دسته‌ها
اخبار

بهترین راه های مهاجرت به کانادا از هند در سال 2023


نکات مهاجرتی تازه واردان به کانادا

  • صفحه اصلی
  • وبلاگ
  • بهترین راه های مهاجرت به کانادا از هند در سال 2023

تاریخ انتشار: 8 فوریه 2023


نویسنده: سامانتا ایوانز

گزینه های مهاجرتی زیادی برای اتباع هندی وجود دارد که به دنبال اقامت دائم در کانادا هستند. در واقع، اتباع هندی تقریباً به حساب می آیند یک سوم از تمام ،نان دائمی جدید کانادا در سال های گذشته. در این پست بهترین روش های مهاجرت به کانادا از هندوستان را امروز بیان می کنیم.

ارزیابی رایگان

کانادا از دیرباز مقصدی محبوب برای اتباع هندی بوده است. تعداد هندی هایی که اقامت دائم کانادا را دریافت کرده اند در سال های اخیر رو به افزایش بوده است. در سال 2021، نزدیک به 100000 ،ن دائمی جدید کانادا از هند مهاجرت ،د.

در حالی که یک کارگر ماهر هندی به طور بالقوه می تواند قبل از اخذ اقامت دائم در ایالات متحده چندین دهه صبر کنید، سیستم مهاجرت کانادا به کارگران ماهر این امکان را می دهد که در صورت واجد شرایط بودن برای یک برنامه، مستقیماً برای اقامت دائم درخواست دهند. در صورت اعطای اقامت دائم، به فرد حق زندگی و کار در هر نقطه از کانادا و همچنین دسترسی به خدمات بهداشتی و اجتماعی همگ، کانادا داده می شود.

در اینجا چهار مورد از ساده ترین راه ها برای اتباع هند برای اخذ اقامت دائم کانادا آورده شده است:

ا،پرس اینتری – کارگر ماهر فدرال

جریان کارگر ماهر فدرال (FSW) برای ،، است که حداقل یک سال سابقه کار ماهر دارند. این بسیار رقابتی است و از سیستم پیچیده رتبه بندی جامع استفاده می کند تا به همه متقاضیان امتیاز مبتنی بر امتیاز بدهد. فقط رقابتی ترین متقاضیان برای مهاجرت انتخاب می شوند.

در سال 2021 بالای 50% از کل دعوت نامه ها از طریق ا،پرس اینتری برای اتباع هند صادر شد، بیشتر تحت جریان کارگر ماهر فدرال.

امتیاز سیستم رتبه بندی جامع خود را با استفاده از ماشین حساب امتیاز CRS Ca،im مح،ه کنید.

برنامه های نامزد است، (PNP)

هر یک از سیزده استان و منطقه کانادا برنامه های مهاجرتی خود را اجرا می کنند که برنامه های نامزد است، یا PNP نامیده می شوند. از آنجایی که استان ها دارای جمعیت و اقتصاد متفاوتی هستند، برنامه های مهاجرتی آن ها منحصر به فرد است و متن، با نیازهای اقتصادی و جمعیتی آنها ساخته شده است.

PNP ها یک گزینه محبوب هستند زیرا می توانند سریع ترین مسیر برای اقامت دائم کانادا برای داوطلب، باشند که فاقد امتیاز CRS کافی برای دریافت ITA هستند.

مهاجرت از طریق یک برنامه نامزد است، بخش بزرگی از کل مهاجرت اقتصادی کانادا را تشکیل می دهد. از مجموع 232500 مهاجر اقتصادی که برای سال 2021 هدف گذاری شده بود، 80800 نفر برای ،، که تحت برنامه نامزد است، درخواست می ،د رزرو شده بود. در واقع، در سال 2021، کانادا سه برابر بیشتر از سال 2020 در قرعه کشی های ا،پرس انتری مخصوص PNP دعوت نامه صادر کرد.

کارگر ماهر کبک (QSW)

استان کبک برنامه مهاجرت کارگران ماهر خود را اجرا می کند. برنامه کارگران ماهر کبک (QSW) یک برنامه مهاجرتی است که توسط استان کبک برای کاندیداهایی اجرا می شود که دارای تجربه کاری ماهر هستند و می توانند به ،وان اعضای نیروی کار کمک های پایداری به اقتصاد کبک داشته باشند.

مشابه ا،پرس اینتری، کاندیداها با استفاده از یک سیستم امتیاز رتبه بندی می شوند و سپس از کاندیداهای خاصی دعوت می شود که درخواست دهند.

مجوزهای کار / نقل و انتقالات درون شرکتی

برخی از اتباع هندی ممکن است واجد شرایط مجوز کار کانادا باشند. اغلب برای دریافت مجوز کار به یک پیشنهاد شغلی نیاز است. با این حال، یک استثنای قابل توجه در این مورد برای نقل و انتقالات درون شرکتی است.

اگر کارفرمای شما بخشی از یک شرکت چندملیتی با دفاتر در کانادا باشد، ممکن است واجد شرایط انتقال به دفتری در کانادا، بدون کاغذبازی زیاد باشید!

حمایت خانواده

اگر یکی از بستگان واجد شرایط زندگی در کانادا دارید، ممکن است واجد شرایط حمایت مالی ک، خانواده باشید. کانادا برنامه های مهاجرتی متعددی را ارائه می دهد که به کانادایی ها این فرصت را می دهد تا از اعضای خانواده خود به کانادا حمایت مالی کنند.

از صفحه حمایت مالی ما دیدن کنید تا درباره گزینه های خود برای حمایت مالی از یکی از بستگان از هند به کانادا بیشتر بد،د.

تحصیل در کانادا

ارقام از هند و، امور خارجه نشان داد که اتباع هندی بیشتر از ایالات متحده آمریکا را برای تحصیل در کانادا انتخاب می کنند. یکی از دلایلی که بسیاری از اتباع هندی برای تحصیل در کانادا انتخاب می کنند، گزینه های فراوان برای کار در طول تحصیل و بعد از تحصیل است. پس از تکمیل مدارک کانادایی، فرصت های مهاجرتی زیادی برای اقامت دائم وجود دارد که در اختیار فارغ التحصیلان بین المللی قرار می گیرد. بسیاری از برنامه های مهاجرتی کانادا به مقدار مشخصی از تجربه کاری ماهر نیز نیاز دارند. خوشبختانه ا،ر فارغ التحصیلان بین المللی در کانادا واجد شرایط درخواست مجوز کار پس از فارغ التحصیلی هستند، این مجوز به فارغ التحصیلان بین المللی اجازه می دهد تا در هر نقطه از کانادا کار کنند و این تجربه کاری ارزشمند را ،ب کنند.

اگر شما علاقه مند به یادگیری نحوه مهاجرت به کانادا از هند هستید، ما می تو،م کمک کنیم! امروز با تکمیل ارزیابی آنلاین رایگان ما شروع کنید و یکی از اعضای تیم ما برای بحث در مورد گزینه های شما با شما تماس خواهد گرفت!

ارزیابی رایگان مهاجرت


منبع: https://www.ca،im.com/blog/best-ways-to-immigrate-to-ca،a-from-india/