دسته‌ها
اخبار

5 روش متفاوت “نامزد 90 روزه” با زندگی واقعی


زوج نامزد 90 روزه
اعتبار تصویر: یوتیوب

نمایش واقعی “90 روز نامزد” به یک پدیده فرهنگی تبدیل شده است و مخاطبان را با تصویر دراماتیک خود از زوج هایی که در حال پیمایش در فرآیند پیچیده و احساسی دریافت ویزای نامزد K-1 هستند، مجذوب خود می کند. این ویزا به نامزد خارجی یک شهروند آمریکایی اجازه می دهد تا ظرف 90 روز وارد ایالات متحده شود و ازدواج کند یا به کشور خود بازگردد. هر ،مت از اوج و فرودهای این دوره 90 روزه پیروی می‌کند، در حالی که زوج‌ها تصمیم می‌گیرند که بگویند «می‌کنم» یا تماس را ، کنند. در حالی که این نمایش نگاهی جذاب به چالش‌های روابط بین فرهنگی ارائه می‌کند، اما همچنان یک قطعه سرگرمی بسیار تولید و ویرایش شده است و نباید با زندگی واقعی اشتباه گرفته شود. برای آشنایی با نحوه مقایسه «نامزد 90 روزه» با روند درخواست ویزای K-1، به ادامه مطلب مراجعه کنید.

آیا به دنبال درخواست ویزای K-1 هستید؟ بی حد و مرز شانس شما برای تایید K-1 را 25٪ افزایش می دهد. امروز شروع کنید.

5 روشی که “نامزد 90 روزه” با زندگی واقعی متفاوت است

1. ج، زم،

در این نمایش، زوج‌ها اغلب در حال تقلا برای برنامه‌ریزی عروسی خود در چارچوب زم، 90 روزه نشان داده می‌شوند، حتی اگر این به م،ای کوتاهی یا فداکاری باشد. ویزای K-1 در حال حاضر حدود 13 تا 18 ماه طول می کشد تا پردازش شود، بنابراین در واقعیت، زوج ها اغلب بیش از یک سال فرصت دارند تا قبل از ورود نامزد خارجی در ایالات متحده برای عروسی خود برنامه ریزی کنند. آنها یا نمی خواهند» – اغلب، یکی از شرکا در نزدیکی عروسی سرد می شود، مانند فصل 9، زم، که گی،مو دو روز قبل از ازدواج با کارا ابراز تردید می کند. در حالی که بسیاری از زوج‌ها در آستانه عروسی خود با عدم اطمینان دست و پنجه نرم می‌کنند، «نامزد 90 روزه» تنش را برای حدا،ر تأثیر بالا می‌برد.

2. امور مالی

زوج‌هایی که در «نامزد 90 روزه» هستند اغلب نشان داده می‌شوند که برای پرداخت هزینه‌های عروسی و حمایت مالی از شریک زندگی خود در طول فرآیند ویزا با مشکل مواجه هستند. در یک فصل، به زوجی نشان داده می شود که برای پرداخت هزینه عروسی خود وام می گیرند و زوج دیگری در تلاش برای پرداخت هزینه های درخواست ویزای K-1 نشان داده می شود. در حالی که مسائل مالی قطعا برای بسیاری از زوج ها یک واقعیت است، نمایش گاهی اوقات برای تأثیر دراماتیک آنها را اغراق می کند.

اگر با بودجه محدودی برای عروسی خود برنامه ریزی می کنید، Boundless لیستی از مکان های عروسی مقرون به صرفه (یا حتی رایگان!) تهیه کرده است.

3. تفاوت های فرهنگی

زوج نامزد 90 روزه
اعتبار تصویر: یوتیوب

یکی از بزرگ‌ترین جذابیت‌های نمایش، تماشای عاشق شدن زوج‌ها در حالی است که سعی می‌کنند تفاوت‌های فرهنگی را دنبال کنند. با این حال، به خاطر نمایش و سرگرمی، این تفاوت ها را اغراق و تشدید می کند و اغلب آنها را به شکلی کلیشه ای یا تک بعدی ارائه می کند.

ممکن است نشان داده شود که زوج‌ها عقاید بسیار متفاوتی در مورد خانواده، نقش‌های ،تی یا راه‌های ارتباط دارند. در حالی که این تفاوت ها ممکن است در برخی از روابط بین فرهنگی وجود داشته باشد، نمایش اغلب آنها را به ،وان موانع غیرقابل عبوری نشان می دهد که زن و شوهر برای با هم بودن باید بر آنها غلبه کنند. این تصویر اغراق‌آمیز می‌تواند این تصور نادرست ایجاد کند که این تفاوت‌ها بسیار مهم‌تر از آنچه هستند، هستند و می‌توانند کلیشه‌های مضر درباره فرهنگ‌های دیگر را تداوم بخشند.

در واقعیت، این تفاوت‌ها اغلب جزئی و پیچیده هستند و می‌توان با ارتباط آزاد، احترام و تمایل به یادگیری از یکدیگر، از آنها عبور کرد.

اگر می خواهید بین ویزای K-1 و گرین کارت ازدواج تصمیم بگیرید، ما می تو،م کمک کنیم! به یک پرسشنامه 5 دقیقه ای پاسخ دهید و ما شما را در مورد گزینه های ویزای شما راهنمایی می کنیم. امروز شروع کنید!

4. ویرایش

نمایش به شدت ویرایش شده است تا روایتی سرگرم کننده و دراماتیک خلق کند. همچنین جزئیات و زمینه مهمی را که می‌تواند برای درک تجربیات زوج‌ها حیاتی باشد، کنار گذاشته است. اعضای سابق بازیگران نیز اعتراف کرده‌اند که برخی از این سریال فیلمنامه‌نویسی شده است. «خب، کاملاً بخشی از آن است. سوالی نیست برخی از آن واقعی است و سپس مس،ه می شود و به آن اضافه می شود، از آن کم می شود. گفت کریس تینمن که در فصل 5 حضور داشت.

5. تولید

زوج نامزد 90 روزه
اعتبار تصویر: یوتیوب

در نهایت، مهم است که به یاد داشته باشید که نمایش یک قطعه سرگرمی بسیار تولید شده است و زوج های حاضر در برنامه از این موضوع آگاه هستند. در یک ،مت، یک زن و شوهر در حال دعوا در یک رستوران نشان داده می شود، اما بعداً متوجه می شویم که این دعوا برای دوربین ها برگزار شده است. از تاکتیک‌هایی مانند cliffhangers و تعلیق کاذب نیز برای درگیر نگه داشتن بینندگان استفاده می‌شود، حتی اگر به م،ای تحریف واقعیت تجربیات زوج‌ها باشد.

با درک روش‌هایی که نمایش با زندگی واقعی متفاوت است، بینندگان می‌توانند بهتر از نمایش به خاطر آنچه که هست قدرد، کنند: نگاهی اجمالی جذاب به یک سفر احساسی پیچیده و اغلب پر از دردسر.


منبع: https://www.boundless.com/blog/5-ways-90-day-fiance-differs-from-real-life/