دسته‌ها
اخبار

5 روش برای پرداخت هزینه درخواست گرین کارت


زوج متقاضی گرین کارت

هنگام درخواست برای گرین کارت، هزینه اغلب در ذهن ا،ر افراد است. ثبت درخواست گرین کارت می تواند هزاران دلار به شما بازگرداند، و افزایش هزینه های ،تی آتی به این م،ی است که درخواست گرین کارت بسیار گران تر خواهد شد. برای یادگیری نحوه کاهش هزینه ها در طول فرآیند درخواست، ادامه مطلب را بخو،د.

  1. بودجه برای هزینه های درخواست

اولین قدم در پرداخت گرین کارت، بودجه بندی برای هزینه های درخواست است که احتمالاً در ماه های آینده افزایش قابل توجهی خواهد داشت. به ،وان مثال، یک متقاضی گرین کارت ازدواج که از داخل ایالات متحده درخواست می کند، می تواند بیش از دو برابر هزینه، از 1760 تا 3640 دلار بپردازد. برای اطلاعات بیشتر، Boundless تغییرات هزینه پیشنهادی را بر اساس فرم تجزیه و تحلیل کرد. برای جلوگیری از پرداخت هزینه های بالاتر، ایده خوبی است که درخواست خود را زودتر دریافت کنید.

  1. دریافت کمک با برنامه خود را در نظر بگیرید

در حالی که برای درخواست گرین کارت نیازی به استخدام وکیل مهاجرت نیست، داشتن نمایندگی قانونی در طول فرآیند درخواست می تواند مفید باشد. یک وکیل با تجربه می تواند به شما کمک کند تا اطمینان حاصل شود که درخواست شما به درستی تکمیل شده است و می تواند به شما کمک کند از اشتباهات پرهزینه ای که می تواند منجر به تاخیر یا رد شدن شود جلوگیری کنید. وکلای مهاجرت معمولاً هزینه ثابت یا نرخ ساعتی را برای خدمات خود دریافت می کنند، بنابراین مهم است که برای این هزینه ها نیز بودجه بندی کنید. بی حد و مرز پشتیب، نامحدودی را از تیم کارشناسان مهاجرت ما برای ،ری از هزینه وکیل مهاجرت سنتی ارائه می دهد. به یک پرسشنامه 5 دقیقه ای پاسخ دهید و ما شما را از طریق گزینه های ویزای شما راهنمایی خواهیم کرد.

  1. به دنبال برنامه های کمک مالی باشید

اگر نمی تو،د درخواست و هزینه های قانونی مربوط به درخواست گرین کارت را بپردازید، چندین برنامه کمک مالی در دسترس است. به ،وان مثال، USCIS برای متقاضیان خاصی که قادر به پرداخت هزینه های تشکیل پرونده نیستند، معافیت از هزینه ارائه می دهد. علاوه بر این، برخی از سازمان‌های غیرانتفاعی و کلینیک‌های کمک‌های حقوقی خدمات حقوقی رایگان یا کم‌هزینه را به افراد نیازمند ارائه می‌کنند.

  1. یک طرح پرداخت را در نظر بگیرید

اگر نمی تو،د مبلغ کامل هزینه های برنامه را از قبل پرداخت کنید، Boundless به شما کمک می کند تا هزینه های ،تی را به صورت ا،اطی بپردازید، بنابراین می تو،د اکنون شروع به کار کرده و بعداً پرداخت کنید. برای استفاده از ماشین حساب کارمزد ما و بررسی گزینه های پرداخت خود، یک حساب رایگان ایجاد کنید.

  1. از پیش برنامه ریزی

در نهایت، مهم است که در هنگام بودجه بندی برای برنامه گرین کارت، از قبل برنامه ریزی کنید. فرآیند درخواست می تواند طول، باشد و ممکن است به هزینه های اضافی مانند هزینه سفر برای مصاحبه یا ترجمه مدارک نیاز داشته باشد. با بودجه بندی برای این هزینه ها، می تو،د از استرس مالی جلوگیری کنید و مطمئن شوید که می تو،د فرآیند درخواست را بدون تاخیر غیر ضروری تکمیل کنید.

برای اطلاعات بیشتر، Boundless راهنمای هزینه های معمول یک برنامه گرین کارت را گردآوری کرده است.


منبع: https://www.boundless.com/blog/،w-to-afford-green-card-application/