دسته‌ها
اخبار

5 روش طلایی ️ مهاجرت به عمان و شرایط اخذ اقامت عمان 2022

متقاضیان برای کار در عمان حتما باید دارای پیشنهاد شغلی از سوی یک صاحب کار یا یک کمپانی عمانی باشند تا بتوانند با در دست داشتن آن به سفارت این کشور درخواست ویزای کاری بدهند. تا زمانی که افراد ویزای کاری عمان را نداشته باشند امکان کار در عمان را نخواهند داشت. متقاضیان اخذ ویزای کار عمان باید با یک ایمیل به کارفرما و با ارسال مدارک و رزمه تحصیلی و کاری خود، به صاحب کار عمانی اثبات کنند کارگری متخصص و ماهر هستند. اگر صاحب کار نیز قصد داشته باشد تا برای متقاضی غیر عمانی یک پیشنهاد شغلی بفرستد ابتدا باید از دارد کار و اداره پلیس کشور عمان تایید دعوت نامه شغلی بگیرد و سپس اقدام به استخدام فرد کند. از شرایط استخدام و مهاجرت کاری به عمان داشتن سن 21 تا 60 سال و تسلط به زبان انگلیسی یا عربی می باشد. مهاجرت به عمان، شرایط مهاجرت از طریق کار، تحصیل، تولد، ازدواج، پناهندگی و سرمایه گذاری در عمان را در این مقاله بررسی کردیم.

  • در حال حاضر عمان فقط برای رشته های پزشکی ، پیرا پزشکی و رشته های مرتبط با این موضوع ها نیرو میگیره.
  • موسسات کاریابی در عمان می توانند این شرایط را برای شما فراهم کنند.
  • با توجه به شرایط ایده‌آلی که در این کشور فراهم شده است و امکانات مطلوب و قابل ملاحظه‌ای که وجود دارد، افراد تمایل به مهاجرت به کشور عمان دارند.
  • ایشان قادر هستند، بهترین مشاوره ها را به شما مخاطبین عزیز و دیگر افراد مراجعه کننده ارائه نمایند.
  • مایل بودین فرم مشاوره پر بفرمایید تا کارشناسانمون باهاتون تماس بگیرن راهنماییتون کنند.

با سلام، ممنون از توضحیات کاملتون ، برای کار در عمان باید پیشنهاد کاری داشته باشید و کارفرما شما رو حمایت کنه. اگر راه اندازی کسب و کار منظورتون هست لطفا با دفاتر تماس بگیرید. با سلام، باید پیشنهاد کاری داشته باشید ، اگر مدرک زبان و مدرک تحصیلی لیسانس دارید کار در آلمان به شما پیشنهاد می شود.

نرخ بیکاری در عمان

دولت عمان در زمینه اخذ اقامت این کشور از طریق ازدواج قوانین خاصی دارد. در این قوانین، بین مرد و زن تفاوت‌هایی دیده می‌شود، به این معنی که اگر شوهر، عمانی باشد، شرایط اخذ اقامت عمان و مهاجرت همسر به عمان متفاوت از زمانی است که همسر، عمانی باشد و شوهرش غیر عمانی. مثلا وقتی شما ملکی را در عمان خریداری می‌کنید، آن ملک برای همیشه متعلق به شما نخواهد بود بلکه مالکیت آن ملک، فقط تا 90 سال به شما تعلق خواهد داشت. البته در طول تمام مدتی که آن ملک به نام شماست، اقامت عمان را نیز خواهید داشت. پس از اخذ اقامت عمان خواهید توانست ویزای کشورهای اروپایی و آمریکایی را راحت‌تر دریافت کنید.

ویزای ورود چندگانه عمان

کارشناس های خبره ی گروه الست گروپ بر اساس تجربه و تخصص بالایی که در موارد مربوط به مهاجرت های کاری به کشور عمان دارند، بهترین مشاوره ها را به شما ارائه می نمایند. ماماها میتوانند با انجام معادل سازی مدرک خود و اشتغال در یکی از بیمارستان های کشور عمان ویزای کاری این کشور را دریافت کنند و به این کشور مهاجرت نمایند. در ابتدا یکی از اصلی ترین شیوه هایی که از این طریق ماماها می توانند به کشور عمان مهاجرت نمایند را برای شما عزیزان بیان می کنیم.

در چه مشاغلی می‌توانیم در عمان کار کنیم؟

دانشجویان در این بازه زمانی باید در پروژه‌های علمی و همچنین در سمینارهای علمی بسیاری شرکت کنند. ویزای کاری عمان تقریباً سه ما بعد از تاریخ صدور مهلت دارد و پس از آن باید تمدید شود. خوشبختانه به دلیل اینکه روابط تهران و مسقط در سال‌های گذشته یک رابطه سیاسی مبتنی بر دوستی بوده، روش‌های مهاجرت به این کشور عربی برای ایرانیان منطقی‌تر از سایر کشورهای حوزه خلیج فارس است و سختگیری‌های زیادی در این روش‌ها به چشم نمی‌خورد. پس بهتر است، با گروه های مشاوره ی مهاجرتی با تجربه مشورت نمایید و از نظرات کارشاسی شده ی ایشان در خصوص شرایط مهاجرتی خود استفاده نمایید. یگی از این تیم ها که ما آن را برای شما پیشنهاد می دهیم گروه مشاوره ی مهاجرتی الست گروپ می باشد. شما عزیزان در حال مطالعه ی متنی کاربردی در خصوص مهاجرت کاری ماما به عمان می باشید.