دسته‌ها
اخبار

Boundless با افزایش هزینه مهاجرت مخالف است


Boundless در اوایل این هفته نظر عمومی را به خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده (USCIS) ارسال کرد و از ،ت خواست در افزایش قابل توجه هزینه های مهاجرت تجدید نظر کند.

در اینجا نکات مهمی وجود دارد:

افزایش هزینه ها بر خانواده ها و مهاجران کم درآمد تأثیر خواهد گذاشت

نگران‌کننده‌ترین تأثیر افزایش هزینه پیشنهادی این است که می‌تواند مانع از ورود مهاجران کم‌درآمد به ایالات متحده شود و خانواده‌ها را از هم دور نگه دارد.

متقاضی گرین کارت ازدواج که از داخل ایالات متحده تشکیل می شود، می تواند بیش از دو برابر هزینه، از 1760 تا 3640 دلار بپردازد. وقتی با جزئیات بیشتری به این توصیه نگاه می‌کنیم، نگران‌کننده‌تر می‌شویم: USCIS معافیت هزینه‌ای را برای خانواده‌های مهاجری که درخواست مجوز کار و اجازه سفر در زم، که درخواستشان در حال بررسی است، حذف کرده است. از آنجایی که زمان پردازش USCIS به طور پیوسته افزایش یافته است، توانایی این اعضای خانواده برای کار و مسافرت در این دوره از همیشه حیاتی تر از همیشه است، با این حال آژانس پیشنهاد می کند برای اولین بار هزینه مالی قابل توجهی را برای این مجوزها تعیین کند.

کارفرمایان بیش از سه برابر هزینه های استخدام را پرداخت خواهند کرد

در صورت اجرایی شدن پیشنهاد جدید، شرکت‌های آمریکایی برای استخدام کارگران خارجی هزینه بیشتری خواهند پرداخت. مهم‌تر از همه، هزینه ویزای کار H-1B – که توسط شرکت‌های بزرگ فناوری و همچنین دانشگاه‌ها، سازمان‌های غیرانتفاعی و ،ب‌وکارهای کوچک‌تر استفاده می‌شود – 70 درصد افزایش می‌یابد از 460 دلار به 780 دلار. هزینه پیش ثبت نام برای H-1B نیز قرار است به طور چشمگیری افزایش یابد، از 10 دلار به 215 دلار – افزایش چشمگیر 2050٪. علاوه بر این، USCIS همچنین از شرکت‌ها می‌خواهد تا با پرداخت 600 دلار اضافی برای هر درخواست H-1B، هزینه‌های پناهندگی را تقبل کنند. این هزینه کل ویزای H-1B را به 1595 دلار می رساند که بیش از سه برابر هزینه فعلی است.

آمریکا برای حل بحران کار به مهاجر نیاز دارد

در حالی که این کشور با کمبود شدید نیروی کار دست و پنجه نرم می کند، USCIS نباید به شدت به شرکت های آمریکایی برای تأمین مالی عملیات خود متکی باشد.

از نوامبر 2022، نزدیک به 10.5 میلیون فرصت شغلی در آمریکا، و 5.8 میلیون نفر بیکار بودند. حتی اگر هر یک از آن کارگران بیکار استخدام شوند، ایالات متحده هنوز میلیون ها نفر را برای پر ، مشاغل موجود کم خواهد داشت.

آسان‌تر ، کارگران مهاجر برای آمدن به ایالات متحده و پر ، برخی از این موقعیت‌های آزاد باعث می‌شود.کاهش کمبود نیروی کار، کاهش تورم و کمک به ایجاد یک اقتصاد بزرگتر و قوی تر برای همه

نتیجه

در حالی که USCIS در سال‌های اخیر کار قابل ستایشی در تسهیل و افزایش دسترسی به شهروندی و پردازش تابعیت انجام داده است، به نظر می‌رسد که آنها در مورد سفری که برای رسیدن به آن نقطه طول می‌کشد دور از دسترس هستند. درخواست افزایش دائمی هزینه‌ها برای پردازش اولیه مهاجرت خانواده‌ها را از هم جدا می‌کند، ایالات متحده را از گرسنگی متخصصان با استعداد محروم می‌کند و برای بهبود مسائل سیستمیک در آژانس‌های ایالات متحده که این درخواست‌ها را پردازش می‌کنند، کاری انجام نمی‌دهد. تا زم، که USCIS خانه خود را مرتب نکند، آنها نباید از مهاجران بخواهند که بار سیستم ش،ته خود را به دوش بکشند.

می تو،د نظر کامل را مشاهده کنید اینجا.


منبع: https://www.boundless.com/blog/boundless-public-comment-immigration-fee-increase/