دسته‌ها
اخبار

10 دلیل اصلی برای رد ویزای سفر


ممکن است اعصاب ،دکن باشد که برای الف اقدام کنید ویزای مسافرتی آمریکا زم، که مطمئن نیستید چه انتظاری دارید! این همیشه در اختیار ،ت ایالات متحده است که ویزای سفر شما را تأیید یا رد کند، و این یک واقعیت تاسف بار است که رد ، ویزای سفر شما اتفاق می افتد.

قبل از اینکه برای ویزای سفر خود درخواست دهید، در اینجا برخی از اشتباهات رایجی که افراد در طول فرآیند ویزای سفر مرتکب می شوند که ممکن است منجر به رد شدن آن شود، آورده شده است. آشنایی با این دلایل انکار در حال حاضر می تواند به شما کمک کند تا در ادامه راه از آنها اجتناب کنید.

  1. خطاهای موجود در فرم DS-160 شما

اولین مرحله در فرآیند ویزای مسافرتی B-1/B-2 در حال تکمیل است فرم DS-160 (برنامه آنلاین ویزای غیر مهاجرتی). برای جلوگیری از انکار بر اساس اطلاعات ناقص یا ارائه نادرست، مهم است که به هر سوال صادقانه و دقیق پاسخ دهید. اگر اشتباه کردید یا فراموش کردید به سؤالی در فرم خود پاسخ دهید، نترسید! خواندن راهنمای بی کران در مورد نحوه ویرایش DS-160 پس از ارسال آنلاین.

  1. درخواست از کشور ثالث

به طور کلی، زم، که در کشور خود زندگی نمی کنید، درخواست برای ویزای مسافرتی دشوارتر است. نرخ انکار برای این افراد به طور متوسط ​​بالاتر است درخواست از “کشور ثالث”، اما همچنان می توان در طول مراحل درخواست بر این امر غلبه کرد و تأییدیه دریافت کرد. Boundless یک راهنمای با نکات مفید در مورد نحوه درخواست برای یک کشور ثالث گردآوری کرده است اینجا.

  1. درخواست از کشوری با نرخ انکار بالا

برخی از کشورها به طور متوسط ​​نرخ رد ویزای مسافرتی بالاتر از سایرین دارند. اگرچه هنگام درخواست از یک کشور پرخطر اجتناب از انکار ممکن است دشوار باشد، گردآوری قوی‌ترین درخواست ممکن و جمع‌آوری شواهد اضافی برای حمایت از پرونده شما احتمالاً کمک می‌کند. اینها را بررسی کنید نکاتی برای تایید ویزای سفر.

  1. عدم ایجاد یک برنامه سفر واضح

در صورتی که برنامه سفر خود را به ،ت آمریکا واضح و دقیق ارائه نکنید، احتمال رد شدن درخواست ویزای شما وجود دارد. ، و برای چه مدت. ارائه ن، این اطلاعات می تواند منجر به انکار شود، بنابراین قبل از درخواست، اطلاعات سفر خود را جمع آوری کنید!

  1. مسائل مالی

یکی دیگر از دلایل رایج برای رد ویزای مسافرتی این است که نشان نمی‌دهید می‌تو،د از نظر مالی در طول مدت اقامت خود در ایالات متحده حمایت مالی کنید. هزینه هایی که ممکن است هنگام سفر ایجاد شود. شما می تو،د با جمع آوری قوی از انکار بر اساس کمبود شواهد مالی جلوگیری کنید اسناد پشتیب،مانند فیش حقوقی، اثبات دارایی و موارد دیگر.

  1. عدم موفقیت در اثبات پیوندهای قوی با خانه

یکی دیگر از جنبه‌های مهم فرآیند ویزای سفر، اثبات پیوندهای قوی با کشور خود و توانایی نشان دادن به افسران ویزا است که قصد دارید از ویزا برای هدف مورد نظر خود استفاده کنید: گردشگری موقت و کوتاه مدت. اگر نتو،د افسر ویزا را متقاعد کنید که پس از انقضای ویزای خود به خانه بازگردید، احتمال رد شدن شما بیشتر است. ادامه مطلب را بخو،د چگونه روابط قوی را ثابت کنیم به کشور خود بروید تا بتو،د با خیال راحت درخواست دهید.

  1. عدم پذیرش ویزا قبلی

اگر در گذشته از دریافت ویزای دیگر ایالات متحده رد شده اید، ممکن است شانس شما را برای رد مجدد ویزای سفر افزایش دهد. پس از دریافت رد، بهتر است از افسر ویزا در مورد دلیل رد درخواست توضیح دهید تا در آینده بهتر آماده شوید و در صورت امکان از اشتباهات قبلی جلوگیری کنید.

  1. تخلفات مهاجرتی قبلی

مشابه با رد ویزای قبلی، تخلفات قبلی مهاجرت نیز ممکن است شما را در معرض خطر بیشتری برای رد ویزای سفر قرار دهد. به ،وان مثال، اگر در گذشته ویزای موقت مانند ویزای دانشجویی یا ویزای مسافرتی دیگر را بیش از حد سپری کرده اید، افسران ویزا ممکن است تصور کنند که در صورت تایید ویزای سفر جدید خود را نقض خواهید کرد. حتما بیشتر بد،د در مورد ماندن بیش از حد ویزا و سایر تخلفات رایج مهاجرت مانند “حضور غیرقانونی”، بنابراین می تو،د بد،د که برای درخواست های بعدی چه انتظاری دارید.

  1. عدم آمادگی برای مصاحبه ویزا

از هر متقاضی انتظار می رود که در یک مصاحبه ویزا در سفارت یا کنسولگری ایالات متحده به ،وان آ،ین مرحله فرآیند ویزای سفر شرکت کند، و نمی توان انکار کرد که این می تواند استرس زا و ترسناک باشد! حاضر نشدن به موقع برای مصاحبه، ناتو، در پاسخگویی به سوالات افسر مصاحبه کننده، یا ارائه نادرست از خود در طول مصاحبه می تواند منجر به رد ویزا شود. ما یک را جمع آوری کرده ایم راهنمای مفید برای رفع ابهام از مصاحبه ویزای مسافرتی تا بتو،د زودتر آماده شوید. حتی می تو،د برای مصاحبه خود با این کار تمرین کنید لیست نمونه سوالات مصاحبه ویزای مسافرتی.

  1. تاریخ جنایی

داشتن سابقه کیفری ممکن است بسته به نوع جرم ارتکابی شما را برای ویزای توریستی ایالات متحده غیرقابل قبول کند. همه جرایم به طور خودکار منجر به عدم پذیرش نمی شوند، اما غلبه بر سابقه کیفری در طول فرآیند درخواست دشوارتر است. بسته به وضعیت خاص خود، ممکن است واجد شرایط درخواست برای a «انصراف از عدم پذیرش،» که می تواند شانس شما برای تایید ویزای سفر را افزایش دهد. در این مورد، بهتر است با یک صحبت کنید وکیل مهاجرت برای بحث در مورد گزینه های خود

برای فرآیند ویزای سفر به پشتیب، بیشتری نیاز دارید؟ Boundless + RapidVisa شما را تحت پوشش قرار داده است. هنگام ثبت نام برای خدمات ویزای B ما، از پشتیب، کامل درخواست، آماده سازی مصاحبه و موارد دیگر بهره مند شوید. بیشتر بد،د در مورد آنچه برای کمک انجام می دهیم


منبع: https://www.boundless.com/blog/common-travel-visa-denials/