متوجه شدیم که تلاش پیشنهادی او به ،وان یک متخصص این بود که روی تحقیق خود در توسعه و استفاده از ابزارهای تحلیلی جدید برای مطالعه مجموعه داده‌های اداری بزرگ و منابع داده بی‌درنگ جایگزین برای اندازه‌گیری نابرابری و تحولات بازار کار در زمان واقعی کار کند. اطلاع رس، به سیاست های کلان اقتصادی و بازتوزیع ،ت.
  • تلاش تحقیقاتی او از اهمیت زیادی برخوردار بود زیرا به سمت ،یب شاخص های اقتصادی در زمان واقعی در هر دو “اکنون” (به ،وان مثال، ع، های فوری از فعالیت اقتصادی فعلی) و روندهای پیش بینی هدایت می شود.
  • این تلاش همچنین پیامدهای گسترده ای برای ایالات متحده داشت، جایی که به گفته مرکز رشد عادلانه واشنگتن، انتشار مکرر و به موقع داده های اقتصادی تفکیک شده، هم پیش بینی اقتصادی و هم سیاست گذاری عمومی را بهبود می بخشد. کار او همچنین برای تصمیم گیرندگان بخش خصوصی در تمام زمینه های اقتصاد ایالات متحده و همچنین برای مقامات منتخب و سیاست گذاران ،تی ارزش زیادی داشت. داده‌های بیشتر (و به‌موقع) برای اقتصاددانان در لحظه‌های سریع بحران ارزشمند است و «در شرایط عادی اقتصادی به همان اندازه جالب خواهد بود».
  • به دلیل ارزش ملی آشکار، تحقیقات او با بودجه مرکز رشد عادلانه واشنگتن حمایت شد.
  • او نه تنها تا به امروز 6 بررسی را تکمیل کرده بود، بلکه تحقیقات او منجر به 5 مقاله در مجلات با داوری همتا شد (همه آنها برای اولین بار نوشته شده بودند). در همان زمان، طبق گفته Google Sc،lar، انتشارات او در مجموع 19 بار مورد استناد قرار گرفته بود.
  • به همین دلیل است که او همچنین 4 توصیه نامه از کارشناسان دریافت کرد که ارزش کار او برای ایالات متحده را تأیید می کرد.

همه این عوامل به همراه این واقعیت که او تحقیقاتی را که مستقیماً با تلاش پیشنهادی او برای مطالعه مجموعه داده‌های اداری بزرگ و داده‌های بی‌درنگ به مدت 5 سال مرتبط است، به او کمک کرد تا بدون RFE تأییدیه را دریافت کند. ارتقای پردازش برتر نیز به او در فرآیند تأیید کمک کرد. ما خوشحالیم که او توانست تنها در 8 روز پس از تشکیل پرونده پرمیوم پردازش خود، تأییدیه را دریافت کند.

شرکت ما از او برای انتخاب ما تشکر می کند و برای او بهترین ها را برای آینده اش آرزو می کند.


گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی (Chen Immigration Law Associates) یک شرکت حقوقی مهاجرتی ایالات متحده است که به نمایندگی از شرکت ها، مؤسسات تحقیقاتی و افراد از تمام 50 ایالت ایالات متحده در مورد درخواست های مهاجرت I-140 اختصاص دارد. ما در دادخواست مهاجرت مبتنی بر اشتغال تخصص داریم و دارای سابقه ثابت شده در میزان موفقیت بالا برای دسته‌های: EB2-NIW (معافیت ملی)، EB1-A (بیگانه توانایی فوق‌العاده)، EB1-B (محقق/استاد برجسته) و O-1 (بیگانه از توانایی فوق العاده).

ده هزار تاییدیه I-140 ما بینش بی سابقه ای از روند داوری USCIS ارائه می دهد

با تایید بیش از 16000 پرونده EB-1A، EB-1B، EB-2 NIW و O-1، ما اطلاعات دست اولی در مورد روشی که USCIS در مورد پرونده های I-140 قضاوت می کند، داریم. از آنجایی که USCIS به طور مداوم استانداردهای داوری خود را برای دسته‌های EB-1A، EB-1B و EB-2 NIW تغییر می‌دهد، پایگاه داده عظیم شرکت ما از پرونده‌های موفق، بینش بی‌سابقه‌ای را در مورد روند قضاوت USCIS به شما می‌دهد. ما به دقت داده‌ها را برای همه پرونده‌های خود تجزیه و تحلیل می‌کنیم و نتایج تحلیل‌های خود را برای ارائه مشاوره‌های به‌روز به مشتریان و تطبیق استراتژی‌هایمان به‌گونه‌ای اعمال می‌کنیم که با چشم‌انداز دائماً در حال تغییر قانون مهاجرت در ایالات متحده مطابقت داشته باشیم. ما همیشه به به روز رس، ها، استراتژی ها و اطلاعات مهم دسترسی خواهید داشت تا بتو،د آگاهانه ترین تصمیمات را در مورد پرونده خود بگیرید.

ما به صدها و هزاران مشتری با مدارک و سوابق مشابه شما کمک کرده ایم

با تعداد بسیار زیاد درخواست‌های موفق ما، صرف نظر از اعتبار شما، صرف نظر از سابقه و زمینه تخصصی شما، بدون توجه به وضعیت ویزا یا ملیت شما، به احتمال زیاد به صدها یا حتی هزاران مشتری مانند شما کمک کرده‌ایم. مشتریان ما معمولاً از درک ما از تحقیقات و کار آنها تحت تأثیر قرار می گیرند. بینش و درک ما از این واقعیت ناشی می‌شود که قبلاً پرونده‌های زیادی را با ،اصری مشابه پرونده شما رسیدگی کرده‌ایم، و این به ما کمک می‌کند بهترین استراتژی‌ها را برای هر دادخواست فردی طراحی کنیم.

ا،ریت زیادی از مشتریان به دلیل ارجاع به ما مراجعه ،د

برای سال‌ها، شرکت ما مشتریان جدیدی را صرفاً بر اساس تبلیغات شفاهی، توصیه‌ها و تجربیات همکاری مثبتی که دوستان و خانواده‌شان با آنها به اشتراک گذاشته‌اند، جذب کرده است. ما به شهرت خود افتخار می کنیم و سخت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجربه ای از برنامه گرین کارت را ارائه می دهیم که مشتریان ما خوشحال می شوند با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارند. به این ترتیب موارد تایید شده ما از 600 مورد در سال 2013 به بیش از 3500 مورد در سال 2019 افزایش یافت.


برای مشاهده نظرات و تاییدیه های بیشتر مشتریان، لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید:

توصیفات مشتری

اعلامیه های تایید

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود اینجا را کلیک کنید


کپی رایت © گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی – WeGreened.com، کلیه حقوق محفوظ است.

  • اقتصاد (،ب و کار، مالی)
  • مه


منبع: https://www.wegreened.com/blog/niw/success-stories-an-،istant-professor-of-economics-from-egypt-expedites-her-niw-approval-journey-with-premium-processing-upgrade-and-our-teamwork/