دسته‌ها
اخبار

5 شهر برتر برای عروسی سریع


یک فرد خارجی با یک شهروند آمریکایی ازدواج می کند

ازدواج یکی از مهم ترین لحظات زندگی شماست و عروسی معمولا ماه ها برنامه ریزی و سازماندهی دقیق را می طلبد. اما گاهی اوقات، شما و شریک زندگیتان نیاز دارید که به سرعت ازدواج کنید، به خصوص اگر قصد دارید برای گرین کارت ازدواج اقدام کنید و امیدوارید که زودتر به هم بپیوندید. خبر خوب این است که مکان‌های زیادی در سراسر جهان وجود دارد که می‌تو،د به سرعت ازدواج کنید و در عین حال روز را به یاد ماندنی کنید. برای آشنایی با بهترین شهرهایی که اگر عجله دارید و چه مدارکی برای انجام این کار نیاز دارید، ادامه مطلب را بخو،د.

5 بهترین مکان برای ازدواج سریع در سراسر جهان

 1. وگاس، نوادا

، وگاس به خاطر عروسی های سریعش معروف است، اما این بدان م،ا نیست که هنوز نمی تواند یک مراسم خاص باشد. با ده ها نمازخانه برای انتخاب، می تو،د تنها در چند ساعت (یا حتی چند دقیقه!) ازدواج کنید. به علاوه، می‌تو،د از سرگرمی‌ها، ناهارخوری‌ها و تفریحات شبانه در سطح جه، ،‌وگاس بهره ببرید.

برای ازدواج در ، وگاس، باید موارد زیر را ارائه دهید:

 • جواز ازدواج: شما باید مجوز ازدواج را از آن دریافت کنید دفتر ازدواج شهرستان کلارک. هر دو طرف باید هنگام درخواست گواهینامه حضور داشته باشند و باید شناسه معتبر مانند گذرنامه، گواهینامه رانندگی یا شناسنامه را نشان دهند. همچنین باید 102 دلار هزینه پرداخت کنید.
 • شرط سنی: برای ازدواج در وگاس باید حداقل 18 سال داشته باشید. اگر زیر 18 سال دارید، باید رضایت والدین یا حکم دادگاه را ارائه دهید.
 • شاهدان: شما باید حداقل یک شاهد در مراسم حضور داشته باشید. برخی از نمازخانه های عروسی شاهدان را با هزینه اضافی ارائه می دهند، یا می تو،د خود را بیاورید.

هنگامی که مجوز ازدواج خود را دریافت کردید و کلیسا یا مکان عروسی را انتخاب کردید، می تو،د مراسم خود را برنامه ریزی کنید. این مراسم می تواند توسط یک مسئول دارای مجوز انجام شود، که نمازخانه یا محل برگزاری عروسی می تواند آن را فراهم کند، یا می تو،د مداح خود را بیاورید.

2. جبل الطارق

جبل الطارق که در منتهی الیه ج،ی اسپ،ا واقع شده است، یک قلمرو برون مرزی بریت،ا است که راه آسان و سریعی برای ازدواج ارائه می دهد. در واقع، شما می تو،د تنها در عرض 24 ساعت پس از ارسال مدارک لازم، گره بزنید. با مناظر خیره کننده از دریای مدیترانه و ص،ه معروف جبل الطارق، مقصدی زیبا برای یک عروسی رمانتیک است.

برای ازدواج یا تشکیل یک مشارکت مدنی در جبل الطارق، افراد غیر مقیم باید مدارک مستندی را ارائه دهند که ثابت کند حداقل یک شب در جبل الطارق، قبل یا بعد از مراسم، اقامت داشته اند. اشکال قابل قبول شواهد شامل صورتحساب هتل یا تأیید رزرو برای شب قبل یا بعد از مراسم، بی،ه یکی از ،نان جبل الطارق مبنی بر اقامت یا ماندن زوج در نزد آنها، یا هر مدرک قابل قبول دیگری برای اداره ثبت است. این مدرک باید حدا،ر تا یک روز قبل از مراسم ارائه شود.

برای ازدواج در جبل الطارق باید چند سند ارائه دهید، از جمله:

 • پاسپورت معتبر
 • شناسنامه
 • اثبات وضعیت تأهل (مانند حکم طلاق یا گواهی فوت اگر قبلاً ازدواج کرده اید)
 • اگر تبعه غیر منطقه اقتصادی اروپا هستید، ممکن است برای ورود به جبل الطارق نیاز به ویزا داشته باشید. می تو،د شرایط ویزا را در ،ت جبل الطارق بررسی کنید سایت اینترنتی.

توجه داشته باشید که تمام مدارکی که به زبان ،یسی نیستند باید با ترجمه ،یسی تایید شده همراه باشند. برای اطلاعات بیشتر، ،ت جمع آوری کرده است یک راهنما در مورد شرایط لازم برای ازدواج در جبل الطارق به ،وان غیر مقیم.

3. ریکیاویک، ایسلند

یک زوج در ایسلند ازدواج می کنند.

پایتخت ایسلند، ریکیاویک، یک پس زمینه منحصر به فرد و زیبا برای عروسی ارائه می دهد. حال و هوای مدرن و مد روز شهر، همراه با مناظر طبیعی خیره کننده آن، آن را به مقصدی عالی برای یک عروسی خودجوش تبدیل کرده است. بعلاوه، ایسلند یکی از آسان ترین کشورهای جهان برای ازدواج است، بدون نیاز به اقامت و فرآیند درخواست ساده.

برای ازدواج در ریکیاویک به موارد زیر نیاز دارید:

 • مدرک شناسایی معتبر: شما باید پاسپورت معتبر یا کارت شناسایی ملی را به ،وان مدرک هویت ارائه دهید.
 • گواهی تأهل: اگر قبلاً ازدواج کرده اید، باید حکم طلاق یا گواهی فوت همسر قبلی خود را ارائه دهید.
 • گواهی عدم مانع: این سندی است که تأیید می کند که شما از نظر قانونی مجاز به ازدواج هستید و هیچ مانع قانونی برای ازدواج شما وجود ندارد. این مدرک را می تو،د از سفارت یا کنسولگری کشور خود در ایسلند دریافت کنید.
 • شناسنامه: هر دو شریک باید شناسنامه خود را ارائه دهند.
 • دو شاهد: شما باید دو شاهد در مراسم حضور داشته باشید. آنها می توانند اتباع ایسلندی یا خارجی باشند.

پس از به دست آوردن تمام مدارک لازم، می تو،د با تالار شهر ریکیاویک تماس بگیرید تا برای مراسم عروسی خود وقت بگیرید. این مراسم به زبان ایسلندی برگزار می شود، اما در صورت نیاز می تو،د مترجم درخواست کنید.

آیا می خواهید در خبرنامه هفتگی ما که همه امور مربوط به مهاجرت را پوشش می دهد ثبت نام کنید؟

ایمیل خود را در زیر وارد کنید

از توجه شما به خبرنامه ما متشکریم!

ما در دسترس خواهیم بود.

4. سیدنی، استرالیا

بزرگترین شهر استرالیا، سیدنی، یک مقصد محبوب برای زوج هایی است که به دنبال ازدواج سریع هستند. با سواحل خیره‌کننده، مکان‌های دیدنی نمادین و غذاخوری‌ها و سرگرمی‌های در سطح جه،، به راحتی می‌توان دلیل آن را فهمید.

برای ازدواج در سیدنی، به مدارک زیر نیاز دارید:

 • اطلاعیه ازدواج قصدی (NOIM): این یک سند قانونی است که باید با شریک زندگی خود تکمیل کنید و حداقل یک ماه قبل از تاریخ عروسی به اداره ثبت احوال یا ثبت احوال ارسال کنید. می تو،د فرم را از وب سایت ،ت استرالیا دانلود کنید یا آن را از یک جشن گیرنده یا اداره ثبت مجاز دریافت کنید. شما باید مشخصات شخصی خود، از جمله نام کامل، تاریخ تولد، محل تولد و آدرس فعلی خود را ارائه دهید.
 • شناسه معتبر: شما و شریک زندگیتان باید مدارک شناسایی معتبر مانند گذرنامه، گواهی تولد یا گواهینامه رانندگی ارائه دهید.
 • مدارک پایان ازدواج قبلی: اگر شما یا شریک زندگیتان قبلاً ازدواج کرده اید یا در یک رابطه ثبت شده بوده اید، باید مدارکی مبنی بر پایان رابطه، مانند گواهی طلاق، گواهی فوت، یا حکم بطلان ارائه دهید.
 • اعلام عدم مانع قانونی برای ازدواج: شما و شریک زندگی تان باید اعلامیه ای را امضا کنید مبنی بر اینکه از هیچ گونه مانع قانونی برای ازدواج آگاه نیستید، مانند اینکه در حال حاضر با شخص دیگری ازدواج کرده اید.
 • شاهدان: شما باید دو شاهد در مراسم حضور داشته باشید که بالای 18 سال سن داشته باشند و ،یسی را بفهمند.
 • مجری مراسم ازدواج: برای برگزاری مراسم باید یک مجری مجاز ازدواج داشته باشید. شما می تو،د لیستی از جشن ها را در وب سایت ،ت استرالیا بیابید.

پس از به دست آوردن تمام مدارک لازم، می تو،د با مجری ازدواج انتخابی خود تماس بگیرید تا تاریخ، زمان و مکان برگزاری مراسم را تعیین کنید.

5. ادینبورگ، اسکاتلند

یک زوج همجنس با هم ازدواج می کنند

ادینبورگ شهری رمانتیک و تاریخی است که برای یک عروسی سریع عالی است. با معماری خیره‌کننده، خیابان‌های سنگ‌فرش جذاب، و حومه‌های زیبا، مقصدی رویایی برای زوج‌هایی است که می‌خواهند عروسی صمیمی و رمانتیک داشته باشند.

برای ازدواج در ادینبورگ، باید موارد زیر را ارائه دهید:

 • اطلاعیه ازدواج: شما باید اخطاریه ازدواج را به اداره ثبت احوال منطقه ای که قصد ازدواج دارید ارسال کنید. این اطلاعیه باید حداقل 29 روز قبل از تاریخ عروسی ارسال شود، اما حدا،ر 3 ماه قبل از آن. می تو،د فرم را از رکوردهای ملی اسکاتلند وب سایت یا آن را از اداره ثبت دریافت کنید.
 • شناسه معتبر: هر دو شریک باید یک مدرک شناسایی مانند گذرنامه یا گواهی تولد ارائه دهند.
 • مدارک وضعیت تأهل: اگر شما یا شریک زندگیتان قبلاً ازدواج کرده اید، باید مدارکی که نشان دهد ازدواج به پایان رسیده است، مانند گواهی طلاق.
 • اعلام عدم مانع قانونی برای ازدواج: شما و شریک زندگیتان باید سندی را امضا کنید که نشان دهد از موانع قانونی ازدواج آگاه نیستید.
 • شاهدان: شما به دو شاهد در مراسم نیاز دارید که بالای 16 سال سن داشته باشند و ،یسی را درک کنند.
 • محل برگزاری مراسم عقد: شما باید یک محل ازدواج مجاز در ادینبورگ را انتخاب کنید. گزینه های زیادی از جمله ساختمان های تاریخی، قلعه ها و هتل ها در دسترس هستند.

پس از در اختیار داشتن تمامی مدارک لازم می تو،د برای رزرو تاریخ و ساعت برگزاری مراسم با دفتر ثبت احوال تماس بگیرید.

عروسی آنلاین از هر کجا

یا، می تو،د از سفرهای گران قیمت صرف نظر کنید و عروسی آنلاین را به م،ای واقعی کلمه در هر نقطه از جهان انتخاب کنید! ازدواج آنلاین از سال 2020 در ایالات متحده قانونی است و برای هر ،ی قابل دسترسی است – حتی لازم نیست شهروند ایالات متحده باشید!

عروسی آنلاین همچنین به شما این امکان را می دهد که مکان خلاقانه ای را برای مراسم خود انتخاب کنید. زوج ها عروسی آنلاین را در ساحل، بالای کوه یا از آسایش خانه خود برگزار کرده اند! با یک عروسی آنلاین، شما انعطاف پذیر هستید تا مک، را انتخاب کنید که برای شما خاص باشد. شریک ما کورلی ازدواج آنلاین راحت را امکان پذیر می کند. بازدید کنید وب سایت کورتلی برای اطلاعات بیشتر.


منبع: https://www.boundless.com/blog/top-cities-quick-wedding/