دسته‌ها
اخبار

داستان‌های موفقیت: تیم ما در NAILG به یک دانشمند پژوهشی از تایوان که در زمینه هواشناسی کار می‌کند کمک می‌کند تا تأییدیه NIW را به سرعت بدون RFE دریافت کند.


گواهی مشتری:

“از همه کمک های حرفه ای شما در زمینه آماده سازی درخواست I-140 من بسیار متش،، و مهمتر از همه … من بیش از 100٪ از چیزی که شما ارائه کرده اید راضی هستم، و قطعاً هر زمان که فرصتی داشته باشم به شما توصیه خواهم کرد.”


در 6 آوریلهفتمدر سال 2022، ما یک تاییدیه دیگر EB-2 NIW (معافیت از منافع ملی) برای یک دانشمند پژوهشگر در زمینه هواشناسی (اعلامیه تایید) دریافت کردیم.


زمینه عمومی: هواشناسی

سمت در زمان تشکیل پرونده: دانشمند پژوهشگر

کشور مبدا: تایوان

کشور محل اقامت در زمان تشکیل پرونده: اوکلاهما

تاریخ اطلاعیه تایید: 6 آوریلهفتم، 2022

زمان پردازش: 3 ماه و 15 روز


خلاصه پرونده:

مشتری ما NIW (National Interest Waiver) که اهل تایوان است، در زمینه هواشناسی متخصص بود. از آنجایی که NIW از پیشنهادهای شغلی دائمی و گواهی کار برای آن دسته از افراد مستعدی که به دلیل کارشان برای ایالات متحده با ارزش هستند چشم پوشی می کند، ما نشان دادیم که تلاش پیشنهادی مشتری ما این بود که به توسعه تکنیک های کاملاً جدید و پیشرفته شبیه سازی داده ها با استفاده از داده های مشاهده ای مدرن ادامه دهیم. (به ،وان مثال، رادار آب و هوا) برای سیستم های پیش بینی عملیاتی ملی. او می خواست دقت پیش بینی های آب و هوای خطرناک را بهبود بخشد و خسارات ج، و مالی را کاهش دهد. این بدان م،ی بود که کار او برای زندگی آمریکایی ها و همچنین اقتصاد ارزشمند بود.

بنابراین، در حالی که نامه دادخواست او را آماده می‌کردیم، نشان دادیم که او پیش‌بینی آب و هوای قوی‌تری را امکان‌پذیر می‌کند، از جمله دقت بیشتر و زمان طول،‌تر پیش‌بینی‌های آب‌وهوای شدید، در نتیجه آمادگی بهتر و تلفات کمتر در اثر رویدادهای شدید آب‌وهوایی را ممکن می‌سازد. و بنابراین تحقیقات او از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا برای بهبود پیش بینی طوفان های شدید و سایر رویدادهای آب و هوایی ضروری است. به همین دلیل است که کار او با بودجه و، بازرگ، ایالات متحده حمایت شده است.

از سوی دیگر، ما توانستیم نشان دهیم که وی تا به امروز حداقل 5 بررسی را تکمیل کرده و دو مقاله در مجلات با داوری همتا (یکی از آنها اولین نویسنده)، چهار چکیده کنفرانس و یک پایان نامه منتشر کرده است. این نشریات نیز طبق گفته Google Sc،lar در مجموع 39 بار مورد استناد قرار گرفته اند. همه این دستاوردهای تحصیلی به همراه 10 سال خدمت طول، او در این حوزه به قضاوت او کمک زیادی کرد. آماده سازی پرونده ما نیز کارها را تسریع کرد و توانستیم تأییدیه NIW او را فقط در 3 ماه و 15 روز دریافت کنیم. ما از اینکه با او کار کرده ایم سپاسگزاریم و برای او در تلاش های آینده اش آرزوی موفقیت داریم.


گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی (Chen Immigration Law Associates) یک شرکت حقوقی مهاجرتی ایالات متحده است که به نمایندگی از شرکت ها، مؤسسات تحقیقاتی و افراد از تمام 50 ایالت ایالات متحده در مورد درخواست های مهاجرت I-140 اختصاص دارد. ما در دادخواست مهاجرت مبتنی بر اشتغال تخصص داریم و دارای سابقه ثابت شده در میزان موفقیت بالا برای دسته‌های: EB2-NIW (معافیت ملی)، EB1-A (بیگانه توانایی فوق‌العاده)، EB1-B (محقق/استاد برجسته) و O-1 (بیگانه از توانایی فوق العاده).

ده هزار تاییدیه I-140 ما بینش بی سابقه ای از روند داوری USCIS ارائه می دهد

با تایید بیش از 16000 پرونده EB-1A، EB-1B، EB-2 NIW و O-1، ما اطلاعات دست اولی در مورد روشی که USCIS در مورد پرونده های I-140 قضاوت می کند، داریم. از آنجایی که USCIS به طور مداوم استانداردهای داوری خود را برای دسته‌های EB-1A، EB-1B و EB-2 NIW تغییر می‌دهد، پایگاه داده عظیم شرکت ما از پرونده‌های موفق، بینش بی‌سابقه‌ای را در مورد روند قضاوت USCIS به شما می‌دهد. ما به دقت داده‌ها را برای همه پرونده‌های خود تجزیه و تحلیل می‌کنیم و نتایج تحلیل‌های خود را برای ارائه مشاوره‌های به‌روز به مشتریان و تطبیق استراتژی‌هایمان به‌گونه‌ای اعمال می‌کنیم که با چشم‌انداز دائماً در حال تغییر قانون مهاجرت در ایالات متحده مطابقت داشته باشیم. ما همیشه به به روز رس، ها، استراتژی ها و اطلاعات مهم دسترسی خواهید داشت تا بتو،د آگاهانه ترین تصمیمات را در مورد پرونده خود بگیرید.

ما به صدها و هزاران مشتری با مدارک و سوابق مشابه شما کمک کرده ایم

با تعداد بسیار زیاد درخواست‌های موفق ما، مهم نیست که چه اعتباری دارید، بدون توجه به سابقه و زمینه تخصصی شما، بدون توجه به وضعیت ویزا یا ملیت شما، به احتمال زیاد به صدها یا حتی هزاران مشتری مانند شما کمک کرده‌ایم. مشتریان ما معمولاً از درک ما از تحقیقات و کار آنها تحت تأثیر قرار می گیرند. بینش و درک ما از این واقعیت ناشی می‌شود که قبلاً پرونده‌های زیادی را با ،اصری مشابه پرونده شما رسیدگی کرده‌ایم، و این به ما کمک می‌کند بهترین استراتژی‌ها را برای هر دادخواست فردی طراحی کنیم.

ا،ریت زیادی از مشتریان به دلیل ارجاع به ما مراجعه ،د

برای سال‌ها، شرکت ما مشتریان جدیدی را صرفاً بر اساس تبلیغات شفاهی، توصیه‌ها و تجربیات همکاری مثبتی که دوستان و خانواده‌شان با آنها به اشتراک گذاشته‌اند، جذب کرده است. ما به شهرت خود افتخار می کنیم و سخت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجربه ای از برنامه گرین کارت را ارائه می دهیم که مشتریان ما خوشحال می شوند با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارند. به این ترتیب موارد تایید شده ما از 600 مورد در سال 2013 به بیش از 3500 مورد در سال 2019 افزایش یافت.


برای مشاهده نظرات و تاییدیه های بیشتر مشتریان، لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید:

توصیفات مشتری

اعلامیه های تایید

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود اینجا را کلیک کنید


کپی رایت © گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی – WeGreened.com، کلیه حقوق محفوظ است.

  • هواشناسی (Agrometeorology)
  • مه


منبع: https://www.wegreened.com/blog/niw/success-stories-our-team-at-nailg-helps-a-research-scientist-from-taiwan-working-in-meteorology-win-niw-approval-quickly-wit،ut-rfe/