دسته‌ها
اخبار

7 دلیل اصلی برای رد شدن درخواست های اکسپرس اینتری کانادا


ا،پرس اینتری

  • صفحه اصلی
  • وبلاگ
  • 7 دلیل اصلی برای رد شدن درخواست های ا،پرس اینتری کانادا

تاریخ انتشار: 30 مارس 2023


نویسنده: سامانتا ایوانز

ا،پرس انتری سریع ترین و محبوب ترین راه برای اقامت دائم برای مهاجر، است که به دنبال یک زندگی جدید در کانادا هستند. تنها در سال جاری ،ت کانادا قصد دارد از 266210 ،ن دائمی از طریق مسیرهای اقتصادی استقبال کند که بسیاری از آنها از طریق Expres Entry فعالیت می کنند. در زیر 7 دلیل متداول برای رد شدن برنامه های Express Entry آورده شده است.

آیا واجد شرایط ا،پرس اینتری هستید؟

1. ارائه نادرست

ارائه اطلاعات نادرست یک بی،ه واقعی نادرست یا گمراه کننده است که هنگام پر ، درخواست ا،پرس اینتری شما بیان می شود.

ارائه نادرست یک تخلف شدید مهاجرتی است. این می تواند منجر به رد درخواست ا،پرس اینتری شما شود و ممکن است برای چندین سال از درخواست مهاجرت به کانادا منع شوید.

اطمینان حاصل کنید که در مورد تمام جزئیات درخواست خود صادق هستید. این شامل تاریخچه شغلی و سایر موارد می شود پزشکی یا جرم انگاری مشکلاتی که شما یا هر،ی که شما را در درخواست شما همراهی می کند داشته اید. بسیار مهم است که هنگام پر ، درخواست خود دقیق و دقیق باشید تا از مواردی از ارائه نادرست جلوگیری کنید.

2. اسناد مفقود، ناقص یا منقضی شده

این یک اشتباه آسان است، ارسال تصادفی اسنادی که اخیرا منقضی شده اند. با این حال، این یکی از ساده ترین راه حل ها است. اطمینان حاصل کنید که تمام مدارک مورد نیاز پیوست شده اند و همچنین مجدداً بررسی کنید که همه آنها هنوز معتبر هستند. به ،وان مثال، ا،ر نتایج آزمون زبان برای 2 سال معتبر هستند و باید زم، معتبر باشند که نمایه ا،پرس اینتری خود را تکمیل کنید.

یکی دیگر از اشتباهات رایج سند، پیوست نامه مرجع است که سابقه کار را ثابت نمی کند. نامه های مرجع کاری برای مهاجرت با نامه هایی که می تو،د برای یافتن شغل بعدی خود استفاده کنید متفاوت است. نامه های مرجع برای ا،پرس اینتری باید ،وان شغلی رسمی، تاریخ استخدام، حقوق و دستمزد شما را نشان دهد بیشتر.

مطمئن شوید که قبل از ارسال درخواست، مدتی را برای بررسی کامل همه مدارک اختصاص دهید تا از رد یا بازگرداندن درخواست خود جلوگیری کنید.

3. انتظار بیش از حد برای ارسال

هر ،ی که یک درخواست واجد شرایط دارد باید در اسرع وقت آن را ارسال کند، در حالی که هنوز می تواند. برنامه های نامزد است، مرتباً تغییر می کند و دسته بندی های مهاجرت به سرعت باز و بسته می شوند. اگر برنامه ای در است، ا،پرس اینتری، می تو،د فرصت های مهاجرت را از دست بدهید.

4. ناتو، در نشان دادن اثبات وجوه

اگر برای ا،پرس اینتری تحت برنامه کارگران ماهر فدرال یا برنامه تجارت ماهر فدرال درخواست می دهید، باید نشان دهید اثبات وجوه. اگر تحت ک، تجربه کانادایی درخواست می دهید یا اگر مجاز به کار در کانادا هستید و یک پیشنهاد شغلی معتبر دارید، نیازی به ارائه مدرکی مبنی بر وجوه ندارید.

شما باید نشان دهید که بودجه لازم برای حمایت از خانواده خود را دارید. مقدار مورد نیاز شما بستگی به تعداد خانواده شما دارد. شما باید نشان دهید که ابزار لازم برای حمایت از خود، همسر یا شریک زندگی و فرزندان تحت تکفل خود یا همسرتان را دارید. این امر در مورد همسر یا فرزندان تحت تکفل صدق می کند، حتی اگر آنها روابط عمومی یا شهروند کانادایی باشند یا اگر با شما به کانادا نمی آیند.

قو،ن خاصی برای آن وجود دارد آنچه به ،وان مدرک معتبر وجوه پذیرفته شده است. حتماً قبل از ارسال مدارک خود، ا،امات را مرور کنید زیرا هرگونه انحراف از ا،امات خطر امتناع را در پی دارد.

5. عدم پذیرش کیفری

یکی از دلایل رایج عدم پذیرش در کانادا گذشته است محکومیت های کیفری. کانادا جرایم را به ،وان جنایت و جنایت طبقه بندی نمی کند، و به همین دلیل، حتی برخی محکومیت های به ظاهر جزئی ممکن است فرد را به کانادا غیرقابل قبول کند.

یک فرد می تواند بر اساس محکومیت در کانادا و کشورهای خارجی غیرقابل پذیرش در کانادا شود. یکی از رایج‌ترین دلایلی که می‌توان آن را غیرقابل قبول دانست، محکومیت به دلیل اختلال در رانندگی است. برای اینکه یک جرم باعث غیرقابل پذیرش شدن ،ی در کانادا شود، باید معادل جرمی در کانادا باشد که می تواند منجر به کیفرخواست شود.

عدم پذیرش کیفری می تواند به یک مانع جدی برای مهاجرت یا سفر به کانادا تبدیل شود. خوشبختانه، سیستم مهاجرت کانادا گزینه هایی برای کمک به افراد برای غلبه بر عدم پذیرش دارد. یکی از مزایای استخدام وکیل مهاجرت کانادا این است که آنها می توانند به شما کمک کنند تا روند پیچیده غلبه بر عدم پذیرش را طی کنید.

6. مسائل بهداشتی

درست مانند سوابق کیفری، مسائل پزشکی نیز می تواند باعث عدم پذیرش فرد در کانادا شود. اگر فردی در آزمون پزشکی مهاجرت به کانادا مردود شود، ممکن است اجازه ورود به کانادا را نداشته باشد. برخی از شرایط پزشکی که می تواند خطری برای سلامت عمومی یا ایمنی کانادا در نظر گرفته شود، می تواند شما را واجد شرایط مهاجرت نکند.

مقامات مهاجرت کانادا در صورتی که فردی به دلایل پزشکی غیرقابل پذیرش تشخیص داده شود، اطلاع رس، می کنند. پس از آن شخص 60 روز فرصت دارد تا به این اخطار پاسخ دهد و نسبت به تصمیم اعتراض کند. متقاضی، که نگران عدم پذیرش پزشکی هستند می توانند از بررسی کارشناس پرونده خود بهره مند شوند و به آنها کمک کند تا تعیین کنند که آیا مسائل پزشکی شانس مهاجرت آنها به کانادا را مختل می کند یا خیر. با ما تماس بگیرید اگر برای درخواست ا،پرس اینتری با نگر، های پزشکی راهنمایی می خواهید.

7. عدم استخدام نماینده مجاز مهاجرت

متأسفانه، کلاهبرداران زیادی وجود دارند که خود را به ،وان نمایندگان مجاز مهاجرت کانادا معرفی می کنند، در حالی که در واقع چنین نیستند. بسیاری از این کلاهبرداران با اطمینان از پیشنهادهای شغلی و ویزا، جویندگان کار ناامید را طعمه خود می کنند. این کلاهبرداری‌ها می‌توانند پیامدهای منفی زیادی داشته باشند و معمولاً از متقاضی کلاهبرداری می‌کنند، در حالی که هیچ وسیله‌ای برای به دست آوردن شغل یا ویزای مورد نظرشان ارائه نمی‌دهند.

به همین دلیل ضروری است که مطمئن شوید که اگر می خواهید استخدام کنید وکیل یا نماینده مهاجرت، اطمینان حاصل می کنید که آنها واجد شرایط و مجوز ،ت کانادا هستند.

مشاوران مهاجرت به کانادا توسط این سازمان تنظیم می شوند کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی (CICC). به افرادی که مشاور مهاجرت می شوند یک شماره CICC هفت رقمی داده می شود که نشان می دهد آنها گواهینامه دارند. اگر با یک مشاور مهاجرت کار می کنید، باید تایید کنید که شماره CICC آنها معتبر است.

در مقایسه، وکلای مهاجرت کانادا به طور مستقل توسط انجمن های حقوقی است، اداره و تنظیم می شوند. از آنجایی که آنها وکیل هستند و مشاور نیستند انجام ندهید دارای شماره CICC هستند و در عوض در نوار و استان ثبت شده اند. اگر ،ی به شما بگوید که وکیل مهاجرت شما به یک شماره CICC نیاز دارد، ممکن است یک شماره باشد پرچم قرمز تقلب در مهاجرت

چگونه استخدام یک وکیل مهاجرت می تواند به شما کمک کند

تجزیه و تحلیل ا،امات واجد شرایط بودن برای تعیین اینکه آیا شما واجد شرایط ا،پرس اینتری هستید یا خیر، می تواند یک کار پیچیده باشد. یک مشکل جدی سلامتی یا محکومیت کیفری چیست؟ آیا حتی یک تخلف جزئی DUI شما را واجد شرایط نمی کند؟ آیا تمام مدارک شما کافی است و ا،امات را برآورده می کند؟ چگونه می تو،د از اشتباهات سهوی که ممکن است به ،وان ارائه نادرست تلقی شوند جلوگیری کنید؟

درخواست کمک از a وکیل معتبر و با تجربه ساده ترین و ایمن ترین راه برای به حداقل رساندن احتمال امتناع یا تاخیرهای غیرضروری درخواست ا،پرس اینتری شما است.

آیا علاقه مند به درخواست برای ا،پرس اینتری هستید؟ Ca،im می تواند کمک کند! امروز با تکمیل یک ارزیابی رایگان شروع کنید.

ارزیابی رایگان مهاجرت


منبع: https://www.ca،im.com/blog/top-7-reasons-ca،ian-express-entry-applications-are-denied/