دسته‌ها
اخبار

OFLC برای اجرای فرم جدید ETA 9089 برای شرکت حقوقی PERM – Murthy


08 مه 2023

اداره گواهینامه کار خارجی (OFLC) به زودی پذیرش فرم ETA 9089، درخواست گواهی اشتغال دائم (PERM) را از طریق سیستم بایگ، آنلاین PERM قدیمی متوقف خواهد کرد، و در عوض تمام این درخواست ها را م،م می کند که از طریق دروازه درخواست کار خارجی ارسال شوند. سیستم (FLAG). به طور خاص، پرونده‌های PERM که پس از 15 مه 2023، در ساعت 6:59 بعد از ظهر EST ارسال می‌شوند، باید از FLAG استفاده کنند. سیستم تجدید نظر شده در ساختار و ماهیت با فرم بازنشسته ETA 9089 متفاوت است و یک فرآیند ساده برای تکمیل فرم جدید ETA 9089 ارائه می دهد.

صفحه اصلی جدید برای فرم ETA 9089 در سیستم FLAG

همانطور که گفته شد، پس از 15 می 2023، ETA 9089 باید از طریق FLAG ارسال شود، همان سیستمی که در حال حاضر برای درخواست تعیین دستمزد غالب از و، کار ایالات متحده (DOL) استفاده می شود. فرم جدید ETA 9089 به تعیین دستمزد رایجی که قبلاً برای موقعیت PERM ارسال شده است مرتبط می شود و فیلدهای خاصی را به صورت خودکار پر می کند.

تا زم، که OFLC پذیرش فرم اصلاح شده ETA 9089 را برای ارسال در 16 مه 2023 آغاز کند، پرونده‌کنندگان می‌توانند به فرم جدید دسترسی داشته باشند و ممکن است شروع به ایجاد و مرحله‌بندی برنامه‌های کاربردی کنند. OFLC دو وبینار را در 19 و 20 آوریل 2023 برگزار کرد تا به فرم جدید و فرآیند بایگ، سیستم FLAG آموزش دهد. وبینارها ضبط شد و در دسترس عموم است. به‌علاوه، OFLC پیش‌نمایش‌های واترمارکی از فرم اصلاح‌شده و پیوست‌های آن را ارسال کرده است تا فایل‌کنندگان بتوانند با نسخه جدید فرم آشنا شوند.

تغییرات قابل توجه در فرم ETA 9089

نسخه اصلاح شده فرم ETA 9089 هم از نظر ساختاری و هم از نظر ماهیت با نسخه بازنشسته متفاوت است. از نظر ساختاری، بسیاری از زمینه‌های اطلاعاتی که از فرم قبلی منتقل شده‌اند، به گونه‌ای متفاوت تنظیم شده‌اند و اطلاعات مربوط به زمینه‌های خاص باید با استفاده از ضمیمه‌ها وارد شوند (مثلاً مدرک تحصیلی و/یا تجربه یک کارمند، مکان محل کار). در اصل، فرم جدید اطلاعات بیشتری در مورد کارفرمای حامی، سوابق کارمند خارجی و صلاحیت/ها برای این موقعیت درخواست می‌کند و از یک کارفرما می‌خواهد که ضرورت ،ب‌وکار را توضیح دهد اگر حداقل شرایط کارفرما برای موقعیت پیشنهادی از آنچه DOL معتقد است بیشتر باشد. استاندارد یا “عادی” است.

نتیجه

اگر چه فرم جدید و اصلاح شده ETA 9089 به همین منظور عمل می کند، فایل کننده ها باید با فرم جدید قبل از اجرایی شدن آن آشنا شوند. همانطور که بسیاری می دانند، PERM اولین مرحله برای به دست آوردن وضعیت اقامت دائم در ایالات متحده برای ا،ر موارد مهاجرت مبتنی بر اشتغال است. از این رو پیروی از قو،ن برای موفقیت نهایی پرونده بسیار مهم است.

حق چاپ © 2023، مؤسسه حقوقی مورتی. تمامی حقوق محفوظ است


منبع: https://www.murthy.com/2023/05/08/oflc-to-implement-new-form-eta-9089-for-perm/