دسته‌ها
اخبار

EAD در مقابل H-1B | مزایا و معایب برای گرفتن تصمیم درست


در سطح جه،، یک هدف بسیار مورد توجه، کار در ایالات متحده است. راه های متعددی برای کمک به نیروی کار آمریکا وجود دارد، و EAD و H-1B دو هستند. دانستن اینکه این دو ابزار مهاجرت چگونه با هم ارتباط دارند می تواند برای تلاش شما برای کار در ایالات متحده حیاتی باشد در اینجا مزایا و معایب EAD در مقابل H-1B وجود دارد که به شما کمک می کند تا تصمیم درستی بگیرید و در مورد تفاوت های اساسی بین آن ها بیاموزید. دو

تفاوت EAD در مقابل H-1B: مزایا و معایب

مهم‌ترین تفاوت بین EAD و H-1B این است که EAD برای خارجی‌هایی که ویزای غیر مهاجرتی دارند، به‌طور جدی تاییدیه کار در ایالات متحده است. از سوی دیگر، H-1B یک ویزای مهاجرتی است که به خارجی ها اجازه می دهد برای یک کارفرمای خاص کار کنند و در نهایت برای اقامت دائم قانونی درخواست دهند.

اکنون که تفاوت اساسی بین H-1B و EAD را درک کردیم، آنها مزایا و معایبی دارند.

مزایای H-1B

 • مدت اعتبار تا شش سال
 • طیف گسترده ای از نامزدهای واجد شرایط
 • به همسر و افراد تحت تکفل اجازه می دهد در ایالات متحده زندگی و کار کنند
 • هزینه های اجباری بر عهده ذینفع نیست
 • زمان پردازش به طور متوسط ​​شش ماهه با امکان تسریع آن تا 15 روز می باشد

معایب H-1B

 • ا،ر دادخواست‌ها محدود به قرعه‌کشی سالانه می‌شوند و شانس دریافت ویزا را کاهش می‌دهند و بازه زم، دریافت ویزا را محدود می‌کنند.
 • فرآیند به دست آوردن H-1B پیچیده تر است
 • شما باید در یک موقعیت تخصصی کار کنید
 • شما باید حداقل مدرک لیسانس مرتبط با آن موقعیت را داشته باشید

مزایای EAD

 • تنها با یک فرم برای ارسال آن، به راحتی می تو،د آن را دریافت کنید
 • محدود به یک کلاه یا قرعه کشی سالانه نیست
 • شما نیازی به کار در یک موقعیت تخصصی ندارید
 • شما به هیچ سطح تحصیلی خاصی نیاز ندارید

معایب EAD

 • به طور معمول فقط برای دو سال معتبر است
 • فقط برای موارد خاص مهاجرت در دسترس است
 • به همسر یا افراد تحت تکفل اجازه نمی دهد در ایالات متحده کار کنند
 • هزینه تشکیل پرونده به عهده ذینفع می باشد
 • زمان پردازش حداقل 3 ماه است و هیچ راهی برای تسریع در فرآیند وجود ندارد

H4 EAD در مقابل H1B: آیا یکی بهتر از دیگری است؟

در ماه مه 2015، و، امنیت داخلی سیاستی را معرفی کرد که به برخی از دارندگان ویزای H4 (همسران کارگران H1B) اجازه می دهد برای مجوز استخدام درخواست دهند. این تسکین بزرگی برای هزاران مهاجر تحصیل کرده و ماهر بود که به همراه همسران H1B خود در ایالات متحده بودند اما در انتظار تایید گرین کارت همسر خود قادر به کار نبودند. با این حال، همه همسران دارای وضعیت H4 واجد شرایط برای آنها نیستند. آنهایی که دارند باید درخواست I-140 تایید شده یا PERM یا I-140 معلق برای بیش از 365 روز داشته باشند و همچنین H1B آنها از سقف شش ساله گذشته است. همانطور که قبلا ذکر شد، مجوز کار

تحصیل دارندگان ویزای h4

اعتبار ع،

دفتر ما گاهی اوقات توسط ،، که از قبل وضعیت H1B دارند از آنها می پرسند که آیا بهتر است روی H4 EAD کار کنند یا از H1B خود استفاده کنند. در حالی که پاسخ تا حد زیادی به شرایط شخصی شما بستگی دارد، در زیر برخی از جوانب مثبت و منفی آورده شده است.

یکی از مزایای دریافت H4 EAD این است که هزینه آن معمولاً کمتر از انجام فرآیند دادخواست H1B است. یکی دیگر از موارد مثبت این است که H4 EAD نیاز به دستمزد رایج را که همراه با H1B ارائه می شود، ندارد. علاوه بر این، اگر قصد دارید مرخصی بگیرید یا شکافی در کار داشته باشید، H4 EAD در مقایسه با H1B انعطاف‌پذیرتر است. در نهایت، شما محدود به کدام موقعیت شغلی یا حقوق با H4 EAD نیستید. اگر نیاز به تغییر کارفرما دارید، انعطاف پذیری H4 EAD برتر است.

یکی از مزایای اصلی H1B نسبت به H4 EAD این است که برای مجوز کار به وضعیت کاری همسرتان وابسته نیستید. به ،وان مثال، اگر همسر H1B شما وضعیت خود را از دست بدهد، وضعیت شغلی شما نیز در خطر خواهد بود زیرا به ویزای او بستگی دارد. مزیت دیگر H1B نسبت به H4 EAD این است که H1B اجازه می دهد تا زم، که ،د H1B پرونده و در حال بررسی است، به کار ادامه دهد.

آیا باید از H-1B به EAD سوئیچ کنم؟

جابجایی از H-1B به EAD زم، مفید است که در انتقال به کارفرمای جدید با H-1B خود مشکل دارید یا اگر نمی خواهید مانند H-1B به یک کارفرما وابسته باشید. EAD به شما امکان می دهد برای هر کارفرمایی کار کنید و تغییر آن از H-1B می تواند برای برخی از کارگران خارجی که به این انعطاف نیاز دارند مفید باشد.

به خاطر داشته باشید که برای اینکه بتو،د از H-1B به EAD تغییر دهید، ابتدا باید درخواست دهید و USCIS EAD شما را تأیید کند. فرآیند درخواست بسیار ساده است. شما باید ارسال کنید فرم I-765، مدارک مربوطه را ضمیمه کنید و هزینه تشکیل پرونده را بپردازید. معمولاً ظرف 90 روز پاسخ دریافت خواهید کرد.

EAD در مقابل H-1B

آیا در صورت داشتن EAD به H-1B نیاز دارم؟

اگر در حال حاضر با ویزای H-1B در ایالات متحده کار می کنید، نیازی به دریافت EAD ندارید. اگر زم، که در H-1B هستید EAD دریافت می کنید، وضعیت ویزای H-1B شما خاتمه می یابد. این به این دلیل است که ویزای H-1B شما مختص کارفرما است، در حالی که EAD مجوز کار ویژه کارفرما نیست.

این امر برع، نیز صدق می کند. اگر قبلا EAD دارید، نیازی به درخواست H-1B ندارید. با این حال، از آنجایی که H-1B یک ویزای مهاجرتی است، به این م،ی که شما می تو،د به اقامت دائم قانونی تبدیل شوید، می تواند ارزش دریافت ویزای H-1B را داشته باشد. باز هم، این تصمیم به وضعیت اقامت فعلی شما و ویزایی که با آن وارد ایالات متحده شده اید بستگی دارد

اطلاعات بیشتر درباره H-1B

H-1B یک ویزای غیر مهاجرتی است که به کارگران متخصص اجازه می دهد تا در ایالات متحده کار کنند. متأسفانه، این باعث ایجاد سیستمی شده است که می تواند به دست آوردن آن را دشوار کند.

در اینجا شرایط اساسی مورد نیاز برای واجد شرایط بودن آورده شده است:

 • شما باید یک پیشنهاد شغلی معتبر از یک کارفرمای آمریکایی داشته باشید
 • این شغل باید برای یک موقعیت تخصصی باشد که حداقل به مدرک لیسانس نیاز دارد
 • شما باید آن مدرک لیسانس را داشته باشید

در حالی که اینها ممکن است ساده به نظر برسند، اما باید به نکات ظریفی توجه کنید. به ،وان مثال، USCIS به دقت بررسی می کند که آیا یک موقعیت یک تخصص است یا خیر. کار با یک وکیل مهاجرت می تواند به شما کمک کند بهتر پیش بینی کنید که USCIS در مورد موقعیت شما چه فکر می کند.

نکته دیگری که باید در نظر داشت، رابطه کارفرما و کارمند است. کارفرما باید بتواند وظایف، دستمزد و وضعیت شغلی کارمند را کنترل کند. به همین دلیل، شما نمی تو،د برای ویزای H-1B خود درخواست دهید، و کار ، برای شرکت خودتان ممکن است برای تأیید مشکل باشد.

لاتاری H-1B

اما یک مسئله مهم وجود دارد که باید هنگام بررسی H-1B در مقابل EAD بر آن غلبه کنید: قرعه کشی. با توجه به حجم عظیم درخواست های H-1B که USCIS هر سال دریافت می کند، USCIS یک قرعه کشی سالانه برگزار می کند. در کل فقط 85000 اسلات وجود دارد و با صدها هزار ارسال در هر سال، شانس انتخاب می تواند نسبتاً کم باشد.

مدرک کارشناسی ارشد به شما امکان دسترسی به کلاه کارشناسی ارشد را می دهد که 20000 مورد اول از 85000 اسلات رزرو شده است. اگر واجد شرایط استفاده از کلاه اصلی هستید و درخواست شما انتخاب نشده است، برای یک شات دوم مجدداً در کلاه معمولی وارد می شود. این است تنها راه تا شانس شما برای انتخاب شدن بیشتر شود. قرعه کشی از اول آوریل شروع می شود، بنابراین این اولین زم، است که می تو،د دادخواست شما را ثبت کنید.

اگر USCIS دادخواست شما را انتخاب کند، به آن رسیدگی خواهد کرد. در صورت تایید، می تو،د از اول اکتبر، شش ماه پس از تشکیل پرونده، برای کارفرمای خود کار کنید. اعتبار H-1B در ابتدا برای سه سال با پتانسیل افزایش آن تا شش سال است. اگر USCIS دادخواست شما را در قرعه کشی انتخاب نکند، هزینه های شما را بازپرداخت می کند و برای ثبت مجدد باید تا سال بعد صبر کنید.

هزینه های H-1B

یکی از جنبه های قابل توجه H-1B این است که هزینه ها به طور قابل توجهی بالاتر از سایر ویزاهای غیر مهاجرتی یا EAD است. در اینجا هزینه های ویزای H-1B در فصل ثبت پرونده 2018 آمده است:

 • هزینه اولیه بایگ، برای I-129 – 460 دلار
 • هزینه جلوگیری از تقلب – 500 دلار
 • هزینه آموزش ACWIA – 750-1500 دلار
 • هزینه حقوق عمومی – 4000 دلار (در صورت وجود)

کل هزینه اجباری بسته به شرایط شما بین 1710 تا 6460 دلار است. به یاد داشته باشید که تمام این هزینه ها بر عهده کارفرمای شماست که آن را از کارت EAD متمایز می کند.

زمان پردازش H-1B

عوامل متعددی در زمان پردازش ویزای H-1B شما نقش دارند، اما استاندارد برای I-129 شش ماه است. برای سرعت بخشیدن به این کار می‌تو،د از پردازش پریمیوم استفاده کنید، اما به دلیل محدودیت قرعه‌کشی فقط می‌تو،د در اول آوریل پرونده را ثبت کنید و در اول اکتبر کار کنید، به این م،ی که بدون توجه به این موضوع باید شش ماه صبر کنید.

با این حال، اگر شغلی دارید که درخواست شما را از سقف معاف می کند، پردازش ممتاز می تواند زمان پردازش H-1B شما را فقط 15 روز تقویمی کند.

اطلاعات بیشتر درباره EAD

EAD به ،وان یک سند مجوز استخدام شناخته می شود. همانطور که از نام آن پیداست، این سند به دارنده اجازه می دهد تا زم، که سند معتبر است در ایالات متحده کار کند که در موارد مختلف متفاوت است. ما از آن به ،وان یک کارت EAD یاد می کنیم زیرا معمولاً به ،وان یک کارت پ،تیکی همراه با اطلاعات شما ارائه می شود.

به طور کلی، EAD به شما اجازه می دهد تا در صورتی که وضعیت شما از قبل این اجازه را نمی دهد، کار کنید، اگرچه برخی از وضعیت ها هنوز اجازه کار را نمی دهند، حتی از طریق کارت EAD. در اینجا برخی از افرادی که ممکن است واجد شرایط کارت EAD باشند آورده شده است:

 • پناهنده یا پناهنده (وضعیت حفاظت شده موقت – TPS) و افراد تحت تکفل یا همسر.
 • دارندگان ویزای دانشجویی F-1 که آموزش عملی اختیاری (OPT) را دنبال می کنند
 • دارندگان ویزای دانشجویی M-1 که آموزش عملی را نیز دنبال می کنند
 • افرادی که در حال تنظیم وضعیت خود هستند
 • دانش آموزان J-1 و همسرانشان
 • دریافت کنندگان اقدام معوق برای ورود به دوران کودکی (DACA)
 • همسران دارندگان H-1B که تحت وضعیت H-4 هستند

در اینجا برخی از افرادی که واجد شرایط دریافت کارت EAD نیستند آمده است:

 • برخی از دارندگان ویزای غیر مهاجرتی (L-1، O-1، H-1B، و غیره) زیرا مجوز استخدام بخشی از وضعیت آنها است.
 • ،نان دائمی قانونی (دارندگان گرین کارت) زیرا می توانند بدون کارت EAD کار کنند.
 • همسران دارندگان ویزای غیر مهاجرتی فوق (به جز همسران دارندگان H-1B)
 • دارندگان ویزای بازدید کننده B-1 یا B-2
 • آن مسافران یا خدمه کشتی یا خطوط هوایی در حال انتقال به کشور دیگری هستند.
 • دانش آموزان F-1 و M-1 که آموزش عملی را دنبال نمی کنند

برای دریافت کارت EAD، باید یک I-765 Application for Employment Aut،rization ارسال کنید. این فرم به هزینه 380 دلاری نیاز دارد و پردازش آن حدود 90 روز (3 ماه) طول می کشد، اگرچه ممکن است بسته به حجم پرونده مرکز خدمات بیشتر طول بکشد.

H-4 EAD

سوالات متداول ویزای H4 EAD | پاسخ سوالات متداول H4 EAD

نتیجه گیری در مورد EAD در مقابل H-1B

در نهایت، مانند ا،ر مقایسه‌های مهاجرتی، بهترین روش، روشی است که با شرایط شما سازگار باشد. به ،وان مثال، اگر به دنبال کار موقت در ایالات متحده هستید یا علاقه مند به انتقال به سمت گرین کارت هستید، H-1B ممکن است بهترین گزینه برای شما باشد.

با این حال، اگر شرایط لازم برای H-1B را ندارید و می تو،د برای EAD واجد شرایط باشید، پاسخ روشن است. اگر در موقعیت منحصربه‌فردی هستید که می‌تو،د از بین هر دو انتخاب کنید، باید با وکیل مهاجرت خود کار کنید تا تعیین کنید کدام یک برای پرونده شما بهترین است.


منبع: https://www.immi-usa.com/ead-vs-h-1b/