دسته‌ها
اخبار

USCIS بیشتر از همیشه برای بررسی برنامه ها زمان می برد


بررسی درخواست‌ها نسبت به گذشته بیشتر از گذشته طول می‌کشد. داده های جدید ،ت.

در آنها پیشنهاد ساختار هزینه اخیر، که قرار است هزینه ها را برای تقریباً هر دسته ویزا به شدت افزایش دهد، USCIS داده های فعلی را در مورد “ساعت در هر تکمیل برای پردازش فرم ها” آژانس منتشر کرد. این گزارش کاهش شدید کارایی را نشان می‌دهد، به طوری که بررسی 82 درصد از فرم‌ها برای داوران USCIS بیشتر طول می‌کشد. در نتیجه، زمان‌های بررسی کمتر به‌طور قابل‌توجهی به عقب‌افتادگی گسترده درخواست‌های USCIS کمک می‌کند – فرم‌هایی که اکنون بررسی آنها بیشتر طول می‌کشد. 86 درصد از عقب ماندگی فعلی را تشکیل می دهد.

یکی از دلایل اصلی کاهش زمان بررسی این است که فرم های مهاجرت به طور قابل توجهی در طول دو دهه گذشته افزایش یافته است. کمتر از 200 صفحه در سال 2003 به بیش از 700 صفحه در کل در سال 2023. به طور کلی، 93 درصد از فرم های USCIS در طول رشد کرده اند از زمان معرفی آنها

با افزایش طول و پیچیدگی هر فرم، داوران USCIS باید زمان بیشتری را برای هر درخواست صرف کنند. فرم‌های طول،‌تر همچنین منجر به مصاحبه‌های ویزا طول،‌تر می‌شود، زیرا افسران مصاحبه اطلاعات بیشتری را برای بررسی و تأیید با متقاضی ارائه کرده‌اند.

انگیزه های اخیر USCIS برای دیجیتالی ، فرآیند مهاجرت نیز به طور غیرمستقیم روند بررسی درخواست را کندتر می کند. از آنجایی که آژانس تشکیل پرونده‌های آنلاین بیشتری را تشویق می‌کند، بازبین‌ها در تلاش برای ادامه دادن هستند. برای بسیاری از داور، که برای بررسی فرم‌های کاغذی طول، آموزش دیده‌اند، بازبینی همان فرم‌ها و اسناد پشتیبان به صورت دیجیتالی دشوار است.

عواقب ناکارآمدی زمان بررسی USCIS خیره کننده است. برآوردها نشان می دهد که اکنون تقریباً طول خواهد کشید 10 میلیون نفر ساعت کار ، از طریق بک لاگ ویزای موجود — 3.3. میلیون ساعت بیشتر از زم، که داوران با سرعت قبلی خود مرور می ،د.


منبع: https://www.boundless.com/blog/uscis-long-review-times/